Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. nosb szybkie pytanie odnosnie przodu od b7. blotniki cioles i robiles z dwoch jeden czyli tyl od b6 a koncowka od b7 bo wiem ze sa inne przetloczenia na drzwiach czy po prostu kupiles od cabrio blotniki i spasowaly?
  2. na pewno tak jest w trojce a nie w dwojce tak bylo bo ja mam elektroniczny?? ale jezeli tak to sie wiele nie pomylilem bo jest 400tys
  3. ja cwicze od 15roku zycia a mam 25 wiec tez wiele widzialem jak na mlody wiek i powiem tez wam ze koksy nic nie daja a bierze sie je przy 40stce i po niej gdy hormony naturalne ulegaja powolnej degradacji (bez nawiazania do boserona jemu pewnie wystarczy i do 60tki ) ale ogolnie rzecz biorac tak sie czyni pozatym jesli chcesz szybko podjechac i szybko zjechac to najlepsze posuniecie to koks pozniej sie juz nie da normalnie cwiczyc.
  4. duzo dobrego slyszalem o tym master sport!! iile zrobiles km na nim??
  5. ten typ tak ma przestalem sie przejomwac:banan:
  6. fantowski a co sie stalo z twoim profilem masz cos malo postow
  7. zapomnialem wspomniec o delikatnych drganiach na jalowym ale te typy tak maja i nei ma sie co przejmowac ja tak mam i pewnie wiekszosc z forum
  8. nie widzialem tego!! DOBREEE DOBREEE:jerk:
  9. ja mam golfa 3 1.9 TDI z przebiegiem 100tys ale mysle ze jest gdzis 300tys na nim i w audicy to jeest 200tysi i mysle ze drugie tyle nia sie zrobi
  10. ee robota ja nie pracuje bo firma splajtowala i mi wisza 10tys prawie a kasa potrzebana by byla na rezanko albo zeby dolozyc do nowego
  11. Jakie oświetlenie:decayed: Na tym poziomie co siedzimy jest ciemno fc**j:decayed: bo oszczędzają na nas:grin: :grin:
  12. ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac a zreszta chyba pogonie go po cenie
  13. powaga ostanio domylem woza ze wszystkich chemi itd specjlanym preparatem co sie okazalo mam caly lakier zle wypolerwoany przez co w sloncu mam tzw hologramy porazka:facepalm:
  14. ja sie wstydze pokazac swoim b6 na spocie
  15. mozilwosc sie jego popsucia
  16. zrob emulator i wywal tego dpf w cholere
  17. :grin: jakie tu sa tematy
  18. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest jakas roznica w jezdzie z tymi stabilizatorami??
  19. a moze takie Światła do jazdy dziennej okrągłe NSSC Warszawa (2337091623) - motoAllegro albo AUDI VW SKODA Światła dzienne DZIENNEJ JAZDY LED (2341642563) - motoAllegro
  20. a już myślałem że się załapię ale czemu nie miałem właśnie na względzie aby coś klubowego kupić
  21. Pawel nie musi miec ramek klubowych ja nie mam na swoim i zyje co prawda nie jest dopasiony jak bym chcial ja sie osobiscie spotkalem z gosciem ktory jest z naszego klubu nie ma ramek klubowych a mimo to reza wszystko za pomoca naszego forum. PS bez klutni tu jestesmy sami swoi!!
  22. zadko sie spotka fajnie dopasione a4 zeby nie bylo z klubu
  23. wiesz czemu bo taki usportowiony troche jest widac ze ktos rezal tak to bym nie pytal
  24. ja slyszalem ze jak cyka to znaczy ze sie konczy i ze to wlasnie spowodowane jest wycieraniem sie wewnatrz membranki pozatym opisywalem jego regeneracje i wiem mniej wiecej o co biega he co do lopatek to musze sprawdzic kata zamienic na rure. sam czysciles turbo??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.