Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb szybkie pytanie odnosnie przodu od b7. blotniki cioles i robiles z dwoch jeden czyli tyl od b6 a koncowka od b7 bo wiem ze sa inne przetloczenia na drzwiach czy po prostu kupiles od cabrio blotniki i spasowaly?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
na pewno tak jest w trojce a nie w dwojce tak bylo bo ja mam elektroniczny?? ale jezeli tak to sie wiele nie pomylilem bo jest 400tys
-
Siłownia
ja cwicze od 15roku zycia a mam 25 wiec tez wiele widzialem jak na mlody wiek i powiem tez wam ze koksy nic nie daja a bierze sie je przy 40stce i po niej gdy hormony naturalne ulegaja powolnej degradacji (bez nawiazania do boserona jemu pewnie wystarczy i do 60tki ) ale ogolnie rzecz biorac tak sie czyni pozatym jesli chcesz szybko podjechac i szybko zjechac to najlepsze posuniecie to koks pozniej sie juz nie da normalnie cwiczyc.
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
duzo dobrego slyszalem o tym master sport!! iile zrobiles km na nim??
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
ten typ tak ma przestalem sie przejomwac:banan:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski a co sie stalo z twoim profilem masz cos malo postow
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
zapomnialem wspomniec o delikatnych drganiach na jalowym ale te typy tak maja i nei ma sie co przejmowac ja tak mam i pewnie wiekszosc z forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie widzialem tego!! DOBREEE DOBREEE:jerk:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam golfa 3 1.9 TDI z przebiegiem 100tys ale mysle ze jest gdzis 300tys na nim i w audicy to jeest 200tysi i mysle ze drugie tyle nia sie zrobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee robota ja nie pracuje bo firma splajtowala i mi wisza 10tys prawie a kasa potrzebana by byla na rezanko albo zeby dolozyc do nowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakie oświetlenie:decayed: Na tym poziomie co siedzimy jest ciemno fc**j:decayed: bo oszczędzają na nas:grin: :grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale oswietlenie jest i to jeszcze bardziej widac a zreszta chyba pogonie go po cenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powaga ostanio domylem woza ze wszystkich chemi itd specjlanym preparatem co sie okazalo mam caly lakier zle wypolerwoany przez co w sloncu mam tzw hologramy porazka:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie wstydze pokazac swoim b6 na spocie
-
Nieszczęsny DPF w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
mozilwosc sie jego popsucia
-
Nieszczęsny DPF w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
zrob emulator i wywal tego dpf w cholere
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:grin: jakie tu sa tematy
-
B6 DIVISION
jest jakas roznica w jezdzie z tymi stabilizatorami??
-
Jakie LEDy wybrać - proste czy zaokrąglone?
a moze takie Światła do jazdy dziennej okrągłe NSSC Warszawa (2337091623) - motoAllegro albo AUDI VW SKODA Światła dzienne DZIENNEJ JAZDY LED (2341642563) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a już myślałem że się załapię ale czemu nie miałem właśnie na względzie aby coś klubowego kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi tez dasz??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pawel nie musi miec ramek klubowych ja nie mam na swoim i zyje co prawda nie jest dopasiony jak bym chcial ja sie osobiscie spotkalem z gosciem ktory jest z naszego klubu nie ma ramek klubowych a mimo to reza wszystko za pomoca naszego forum. PS bez klutni tu jestesmy sami swoi!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadko sie spotka fajnie dopasione a4 zeby nie bylo z klubu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz czemu bo taki usportowiony troche jest widac ze ktos rezal tak to bym nie pytal
-
Wyłącza się turbina
ja slyszalem ze jak cyka to znaczy ze sie konczy i ze to wlasnie spowodowane jest wycieraniem sie wewnatrz membranki pozatym opisywalem jego regeneracje i wiem mniej wiecej o co biega he co do lopatek to musze sprawdzic kata zamienic na rure. sam czysciles turbo??