Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. Piotrze powiem ci ze tez mnie to dziwi ale czuc to moge sie pomylic i moze tak po prostu ma byc i to nie przez turbo ale chcac nie chcac auto leci wtedy moze mam czipa albo cos bo nie sprawdzaalem jeszcze szczerze mowiac
  2. tak ale czuc juz dobrze od 1300 moze 1400 i auto dostaje kopa mowie powaznie sam to sprawdzalem na takiej zasadzie ze wrzucilem trojke zwolnilem do mniejszej predkosci wrzucielm znow 3 i czekalem od ktorego momentu auto cialgo i bylo to 1300-1400
  3. Masato gratuluje genetyki
  4. nie nie bylo modyfikowane ale ja mam avfa 6biegow wiec to moze dlatego
  5. o tak filtr paliwa przejezyczenie
  6. niestety tak juz nasze b6 maja c5 a6 bylo duzo lepiej wyciszone do tego sie trzeba przyzwyczaic
  7. to samo mialem wystarczylo wlasnie w mechanizmie podszybia pogmerac i ustawic wycieraczki na dawne miejsce i jest git
  8. ja obstawiam jakies problemy z dwumasa badz turbo albo jeszcze z walkami wyrownawczymi
  9. czym to wyczyscic??
  10. no to masz poduszki do wymiany a raczej poduszke
  11. u mnie wstaje zaraz kolo 1300 juz zasuwa
  12. wszystko w jak najlepszym porzadku poprostu sie odpowietrzyl samoistnie ale jeszcze sprawdz czy przy dodawaniu gazu przy dynamicznej jezdzie ci go nie dlawi bo jesli tak to masz filtr oleju do wymianu przez to ze caly syf z baku zostal zassany do filtra
  13. widze ze danu z tego wszystkiego ankiete zrobila odnosnie olejow pozdrawiam
  14. hiszpania szczyt formy bez watpienia najlepsza druzyna swiata i do tego w polowie zlozona z mojej kochanej barcy
  15. jak wy mozecie tyle pic??
  16. granatowa a4 b5 avant kra koncowka 07 na ramkach i naklejkach ulica skotnicka godz 20
  17. ty pablo jestes z czyzyn??
  18. dokladnie tak jak mowi jarko najlepiej ustalic jedno miejsce np galerie albo decathlon i tego sie trzymac bo tak to nie wiadomo co i gdzie ja sam nie przyjechalem dzis bo mi sie wydawALO ze nie bedzie nikogo
  19. gdzie dzis ten spot?? bedzie wogule ktos??
  20. piotrek dlugo juz trenujesz?? co do mono to badania wykazaly ze przyjmujac go w malych dawkach np 3-4g dnt i 6g dt nie jest wyrzucany z organizmu jak przy normalnym spozywaniu a efekty sa wolniej zauwazane ale wieksze i trwalsze
  21. cuber widziany podczas grzebania w magazynie w borku faleckim
  22. ja chyba wiem w ktorym miejscu jest ten dom smudy
  23. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza? No nie ale nie znam sie na prawie pracy bo umowe mialem na stałe i nie wiem czy mogą tak sobie ją rozwiązać. Chyba bedzie sprawa bo sporo niewinnych polecialo. Moj brat też Wszyscy z nich byli na wykrywaczu klamst oprócz mnie no ale że rodzina to i ja się załapałem:kwasny: :kwasny: czym sie zajmowales?? co do wykrywacza to nie moze byc on brany jako dowod bo latwo go oszukac. wspolczuje wiem jak to jest byc wyjebanym przez pracodawce!!
  24. nie ma to jak zyc nocami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.