Treść opublikowana przez michail55
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
Piotrze powiem ci ze tez mnie to dziwi ale czuc to moge sie pomylic i moze tak po prostu ma byc i to nie przez turbo ale chcac nie chcac auto leci wtedy moze mam czipa albo cos bo nie sprawdzaalem jeszcze szczerze mowiac
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
tak ale czuc juz dobrze od 1300 moze 1400 i auto dostaje kopa mowie powaznie sam to sprawdzalem na takiej zasadzie ze wrzucilem trojke zwolnilem do mniejszej predkosci wrzucielm znow 3 i czekalem od ktorego momentu auto cialgo i bylo to 1300-1400
-
Siłownia
Masato gratuluje genetyki
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
nie nie bylo modyfikowane ale ja mam avfa 6biegow wiec to moze dlatego
-
Dziwne zachowanie po braku paliwa
o tak filtr paliwa przejezyczenie
-
Montaż, demontaż nakładki plastikowej progu.
w b6 tez tak jest??
-
Wyciszenie wnętrza..
niestety tak juz nasze b6 maja c5 a6 bylo duzo lepiej wyciszone do tego sie trzeba przyzwyczaic
-
Wycieraczki stanęły pośrodku szyby
to samo mialem wystarczylo wlasnie w mechanizmie podszybia pogmerac i ustawic wycieraczki na dawne miejsce i jest git
-
Wibracje samochodu
ja obstawiam jakies problemy z dwumasa badz turbo albo jeszcze z walkami wyrownawczymi
-
[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
czym to wyczyscic??
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
no to masz poduszki do wymiany a raczej poduszke
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
u mnie wstaje zaraz kolo 1300 juz zasuwa
-
Dziwne zachowanie po braku paliwa
wszystko w jak najlepszym porzadku poprostu sie odpowietrzyl samoistnie ale jeszcze sprawdz czy przy dodawaniu gazu przy dynamicznej jezdzie ci go nie dlawi bo jesli tak to masz filtr oleju do wymianu przez to ze caly syf z baku zostal zassany do filtra
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
widze ze danu z tego wszystkiego ankiete zrobila odnosnie olejow pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hiszpania szczyt formy bez watpienia najlepsza druzyna swiata i do tego w polowie zlozona z mojej kochanej barcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak wy mozecie tyle pic??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
granatowa a4 b5 avant kra koncowka 07 na ramkach i naklejkach ulica skotnicka godz 20
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty pablo jestes z czyzyn??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokladnie tak jak mowi jarko najlepiej ustalic jedno miejsce np galerie albo decathlon i tego sie trzymac bo tak to nie wiadomo co i gdzie ja sam nie przyjechalem dzis bo mi sie wydawALO ze nie bedzie nikogo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie dzis ten spot?? bedzie wogule ktos??
-
Siłownia
piotrek dlugo juz trenujesz?? co do mono to badania wykazaly ze przyjmujac go w malych dawkach np 3-4g dnt i 6g dt nie jest wyrzucany z organizmu jak przy normalnym spozywaniu a efekty sa wolniej zauwazane ale wieksze i trwalsze
-
[Małopolska] Widziany, widziana
cuber widziany podczas grzebania w magazynie w borku faleckim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chyba wiem w ktorym miejscu jest ten dom smudy
-
B6 DIVISION
Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza? No nie ale nie znam sie na prawie pracy bo umowe mialem na stałe i nie wiem czy mogą tak sobie ją rozwiązać. Chyba bedzie sprawa bo sporo niewinnych polecialo. Moj brat też Wszyscy z nich byli na wykrywaczu klamst oprócz mnie no ale że rodzina to i ja się załapałem:kwasny: :kwasny: czym sie zajmowales?? co do wykrywacza to nie moze byc on brany jako dowod bo latwo go oszukac. wspolczuje wiem jak to jest byc wyjebanym przez pracodawce!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma to jak zyc nocami