Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bombaaa!! juz to gdzies widzialem tylko ze gosc mial na stale wsadzone w 2din
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
dobra uciekam bo mnie zaraz rozszadzi nie moge wysiedziec hehe bede kolo 0:00 juz wszyscy beda spac pewnie
-
[B6 AVF] Moja
ładna tylko pakiecik s4 badz s-line i bedzie igła
-
Skaczące obroty
takie to juz te nasze poczciwe tdiki u mnie faluja jak rano odpalam i jak wlaczam klime
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja lubie wieczorami cwiczyc, moze cie to zdziwi ale wieczorem mam 3 razy wiecej checi i mocy na wszelkie wysilki np w zimie o tej godzinie przy -20 lubie sobie isc pobiegac
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no ja wlasnei sie zbieram na trening
-
Znaczny ubytek płynu
jak nie ma plynu chlodniczego to na ogol oznacza ze to uszczelka pod glowica ale moze rzeczywiscie w twoim przypadku to jest pompa wody byla wymieniana przy zmianie rozrzadu??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no cos ty tak jest we wloszech oni robia rozne jeszcze gorsze rzeczy z wozami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Faaaaaaaaaaaaaak . Do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem i głową. Czasem widzę jak ludzie na siłowni wyciskają sztangę bez obejmowania jej kciukiem i tylko wyobrażam sobie jak może się to skończyć.... to sie nazywa malpi chwyt i sam go uzywam juz od lat mniejsza kontuzjowosc i mocniejsze dzialanie cwiczen na partie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
sa tacy sam podczas pracy na silowni niejednokrotnie musialem ratowac tych ludzi bo maja najeb.... do glow
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ogladnijcie to
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Spłoszyłeś ją myslisz
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:grin: normalnie tragedia np zestaw dyskotekowy klata biceps
-
Strefa Śmiechu
aaa to ja takiego widzialem na fotach z vag inwazji tyle ze to byl golf 3
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
klata plecy barki MalutkaBrunetka gdzie zniklas??
-
Strefa Śmiechu
moze taki??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
tzn??
-
Strefa Śmiechu
my dbamy a niemiec pier**li i zajezdza pozniej taki efekt ktos kupuje i musi naprawiac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wyslij na priv ceny poszegolnych zestawow nie musi byc to akurat 320mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak szczerze mowiac po spojrzeniu na to wole chyba jednak od ciebie bo sa odmalowane i w stanie idealnym do tego pewne i wszystko w zestawie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja tam jezdzie od lat
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
twoja aukcja???
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
piotr trzos 603312965 jak on nie bedzie mial to pytaj czy nie wie czy sasiedzi maja czas rezerwuj poltora tyg wczesniej przynajmniej obok pyszna szama tanio i do syta jak juz raz tam pojdziesz to zawsze tam bedziesz wracac i to jest na przeciwko stoku nosal
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
no wlasnie o to pytam bo mi cieknie troche magiel i musze zmienic a nie ogarniam tego wszystkiego z elektyka jestem za zielony na to chyba szkoda ze nie mieszkasz bartosz w krk bo bys mi mogl z tym pomoc a tak to lipa