Treść opublikowana przez michail55
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja nie jezdze do zakopca aby latac po krupowkach chodz to tez czasem czynie jade tam zeby polazic po szlakach a na nich ludzi wcale nie ma pozatym mam blisko i wszystko obcykane noclegi szame itd dziewczyny dobrze odchudza takie chodzenie duzo bardziej niz co kolwiek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
domyslam sie ale mnie nie stac poki co bo z autem trzeba zrobic heh a teraz ci cos powiem tylko zebys po tym nie dostal zawalu heh mam tak wyrabane hamulce u siebie ze przy wiekszych predkosciach podczas hamowania slychac bebnienie a na dodatek z tylu jeden klocek jest krotszy od drugiego czyli poprzednik wymienil tylko jeden hah musze tarcz przod juz prawie nie ma musze komplet wymienic wiec zastanawiam sie na twoim zestawem wiekszych hamulcow tylko jakies tanszej opcji
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja uwielbiam gory i to powietrze po prostu jeest pieknie juz zszedlem prawie cale zakopane wzdluz i wszerz mowie o sciezkach itd jeszcze rysy tylko jesli chodzi o "amatorke" reszta szlakow jest juz dla profesionalistow
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
juz kumam i cena tez dobra
-
Strefa Śmiechu
ja widzialem takiego tylko szarego co najlepsze mial tylko ten zderzak z przodu i nic wiecej felgi 15stki na 60 rancie i ten zderzak byl prawie po sama glebe to wyobrazcie sobie jak wygladala ori reszta przy tym zderzaku :grin: nie wiem co trzeba miec w glowie zeby takie cos z auta zrobic hehe moze zaniedlugo na allegro wyjdzie nowy bodykit do paska w tym stylu ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- <br /> <br /> cyknalem ostatnio popatrzcie na t
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no to musisz sobie stroj zalatwic bo tam roznie bywa i stopki bola od kamieni ja jak na giewont wchodzilem to mi pioruny lataly nad glowa i byla ulewa taka ze do suchej nitki mnie zlalo komedia na calego
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
hydrografikaa juz na bank
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no jasne ze tak lubisz chodzic po gorach??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszyscy usneli wczesniej ze zmeczenia oczywiscie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja to sie wybieram w sierpniu do zakopca bede zdobywac rysy o ile juz sciezke na nie wyremontowali
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wszyscy pijani spia
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to jest folia oklejone??
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
poweidz mi czy przy zakladaniu magla servo trzeba od razu zakladac pod instalacje czy mozna instalacje zalozyc w pozniejszym terminie i jezdzic na tym maglu chwile zanim sie wszystko zalozy??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
co to sa DSy??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
cos mi sie wydaje ze to masz na poczatku tej strony!
-
Wyłącza się turbina
ehh logi logi logi
-
Czy to uszczelka pod głowicą?
ja tez mam tak przypocone ale ponoc to w naszych samochodzikach jest norma wiec nie ma sie czym przejmowac w dodatku praktycznie nie wystepuje w naszych 1.9tdi wymiana uszczelki pod glowica z powodu awari wiec mnie to dziwi strasznie ---------- Post dopisany 15-07-2012 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 23:11 ---------- i jak tam temat z twoja uszczelka po wyczyszczeniu glowicy??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
typowo polski spokoj i opanowanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrowie tam ludziska!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w zimie w garazu grillowalem sobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no pogoda nie za ladna bedzie musicie sobie garaz znalezc i w garazu grillowac
-
Strefa Muzyki
ja pameitam jak za malolata sie skakalo na dyskotekach przy tym i takich bitach a tu cos odemnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śrubokręt torx T8 (o długości przynajmniej 7cm) Dzial "Warsztat - zrob to sam" masz w conajmniej 2 przyklejone tematy o demontazu kolumny. Bardzo malutki, a ja zeby sie tam dostac musialem plastikowa raczke za ktora sie trzyma, poobcinac nozem bo nie dostawal dzieki mnie sie udalo zalatwic dlugiego torxa t8 i siega jutro z tym bede robil bo zalatwilem dopiero nie dawno ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie jak rozkrecil w b6 kolumne kierownicza bo ja probuje juz wszystkimi rozmiarmi torx i nic nie kreci sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozwaliles mnie tym powaga na lopatki