Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciszenie wnętrza..


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy we wszystkich B6 wyciszenie wnętrza jest takie słabe? Przy 160 km/h własnych myśli nie słychać, a przy 100 jest cicho jak w nocy...

Opory powietrza robią aż taką robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi myślami to chyba przesadziłeś :decayed: ale faktycznie różnica między tymi prędkościami jest - sam w sumie ostatnio się nad tym zastanawiałem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nad tym kiedys myslałem i wspominałem jak miałem A6 C5 2,5 TDI Q i leciałem nia 220km/h i było ciszej niz w A4 przy 150km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przy 120 jest fajnie, ale już powyżej to nie fanie tak jechać jest na dłuższą metę -.-'

W B7 tak samo jest? To kwestia wyciszenia wnętrza, czy CX samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak juz nasze b6 maja c5 a6 bylo duzo lepiej wyciszone do tego sie trzeba przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troszke odgrzeje.

Niedawno wrocilem z dluzszej trasy na 2 auta moje a4b6 i swiezo kupiony w Belgii peugeot 406 z 2011r.

Przez niemcy na autostradzie na tempomacie 180-190 (dziwne ale temp. wiecej nie chcial isc mimo ze recznie max poleciał lekko ponad 230 (gps pokazywal ok. 215)

wracajac do tematu..

prowadzilem peugeota i przy predk. powyzej 140km/h, 406 mimo młodego wieku i znikomego przebiegu nie mial startu z poczciwa wysluzona niemiecką technologią.

Nie tylko w kwestii wygluszenia, ale ogolnie przyjemnosci z jazdy.

Jesli moge jakos to zobrazowac... Audi przy 180 km/h komfortowo odpowiadała peugot'owi przy 140-150 km/h

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po wygłuszeniu bagażnika i przestrzeni pod tylnymi fotelami. Na blachy poszła mata STP, ale tylko w miejsca najbardziej rezonujące. A potem na całość poszło poroso. Dodatkowo wygłuszyłem połkę pod szybą. Wrażenia: jest znacznie ciszej. Kiedyś słyszałem szumy powietrza dochodzące z tyłu, teraz słyszę jakiś szum z przodu. Za jakiś czas wygłuszę drzwi. Dużo też daje nałożenie dodatkowej uszczelki w miejscu gdzie przednie drzwi nachodzą na tylne, jest tam taki rancik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest komfortowo, ale zawsze może być lepiej. Jeżeli przesiadasz się z gorszego samochodu to będziesz zadowolony. Dużo robią też opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...