Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. ja np bym chciał wymienić swoje listwy chrom w sedanie na nowe ponieważ te które mam są poniszczone po poprzednim właścicielu i muszę zmienić na nowe i nie wiem jak to będzie wyglądać przy wymiance
  2. jeszcze wracajac do tematu klapy USA oto dwa przyklady gosci ktorzy je maja i jezdza na nich obydwoje sa z malopolskiego a ten 3.0 V6 sprowadzony ze stanow ten to nie s4 tylko zwykle 1.8T 170km
  3. sprawdze to ale najmocniej to czuc u gory bloku silnika po prawej stronie najmocniej wyczuwalne zaraz po odpaleniu wtedy czuc w srodku wczasie jazdy i bezposrednio po niej na biegu jalowym nic nie czuc w kabinie no i sprawdzilem tam w okolicach filtra paliwa jest taki czujnik podlaczony w rurke i tam dookola jest cale uwalone sadza zaraz obok przy pompie vacum cos kapie i zalany jest delikatnie gorna czesc bloku silnika od dolu ponizej wlasnie tej pompy wyglada to tak jak by ciekla uszczelka pod glowica ale brudna jest tez ta rurka ktora leci od vacum w strone filtra paliwa nie wiem czy dobrze pisze jak cos to moge foty poklikac dla wgladu?? aha no i wlasnie zawiewa tak do gory na postoju ale czuc tylko w garazu dodam ze z otwartymi drzwiami na zewnatrz zebyy nie bylo ze to z tlumika tylniego czuc to w okolicach alternatora po nachyleniu sie miedzy alternatorem a filtrem paliwa
  4. obrazkow brak prosba o reanimacje!!
  5. a wiecie ze te dokladki progowe ktore widac na foto to przykleja sie na stare progi plastiki??
  6. no i wstaw logi do dzialu diagnostyka vag i dokladnie opisz co sie dzieje z samochodem tam jest duzo vagowiczow naprawde dobrze sie na tym znajacych!!
  7. dobre dobre wiec usune jak tylko dam rade a reszte zignoruje dzis jezdzilem ze szmata w otworze
  8. STATYCZNE BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77734.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77735.html Dynamiczne beda juz w krotce
  9. slabo to wykonali i leje sie niczym z łopla
  10. prosze was o pomoc bo nie mam pomyslu gdzie od prawej strony silnika moga uciekac spaliny
  11. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031 poczytaj tutaj i sie dowiesz jak robic logi i wrzuc na tamta strone ktora ci podalem a tu sprawdz sobie bledy oto strona jest ona po niemiecku ale wystarczy przetlumaczyc google translate ktory masz w przegladarce google chrome http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-c.html obawiam sie ze wtryski padaja ale pewny nie jestem ja nie mam takich odskoczni od normy ale do tego potrzeba porzadnych logow
  12. napewno bylo tak ze komus cos tam wpadlo co sie wtedy robi?
  13. no jak od razu wylewanie oleju i przez sitko z powrotem do silnika
  14. no nic nic tylko wszyscy tutaj mowia tylko o fotochromie i tylko w taki sposob robia sobie wlacznik auto he ale ja i tak nie zakoduje bo mam mce low
  15. no bo ta centralka ciezko dostac
  16. zrobiles dokladnie wd powyzszego schematu??
  17. jak to obleic tasma razem z bagnetem?? chodzi o wyciaganie starego zeby nic nie wpadlo czy co??
  18. wiem i to firma hofele desing wejdz na ich strone i oblukaj! tez mi sie podoba przod b7 w b6 ale zdania sa podzielone i niektorzy uwazaja ze to wiocha
  19. tez kocham czarne wozy co prawda kazdy odprysk widac ale jest warty tych poswiecen lsni jak sie patrzy!! ja musze zrobic polerke zeby zakrys ryski oraz zrobic cos z odpryskami
  20. Potwierdzam, tak jest. Czy potrzebujesz potwierdzenie na pismie:whistling: no ale dlaczego ja mysle ze tych swiatel nei da sie wylaczyc mam racje??
  21. aha rozumiem ale powiem szczerze ze nie typowa usterka!! moge jezdzic normalnie autem?? mam to zatkane szmatka
  22. mnie tam nic nie wpadlo podczas zlamania na szczescie ale myslicie ze wpadnie podczas wyciagania??
  23. piekna naprawde!! szczegolnie felgunek!! 19 RS4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.