Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K@M!L

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podłącz kompa. U mnie w 3.0 TDI telepało autem na wolnych obrotach był uszkodzony nastawnik przy kolektorze ssącym odpowiedzialny za przepływ powietrza do silnika. Zapach spalin najprawdopodobniej przyczyną są zużywające się wtryski.
  2. Hej. Po wielu próbach w końcu znalazłem przyczynę. U innych użytkowników audi po podłączeniu kompa wywalało błąd o wadliwym EGR - jednak u mnie tak się nie stało nie wiem dlaczego. Otóż nie otwierał się nastawnik przy kolektorze ssącym, który reguluje dostarczanie powietrza do silnika (blok 2). Na pierwszym bloku przy stopniowym dodawaniu gazu prawy się otwierał jednak lewy już nie. Po wymianie nastawnika problem znikł. Do wiadomości nowy oryginalny nastawnik serwis 1300zł, nowy zamiennik 700zł, używka allegro 300zł. Pozdrawiam Kamil
  3. Kozak z Ciebie, mechanik pewnie jeszcze lepszy heh. Komp ok, gdyby tak nie było nie prosiłbym o pomoc.
  4. Witam Tak jak w temacie, mam 3.0 TDI manual, trzęsie silnikiem na wolnych obrotach a podczas jazdy traci moc. Mialem wadliwe wtryski, które niesamowicie laly, auto dymilo i pozostawialo zapach niedopalonego diesla. Zostaly wymienione na nówki i wszystko wrócilo do normy. Na dzień dzisiejszy auto zaczelo szarpać na wolnych obrotach i nie ma czasem mocy takiej jak powinno mieć podczas jazdy. Proszę o jakieś wskazówki czego szukać by zniwelować ten defekt. Pozdrawiam Kamil
  5. Witajcie Wymieniłem pompowtryskiwacze w Audi A4 3.0 TDI 204KM. Stare wtryski lały i auto kopciło na niebiesko biało i śmierdziało, po wymianie na używane wtryskiwacze z auta testowego nie nadającego się do rejestracji przy przebiegu 10tyś. zostały wymontowane i zamontowane w moim modelu. Po wymianie i zaprogramowaniu tych wtrysków auto powróciło do norm, nie ma nie przyjemnych zapachów oraz okropnego kopcenia jednak straciło na mocy. Jakie mogą być tego przyczyny? Wadliwe wtryski? Czy może wtryski mogą nie pasować do mojego modelu? Wymontowane z 3.0 TDI jednak nie wiem czy A4 czy A6? Proszę o wskazówki. Pozdrawiam Kamil
  6. Witam. Audi A4 3.0 TDI 204KM po modyfikacji oprogramowania ;-) Kamil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.