Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy. W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec. co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty to masz szczescie hehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli ktore kolory za jaka twardosc odpowiadaja? Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiedzcie mi jaka jest roznica pomiedzy sprezynami h&r? Sa rozne ich kolory oznaczaja one cos? Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla mnie jeden odbiore jakos jak bedziesz w pracy Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potwierdzam, podjechałem E39 i na miejscu wymienili mi wkład lusterka, 5 minut czekania podaj adres- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez dzieki za spota miodzio dzieki za zmierzenie!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak. na kogo sie moge powołać? ma ktos numer do tego marcina- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
navipol?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
umie ktos podlaczyc lusterko fotochrom?? obecnie jest tak podlaczone ze nie wylacza sie z canbusem i ciagnie prad- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty to masz z tymi telefonami- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
napisz mi tylko jak sciagnac lusterko nie uszkadzajac go- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie spimy. Ladny podpis Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mialem takie w b6 Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie do wiary Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brak tematu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest cos takiego boseron lecz jest to dosc kosztowne Rejestratory mini i mobilne | Kamery przemysłowe, IP, megapikselowe - Telewizja przemysłowa - Monitoring | TVprzemyslowa.pl Rejestratory mobilne | www.szpiegowskie.com.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadaj Zrobimy no i zapomnialem hehe dzieki warjoty za spota:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skasowal by mi ktos dzis na spocie serwis na fisie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi teraz wklejam normalnie juz na komputerze http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/alternator-140a-bosch-tanio-305111/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wkleje pozniej wina tapatalka daje kopiuj url i jakos dziwnie kopiuje Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/showthread.php?t=null Wysłane z kosmosu ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Jesli nie dziala to wina tapatalka Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi spasuje to do mojego ? http://a4-klub.pl/showthread.php?t=null Wysłane z kosmosu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!