Treść opublikowana przez michail55
-
wspomaganie+ servotronic stuki
Ja w b6 tak mialem jak byl magiel do regeneracji
-
Maglownica od 2.5tdi do 1.9tdi? PILNE
Raczej wszystkie magle sa takie same w a4 b5
-
Maglownica do wymiany w A4 2.8 V6 ,proszę o porady.
Przyjedz do polski i oddaj do regeneracji zmiescisz sie w 1000zl albu kup za 400 magiel z jakues aukcji za zalozenie dasz 200
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Napidałbys coś wiecej na pw
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Play station fotever gram teraz w gre tomb raider hehe
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Boks schodzi na psy zobaczcie szpile masakra
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
Ja ogladam o seryjnych zabojcach ostatnio
-
Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
jestes w stanie zrobic takie customowe ledy jak na pierwszej focie z jakimis mocnymi diodami?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrej zabawy w bukowinie!!!
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
u mnie to wyglada tak mozliwe iz beda one na sprzedaz:wink: ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- a te decanty swieca slabiutko jesli je kupujesz to pasowalo by w nich przelutowac diodki na mocniejsze np na 3w
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie to jedziecie
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
U mnie swieca wszystkie tak jak c6
-
Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK
A jak to wszystko podlaczyc pod fabryczny drl?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Jakie et ma twoj felgunek nowy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy ja tez moglbym poprosic w razie czego? ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- piatek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie dobrze Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja musze rozkrecic caly zawias bo bylo auto skrecone na podnosniku i stoi za wysoko a mam 1bv
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: Boserron zdrowia tam!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie. Wkoncu cieplo a ja w pracy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jaka cena motul 5w30 2.0tdi bez dpf
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota:wink:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
tych 47 roninow bedzie trzeba ogladnac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej jest tam gdzie jest nie uwazacie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema z pracy. Co slychac w swiecie?
-
System operacyjny Android
Michail będziesz u mnie w środę po telefon to nie gadaj jak jest z tą automapa tylko Ci wrzucę najnowszą Widzisz mialem byc lecz spalem przed nocka ale bardzo dziekuje za tel jest za***isty he. Wpadne jakos napewno