Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. no rozumiem. to a6 c6 pofilt hehe . ja po tej b7 bede stawial na a5
  2. nie wolales b8 niz opla czy honde usa??
  3. Juz sie nie zgrywaj...tylko pochwal Kolegom...Poza tym ja tam jestem zadowolony z Opla i póki co przez dwa lata nie bede zmieniał... wszystko przed nami Cuber hehe. a ty Karolu sprzedałeś już 3litrówke?? dawno mnie tu nie było i mam tyły
  4. Co to teraz się wszyscy klubowicze przenoszą na fury nie audi? Cuber i BMW hmmm gdzie to zapisać [emoji6]
  5. masakra czyzby nastepna firma po mercu ktora zaczyna oszczedzac na blaszce i zaczynaja zgnilki sie pojawiac
  6. Bierz coś takiego http://otomoto.pl/seat-leon-2-0-tsi-start-stop-dsg-cupra-C34080426.html http://otomoto.pl/seat-leon-cupra-r-C34061161.html Golfik fajny robi na prawdę robotę nie mogę się doczekać kiedy na żywo zobaczę i usłyszę ale jest tak jak pocas piszę musi być lipa trochę z taką mocą w ośce ;/ to jest jedyny minus ale za to dość potężny według mnie. Niezle są lecz ja jednak wolałbym golfa lub a3 albo ewentualnie a4 b8 2.0tfsi [emoji12]
  7. kozak jest golfik sam bym takiego przytulil
  8. http://allegro.pl/lokalizator-samochodowy-gps-sledzenie-online-free-i4434418418.html
  9. Wrecz za***isty.Rozyebali mi troszke auto w nocy. Z reszta nie tylko mi, 6 aut w sumie. Pier.do.lony krakow. nie do wiary tam masz kolego. znajdz jakis parking strzezony powaznie
  10. dziwne to nowe forum hmmm
  11. Tak ale przy takiej mocy pasowało by w mieć. Zawsze możesz dorezać z r32
  12. nowy doom?
  13. Ja mam tak ze zapala mi się cała lampa to było modzone przez firmę która się zajmuje takimi sprawami
  14. neon mozesz kupic i wsadzic sobie do swoich ori lamp ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- tu macie turtorial jak zrobic ledy tylko ze w a3 ale nie rozni sie to wiele niz w naszych a4 8P A3: LED Strip in Headlights
  15. kwestia odpowiedniej instalacji pod led. ja mam tak ja wyrezana by swiecil jak w c6 zamiana pinow duzo rezystorow itd
  16. Gruszka ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- gdzie u mnie słońce Wiosna Karol masz może komplet lamp tył do b7 avant?
  17. michail55 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czym najlepiej jest rozciac na rancie lampę tylnia ?
  18. gdy felga ma et 35 i 9 cali to bardziej wystaje niz et35 i 8 cali?? wtedy pewnie ta 9 calowa ma et30?
  19. Pochwal się nowym wozem [emoji6]
  20. B-edziesz M-ial W-ydatki:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.