Treść opublikowana przez michail55
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
A nie bedzie za twardo mam eibach pro kity czerwone
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
wiele osob mowi tez ze zakladalo do 1be eibach pro kit i takze dobrze to smiga czy jest to prawda?
-
Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.
7.5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie da sieDa się.Pociągnij mocniej Karol J.b się Pokombinuje. Musze zarniki wymienic. Dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany jak wyciagnac reflektor w b7 bez sciagania zderzaka. Lampa nie przykrecona od spodu ale i tak ja blokuje zderzak jak ja chce wyjac
-
Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.
no widzisz ja mam 1be springi eibach i tyl flegi 225/40/18 et 20 i czasami ociera
-
Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.
czy np na feldze 8j et 35 i zawias s-line na oponach 235/35 bedzie ocierac?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
do sedana nie da sie zrobic lepiej kupic allegrowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gaśnice samochodowe to do gaszenia tortu się nadają to juz nastepne renault ktore sie tak zaczelo palic. na zakopiance pod salonem fiata to samo tylko ze tam zaczal sie palic espace
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moze ja sie wreszcie pojawie heh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
impreza sie udała chyba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitac z wieczora
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witaj co bys polecil na pierwszy montaz po amorkach s-line bo mam powoli do wymiany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzis na wysokosci salonu fiata zaczelo sie palic nagle renault espace chyba najnowsze zaczelo sie od silnika i spalilo sie prawie cale gasili strazacy normalnie co teraz jest z tymi wozami nie tak?
-
Stuki podczas ruszania przy skrecie
a powiedziecie tak ot cos odnosnie elementow zawieszeni tylniego w b7 oska. z czego sie sklada itd bo mam do wymianki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie do wiary szkoda tamtej b7!! wielka szkoda ale napewno zdziwili sie ze to nie s4 tylko tdi
-
Stuki podczas ruszania przy skrecie
u mnie doszlo skrzeczenie w prawym kole przy skrecie
-
Spadajace obroty na biegu jalowym
Witam ostatnio zaczal pojawiac sie problem iz przy dohamowywaniu na biegu jalowym spadaja mi obroty ponizej normy. Problem pojawia sie nieregularnie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
auta nie poznajesz
-
Stuki podczas ruszania przy skrecie
a np to nie jest magiel albo ktorys z wachaczy?
-
Stuki podczas ruszania przy skrecie
Czuć pod noga ten stuk
-
Stuki podczas ruszania przy skrecie
witam mam nastepujacy problem. podczas ruszania przy skrecie wydobywa sie stuk w zawieszeniu pozniej juz nie wystepuje oraz nie zawsze sie pojawia. prosze o pomoc
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wieczorem d4nte na gorce borkowskiej skrecajacy na zakopianke
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Duża szczykawka i do przodu - Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6