Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. A nie bedzie za twardo mam eibach pro kity czerwone
  2. wiele osob mowi tez ze zakladalo do 1be eibach pro kit i takze dobrze to smiga czy jest to prawda?
  3. Nie da sieDa się.Pociągnij mocniej Karol J.b się Pokombinuje. Musze zarniki wymienic. Dzieki
  4. Pany jak wyciagnac reflektor w b7 bez sciagania zderzaka. Lampa nie przykrecona od spodu ale i tak ja blokuje zderzak jak ja chce wyjac
  5. no widzisz ja mam 1be springi eibach i tyl flegi 225/40/18 et 20 i czasami ociera
  6. czy np na feldze 8j et 35 i zawias s-line na oponach 235/35 bedzie ocierac?
  7. do sedana nie da sie zrobic lepiej kupic allegrowe
  8. Gaśnice samochodowe to do gaszenia tortu się nadają to juz nastepne renault ktore sie tak zaczelo palic. na zakopiance pod salonem fiata to samo tylko ze tam zaczal sie palic espace
  9. a moze ja sie wreszcie pojawie heh
  10. impreza sie udała chyba
  11. witaj co bys polecil na pierwszy montaz po amorkach s-line bo mam powoli do wymiany
  12. dzis na wysokosci salonu fiata zaczelo sie palic nagle renault espace chyba najnowsze zaczelo sie od silnika i spalilo sie prawie cale gasili strazacy normalnie co teraz jest z tymi wozami nie tak?
  13. a powiedziecie tak ot cos odnosnie elementow zawieszeni tylniego w b7 oska. z czego sie sklada itd bo mam do wymianki
  14. nie do wiary szkoda tamtej b7!! wielka szkoda ale napewno zdziwili sie ze to nie s4 tylko tdi
  15. u mnie doszlo skrzeczenie w prawym kole przy skrecie
  16. Witam ostatnio zaczal pojawiac sie problem iz przy dohamowywaniu na biegu jalowym spadaja mi obroty ponizej normy. Problem pojawia sie nieregularnie
  17. auta nie poznajesz
  18. a np to nie jest magiel albo ktorys z wachaczy?
  19. Czuć pod noga ten stuk
  20. witam mam nastepujacy problem. podczas ruszania przy skrecie wydobywa sie stuk w zawieszeniu pozniej juz nie wystepuje oraz nie zawsze sie pojawia. prosze o pomoc
  21. wieczorem d4nte na gorce borkowskiej skrecajacy na zakopianke
  22. Duża szczykawka i do przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.