Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć z popołudnia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no wlasnie tez mnie to ciekawi. chyba ze tylko zmienic na rnse led hehe
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313120-playstation-3-fat-80gb-tanio/#entry4424201 dorzuce zestaw gier http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313121-zestaw-gier-ps3/#entry4424236 i wszsytko za 500 jakby ktos chcial
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jaki polecasz adapter usb aux do rnse?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
no wlasnie nie wiem do konca ale jak go nie ma to gejzer w zbiorniku i zatarta pompa ja np jak mialem pekniete to wystarczylo ze ustawilem je w miare i buczenie ustalo
-
Demontaz przedniego zderzaka
ok dzieki wielkie
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
zalatw sobie jakas duza szczykawke i sciag caly plyn ze zbiorniczka do jakiegos naczynia tam na samym dole jest sitko jesli sie rusza to znaczy ze urwany cena w aso nowki 170zl okolo
-
Demontaż grilla przedniego
witajcie czy jest mozliwosc odkrecenia grilla w b7 bez sciagania zderzaka?
-
Demontaz przedniego zderzaka
napewno nie da sie bez tego odkrecic? ma ktos schemat albo juz to ktos robil?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie wie ktos gdzie zalozyc gaz do tt 1.8t ?
-
Demontaz przedniego zderzaka
panowie a sam grill sie da odkrecic?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
wiem panowie ale dla mnie to juz i tak duzo
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
u mnie jest -30mm eibacha i feldunek wiadomy opony 225 wiec zacnie jest
-
Boserona B8-ka
niezle tu tego gdzie bedzie zakladane?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
jak tam przygotowania do sezonu?
-
Boserona B8-ka
ładna sztuka łukasz!! gratulacje!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepiej wyglada 225 na 8j feldze wd mnie- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
u mnie okazalo sie ze mam pekniety uchwyt sitka w zbiorniczku wspomagania wymiana zbiorniczka zalatwila sprawe- Grill BLACK S LINE czy S4
a moze rs4 grill- prośba o sprawdzenie numerów sprężyn
wyczytalem z postow odnosnie springow w dziale zawieszenie- prośba o sprawdzenie numerów sprężyn
prosze was o sprawdzenie numerow sprezyn. zostaly one zdjete z mojego samochodu podobno s-line lecz chyba quattro. dodam ze mam oske a mialem chyba q zalozone springi chce je wystawic na sprzedarz na forum 8E0 511 115 DJ/FJ - 0YG tył - niebieski, różowy 8E0 411 105 CH/EH - 0JH przód - biały biały zielony dzieki z gory- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
takie mialem zalozone springi u siebie na aucie 8E0 511 115 DJ/FJ - 0YG 8E0 411 105 CH/EH - 0JH. auto stalo dziwnie bo przod wyzszy- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
cudo!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie potrzebuje sie dowiedziec co to za sprezyny kolory mniejsze czerwony niebieskie a wieksze bialy bialy zielony innych oznaczen nie ma na nich, kolor czarny - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!