Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zmienić swoje przednie lampy.

Dodac coś nowego .

wpadłem na pomysł by zmienic moje przednie zwykłe lampy z orginalnych

2013_09_06_15_59_21.jpg

na DAYLIGHT BLACK.

3879166933.jpg

Moje pytanie brzmi czy powinienem po zmianie tych lamp mocowac zderzak wraz ze spryskiwaczami. ??

Czy natomiast powinienem montowac dodatnie jakies samopoziomowania czy cos w tym rodzaju ??

Namyślam się nad kupnem tych lamp LAMPY NOWE AUDI A4 B7 04-08 DAYLIGHT BLACK LED FK (3879166933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Prosił bym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie planujesz ksenonów to żadne samopoziomowanie ani spryski nie są Ci potrzebne. Zauważ tylko, że te lampki praktycznie nie posiadają odbłyśników wokół diod co za tym idzie świecą kiepsko jak dla mnie :wink: Widziałem, że są w sprzedaży inne warianty które mają chromowaną oprawę wokół ledów takie bym Ci radził ale Twoje auto i zrobisz jak zechcesz :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co masz na myśli jeśli moge wiedzieć?

Inny wariant np. ??:) Taki LAMPY REFLEKTORY PRZEDNIE AUDI A4 B7 DAYLINE LED C (3854744161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ????

Z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to, że ledy w tych czarnych nie mają wokół żadnych odbłyśników co w praktyce będzie wyglądać tak, że widać tylko malutkie światełka w regularnych odstępach. Te drugie co podałeś już są lepsze ale i tak pod względem dziennych lepsze będą te:

LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED CHROM ELEKTR. (3842301232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo czarne:

LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED CHROM ELEKTR. (3842301232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi głównie o kształt tych odbłyśników, te dwa modele powinny dawać dość regularny kształt tzn. tworzyć linię a nie punkciki tak jak tamte chociaż w sumie te co Ci podałem to jakże sławne Sonary które podobno mają opinię niezbyt dobrych jeśli chodzi o zasięg światła chociażby z powodu zastosowania żarówki H1. Pozostaje więc w Twojej gestii wybrać albo lepsze ledy albo lepsza widoczność w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to, że ledy w tych czarnych nie mają wokół żadnych odbłyśników co w praktyce będzie wyglądać tak, że widać tylko malutkie światełka w regularnych odstępach. Te drugie co podałeś już są lepsze ale i tak pod względem dziennych lepsze będą te:

LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED CHROM ELEKTR. (3842301232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo czarne:

LAMPY AUDI A4 B7 04-08R DAYLINE LED CHROM ELEKTR. (3842301232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chodzi głównie o kształt tych odbłyśników, te dwa modele powinny dawać dość regularny kształt tzn. tworzyć linię a nie punkciki tak jak tamte chociaż w sumie te co Ci podałem to jakże sławne Sonary które podobno mają opinię niezbyt dobrych jeśli chodzi o zasięg światła chociażby z powodu zastosowania żarówki H1. Pozostaje więc w Twojej gestii wybrać albo lepsze ledy albo lepsza widoczność w nocy.

dobra rada. nie szukaj problemów. jak chcesz zmienić z b7h7 to tylko na ori bixenon b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po przemyśleniu zdecydowałem sie na zakup . Tych lamp

LAMPY AUDI A4 B7 04-08 RINGI SOCZEWKI BLACK OD FK (3833696104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :)

Założe i zobaczymy czy bedzie jakaś satysfakcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tego, bo będziesz żałował jakości wykonania i trwałości, a przede wszystkim w ogóle nie pasuje stylistycznie. Zobacz jak te lampy odstają w pionowej linii od środka auta http://i45.photobucket.com/albums/f94/lightwurkz/646326-1.jpg

http://i30.photobucket.com/albums/c330/punkerjeffy/install5.jpg

Założę się, że w dodatku pewnie parują w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

właśnie chcę zmienić lampy z ringami na xenony. prawdę mówiąc dość ładnie wyglądają, z pasowaniem nie było żadnego problemu ale mimo tego, ze ładnie wyglądają to strasznie przypominają mi bmw co mnie bardzo denerwuje.jak jesteś zainteresowany to możemy się dogadać bo chętnie sprzedam, zamienię na zwykłe lampy lub zamienię z dopłatą na xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi to nie problem. W 306 miałem taki lampy, ringi wywaliłem, zaszpachlowałem miejsca i cała lampa poszła w czerń.

Strazak990 już chyba kupił, ja bym jak miał już coś wybierać to chyba te: Lampy audi a4 b7 dayline stan bardzo dobry!! Gniezno ? Tablica.pl ... ale wole przerobić oryginalne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tego, bo będziesz żałował jakości wykonania i trwałości, a przede wszystkim w ogóle nie pasuje stylistycznie. Zobacz jak te lampy odstają w pionowej linii od środka auta http://i45.photobucket.com/albums/f94/lightwurkz/646326-1.jpg

http://i30.photobucket.com/albums/c330/punkerjeffy/install5.jpg

Założę się, że w dodatku pewnie parują w zimie

żółte ringi:facepalm: najlepiej będą wyglądały z xenonem, lepiej żeby parowały zimą bo bynajmniej nie będzie tego widac:sick3::sick3::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekam na przesyłke z polski bo Teściowa z polski wysyła :)

Na poczatek sądze że takie mi starcza jak wiosna przyjdzie wtedy bede być moze w polsce i bede coś planował nad bixenon'ami wraz ze zderzakiem itp.

a jak narazie taka zabawka moze pocieszyć...

za tydzien beda już na miejscu wieć jakies foty wrzuce :)

Jacam!

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Mogłeś troszke sie pośpieszyć to napewno byśmy się dogadali ...

Ale dziekuje za info. wrazie co bede miał orginały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tego, bo będziesz żałował jakości wykonania i trwałości, a przede wszystkim w ogóle nie pasuje stylistycznie. Zobacz jak te lampy odstają w pionowej linii od środka auta http://i45.photobucket.com/albums/f94/lightwurkz/646326-1.jpg

http://i30.photobucket.com/albums/c330/punkerjeffy/install5.jpg

Założę się, że w dodatku pewnie parują w zimie

żółte ringi:facepalm: najlepiej będą wyglądały z xenonem, lepiej żeby parowały zimą bo bynajmniej nie będzie tego widac:sick3::sick3::sick3:

Na drugim zdjęciu wygląda to znakomicie :) Są gusta i guściki, zawsze zazdrościłem BMW patentu z ringami. Dołączam się do prośby o zdjęcia efektu jaki uzyskał autor posta !

Znalazłem jeszcze inną alternatywę New Custom DRL Headlights, Audi a4 B7 (Pics) ale IMO te podwójne złote jednak robią lepsze wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj tego, bo będziesz żałował jakości wykonania i trwałości, a przede wszystkim w ogóle nie pasuje stylistycznie. Zobacz jak te lampy odstają w pionowej linii od środka auta http://i45.photobucket.com/albums/f94/lightwurkz/646326-1.jpg

http://i30.photobucket.com/albums/c330/punkerjeffy/install5.jpg

Założę się, że w dodatku pewnie parują w zimie

żółte ringi:facepalm: najlepiej będą wyglądały z xenonem, lepiej żeby parowały zimą bo bynajmniej nie będzie tego widac:sick3::sick3::sick3:

Na drugim zdjęciu wygląda to znakomicie :) Są gusta i guściki, zawsze zazdrościłem BMW patentu z ringami. Dołączam się do prośby o zdjęcia efektu jaki uzyskał autor posta !

Znalazłem jeszcze inną alternatywę New Custom DRL Headlights, Audi a4 B7 (Pics) ale IMO te podwójne złote jednak robią lepsze wrażenie ;)

A widzisz te dwie szpary, powstające przez dwie różne krzywe

install6.jpg

?

I czy w ogóle tutaj bi-xenon jest aktywny, czy to tylko atrapa? Bo jeśli nie, to jaka w ogóle jest jakość świecenia czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...