Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Są gusta i guściki ale wybacz, naklejka na drzwiach plus te ringi w reflektorach to jak dla mnie osobiście :facepalm::doh::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki ale wybacz, naklejka na drzwiach plus te ringi w reflektorach to jak dla mnie osobiście :facepalm::doh::thumbdown:

Nie przesadzajmy- widziałem gorsze :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że właściciel usatysfakcjonowany. Szczególnie efektami własnej pracy bo to się liczy. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat takie? Są w swojej cenie bezkonkurencyjne?

cenowo wypadają lepiej niż te komplety prawie za 5 stów, szukałem kiedyś filmików jak to świeci, znalazłem w końcu fajne porównanie, jakiś gościu jechał nocą tą samą drogą raz na żarówkach H7 halogenowych a potem drugi raz na ledach, później zmontował film w ten sposób, że górna część to widok z kamerki na zwykłych H7 a dolna część to ledy, jechał z podobną prędkością więc było widać jak niemal w tych samych warunkach świecą jedne i drugie żarówki, ledy świeciły zdecydowanie lepiej, trochę większy zasięg, więcej białego światła i snop światła przed autem bardziej równomierny, w soczewkach nie będzie problemu z granicą światło-cień a 1800lm to może nie xenon ale znacząco więcej niż zwykła H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ogarnia temat kabelków i ledów? Jakich pasków użyć? Ja niestety jestem zielony w temacie, tzn. jakbym się zabrał to i bym ogarnął ale nie wiem z jakimi paskami kombinować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes w stanie zrobic takie customowe ledy jak na pierwszej focie z jakimis mocnymi diodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego ogarniesz? Też byłbym chętny tylko pewnie klosze trzeba by wysłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z innej beczki, czy szkła od zwykłych reflektorów będą pasować do bixenon w b7- mam u siebie bixenon jednak poprzedni właściciel po spolerowaniu ich położył lakier bezbarwny i teraz wygląda to tragicznie - a niczym nie idzie tego zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie montuja takie paski ledowe do ori lamp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...