Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK


strazak990

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak, że po prostu gość zbyt blisko stał robiąc do zdjęcie? im dalej tym bardziej ten ring będzie widoczny.

Co do jakości, mam coś podobnego, właśnie te daylight black, o ile bi-xenon świeci bardzo dobrze, daje świetną widoczność, o tyle te diody to totalna porażka. Kompletnie nie sprawdza się ich zastosowanie, bo w dzień są po prostu niewidoczne. Wyboru nie miałem, bo te lampy założył poprzedni właściciel, dlatego szukam jakiejś alternatywy. Nie chcę wydawać xk zł na oryginalne xenony. Wiec jeśli te ringi sprawdzają się w dzień, a bi-xenon świeci porównywalnie do tych które mam teraz, to chętnie je zamienię. Co do jakości, w tej chwili te lampy kosztują 470zł, co jest odpowiedzią samą w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że ten ring nie jest okrągły, tylko, że klosz jest niespasowany do maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gryzła by świadomość, że swoją kochaną czarnulkę spaskudziłem a'la bmw

Pomyśl jeszcze o "bólu d*py" szanownych użytkowników BMW.. to z pewnością nie umknie ich uwadze :)

Dobrze gada - polać mu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dostarczyli mi lampy za granice.

20140202_185014.jpg

bedzie ktorys weekend wolny i pokazuje nowe szkla na pokladzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem że się mocno zastanawiam nad założeniem ringów przy okazji malowania wkładów lamp na czarno. Jest jednak mały problem- nie chcę żeby mi się razem z bixem świeciły te ringi, a z drugiej żal mi tracić DRL na takie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co lubi :)

Dlatego każde Audi jest inne każdy ma swoje podglady i robi co chce i to jest to...

Ja swoje lampy musze zmienic ze wzgledu na rozwalone orginalne wiec pomyslalem ze coś innego wsadze na pokład.

Zobaczymy rezultat....

Dzis albo jutro montaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii znowu nie bardzo mi pasują te paski ledowe (jak w a6) zabardzo mi to przypomina b8 a nie chcę się na siłę upodabniać do nowszego modelu ALE w S4 to już inna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, wrzuć jak najszybciej jakieś poglądowe fotki. Już nie muszę się zastanawiać nad zmianą lamp, ja je muszę zmienić. Dziś jedna zaczęła świecić najsłodszy różem jaki w życiu widziałem, nie muszę dodawać jak cudownie to się komponuje z czarną gablotą :grin:m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciemni się pojade na jazde testową ;)

wiadomo czeka mnie jeszcze ustawianie swiateł :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Widoczność bardzo znakomita jestem bardzo zadowolony.

Tylko czeka mnie tak jak wspominałem profesjonalne ustawianie świateł :)

i dobranie jakiś dobrych zarówek jak narazie mam w nich Bosch Pure Light ale szukam jakiś lepszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciemni się pojade na jazde testową ;)

wiadomo czeka mnie jeszcze ustawianie swiateł :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Widoczność bardzo znakomita jestem bardzo zadowolony.

Tylko czeka mnie tak jak wspominałem profesjonalne ustawianie świateł :)

i dobranie jakiś dobrych zarówek jak narazie mam w nich Bosch Pure Light ale szukam jakiś lepszych :)

Skoro masz teraz soczewki, możesz spróbować takich:

Żarówka Żarówki H7 Cree Led 1800lm 25W 12V - 24V (4004394173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...