Treść opublikowana przez zbycho121
-
wzmacniacz B7 avant
witam gdzie znajdę wzmacniacz anteny FM w Avancie B7?
-
zegarek
Wielkie dzięki
-
zegarek
witam co trzeba ustawić żeby zegarek ustawiał się sam (z satelity)??? pozdrawiam
-
Auto nie odpala
dziwne ale wszystko wróciło do normy.Ciekawe cz wyjdą te błędy na kompie?? dziękuje i pozdrawiam
-
Auto nie odpala
bezpieczniki OK
-
Auto nie odpala
OK dzięki
-
Auto nie odpala
niestety nie mam vaga
-
Auto nie odpala
witam potrzebuję pomocy !!! po przekręceniu kluczyka w stacyjce zapala mi się tylko kontrolka od airbagu silnik zaskakuje lecz po chwili gaśnie??? jaka może być przyczyna ??? POZDRAWIAM
-
Problem z elektryką w B7
bezpieczniki są OK
-
Problem z elektryką w B7
Witam mam problem z elektryką w B7: nie działa klima i wentylator(nic się nie wyświetla) nie działają kontrolki od kierunkowskazów (kierunki są) nie wyświetla się stacja radiowa na FISIE natomiast cały czas działa wentylator od chłodnicy Pozdrawiam zbycho121
-
Esp
Witam od jakiegoś czasu ( nie zawsze) zapala się kontrolka od ESP. co może być przyczyną ? pozdrawiam
-
[ALL B7] Radio - antena ??
Gruby to koncentryk jest zakończony wtyczką i pasuje do gniazda ale wtedy są większe zakłócenia niż na tym cienkim????
-
[ALL B7] Radio - antena ??
Witam Bardzo słabo odbiera mi radio concert II jedyną dobrze działającą stacją jest RMF FM , ESKA i inne mają duże zakłócenia wyjąłem radio okazuje się że gruby kabel niby z anteny jest luźny, a do gniazda podłączony jest cienki kabelek. Zamieniłem ja jest jeszcze gorzej ????? O co w tym chodzi może ktoś wie :gwizdanie:????
-
[ALL B7] Czujniki cofania-parkowania????
Witam Nie mam w swoim autku czujników parkowania (tył) Chcę założyć. Może wiecie jakie najlepiej kupić?? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Kontrolka pasów
Spróbuje się pobawić Dzięki
-
[ALL B7] Kontrolka pasów
OK jak kupisz autko i coś nie działa to myślisz o najgorszym (że było coś kombinowane) ale jeśli da się to wyłączyć to już OK.(reszta funkcji jest ok tylko z tym miałem pytanko) Dzięki za podpowiedź Pozdrawiam
-
[ALL B7] Kontrolka pasów
dlaczego dziwnie?
-
[ALL B7] Kontrolka pasów
Witam Kupiłem A4 2006 nie świeci się kontrolka niezapiętych pasów i nie ma też sygnału dźwiękowego?? Można to wyłączyć ? czy jest coś zepsute? pozdrawiam
-
[ALL B7] Roleta bagażnika
witam taśma działa Pozdrawiam
-
[ALL B7] Roleta bagażnika
Dzięki za podpowiedź -o tym też myślałem. Ale może jest też inny sposób? pozdrawiam
-
[ALL B7] Roleta bagażnika
Witam Mam problem ze samo zwijającą się roletą.Auto lekko podskoczy i roleta wypada z gniazd. Jak ją można ,,zablokować? może ma ktoś na to patent? Przypuszczam że nie tylko u mnie tak się dzieje Pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
dzisiaj kupiłem PIRELLI WINTER 210 SNOWSPORT 205/55R16 ciekawe jak się na nich będzie jeździło???? jak ktoś ma to proezę o opinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich Audikowców