Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matek9292

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matek9292

  1. okazało się że naciskając zamek nie otwiara on tego regielka do konca i dlatego blokowało bagażnik.wygięcie cięgna łączacy zamek z mechanizmem rozwiązało sprawe;d
  2. robi się coraz cieplej więc jak pogoda dopisze to w piątek sie za to zabiore i opisze po operacji całą moja sytuację. Jak wezme kawał pręta i młot to zamek będzie żałowac że szfankuje :>
  3. wciska się i czuć opór rzy naciskaniu.na zamkniętym zamek chodzi lekko a jak dam na otwarcie to zamek chodzi ciężej lecz i tak nie otwiera.
  4. Tylko żeby go wyciągnąc trzeba pierwsze bagażnik otworzyc i tu jest problem..
  5. zamek nie działa bo mam nie ten kluczyk.podobno AUDI robiło tam jakieś kluczyki i niektóre nie pasuja do bagażnika.Tylko jak ja go wbiję to wtedy a nóż może się uda otworzyc klape albo nie,zalerzy to chyba od tego jak zamek wpadnie do środka-tak mi sie wydaje.
  6. ja chyba zrobie tak jak inni pisza,diure wywiertam w meijscu rejestracji i pociagne ciegiełko
  7. Posiadam sedana.nie moge otworzyć bagażnika,pompka pompuje przy otwieraniu na zamku odczuwalny jest opór przy naciskaniu ale i tak sie bagażnik nie otwiera. nie posiadam klucza do bagażnika wiec prosze nie pisać zeby otworzyc kluczem. Wiem że w bagażniku jest pompka która zamyka wszystkie drzwi i bagażnik,jakbym w ,któryś drzwi zdjoł ten przewód i zassał albo dmuchnoł to czy bagażnik by sie otworzył?? jakie rady??
  8. zderzak przedni też czy tylko od srodka chłodnicę? moze jak juz bede pompe wymienaic to rozrzad przy okazji<lol2>
  9. ja też dziś chciałem sie zabrać za wymianę bo mam od 1.8 lecz po dokładniejszych oględzinach doszedłem do wniosku że bez wykrecenia chłodnicy się nei obejdzie bo szajbki mnie blokuja;/ a Wy jak wykrecaliscie ową pompe?
  10. Trzyma stan cały czas.
  11. witam.mam problem z pompą wspomagania otóż na zimnym silniku chodzi prawie normalnie tzn słychac jakby się coś przelewało,a na silniku rozgrzanym wyje i ciezko krecik kierownicą. CO robic?
  12. witam. mam problem z pompa wspomagania..wyje jak wsciekła i ww dodatku keirownica ciezej chodzi,dziś zabrałem sie do wykecenia jej ale wykreciłem 3 śruby 13 i pompa dalej była na swoim miejsu,potem znalazłem czwartą srubę która jest w takim tunelu ale nie umiem napasować na tą srube zadnego klucza//podpowiedzcie jaki tam przychodzi:)
  13. Witam jakie wymiary sprzęgła podchodzą pod silnik 1.6 ADP.?? http://allegro.pl/sprzeglo-passat-b5-1-6-audi-a4-a6-c4-2-0-valeo-i1891557328.html podejdzie takie??
  14. Witam. Kupiłem ostanio A4 b5 1.6 Adp i w razie problemów licze na waszą pomoc. Przymierzam sie do wymiany sprzegła go ślizac zaczyna na 3 biegu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.