Treść opublikowana przez Matek9292
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
okazało się że naciskając zamek nie otwiara on tego regielka do konca i dlatego blokowało bagażnik.wygięcie cięgna łączacy zamek z mechanizmem rozwiązało sprawe;d
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
robi się coraz cieplej więc jak pogoda dopisze to w piątek sie za to zabiore i opisze po operacji całą moja sytuację. Jak wezme kawał pręta i młot to zamek będzie żałowac że szfankuje :>
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
wciska się i czuć opór rzy naciskaniu.na zamkniętym zamek chodzi lekko a jak dam na otwarcie to zamek chodzi ciężej lecz i tak nie otwiera.
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
Tylko żeby go wyciągnąc trzeba pierwsze bagażnik otworzyc i tu jest problem..
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
zamek nie działa bo mam nie ten kluczyk.podobno AUDI robiło tam jakieś kluczyki i niektóre nie pasuja do bagażnika.Tylko jak ja go wbiję to wtedy a nóż może się uda otworzyc klape albo nie,zalerzy to chyba od tego jak zamek wpadnie do środka-tak mi sie wydaje.
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
ja chyba zrobie tak jak inni pisza,diure wywiertam w meijscu rejestracji i pociagne ciegiełko
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
Posiadam sedana.nie moge otworzyć bagażnika,pompka pompuje przy otwieraniu na zamku odczuwalny jest opór przy naciskaniu ale i tak sie bagażnik nie otwiera. nie posiadam klucza do bagażnika wiec prosze nie pisać zeby otworzyc kluczem. Wiem że w bagażniku jest pompka która zamyka wszystkie drzwi i bagażnik,jakbym w ,któryś drzwi zdjoł ten przewód i zassał albo dmuchnoł to czy bagażnik by sie otworzył?? jakie rady??
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
zderzak przedni też czy tylko od srodka chłodnicę? moze jak juz bede pompe wymienaic to rozrzad przy okazji<lol2>
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
ja też dziś chciałem sie zabrać za wymianę bo mam od 1.8 lecz po dokładniejszych oględzinach doszedłem do wniosku że bez wykrecenia chłodnicy się nei obejdzie bo szajbki mnie blokuja;/ a Wy jak wykrecaliscie ową pompe?
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
Trzyma stan cały czas.
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
witam.mam problem z pompą wspomagania otóż na zimnym silniku chodzi prawie normalnie tzn słychac jakby się coś przelewało,a na silniku rozgrzanym wyje i ciezko krecik kierownicą. CO robic?
-
[B5 ADP] Jak wykręcic pompe wspomagania
witam. mam problem z pompa wspomagania..wyje jak wsciekła i ww dodatku keirownica ciezej chodzi,dziś zabrałem sie do wykecenia jej ale wykreciłem 3 śruby 13 i pompa dalej była na swoim miejsu,potem znalazłem czwartą srubę która jest w takim tunelu ale nie umiem napasować na tą srube zadnego klucza//podpowiedzcie jaki tam przychodzi:)
-
[B5 ADP] Jakie sprzęgło
Witam jakie wymiary sprzęgła podchodzą pod silnik 1.6 ADP.?? http://allegro.pl/sprzeglo-passat-b5-1-6-audi-a4-a6-c4-2-0-valeo-i1891557328.html podejdzie takie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Kupiłem ostanio A4 b5 1.6 Adp i w razie problemów licze na waszą pomoc. Przymierzam sie do wymiany sprzegła go ślizac zaczyna na 3 biegu.