no tak , dystans po to zeby felge odsunąć od wewnatrznej strony nadkola i wtedy tarcia o radek amorek czy cos byc nie powinno tylko teraz jakie dystanse ?? i kolejne pytanie czy z dystansami felga nie bedzie wystajaca??
et za duze do b6 ? to kolega z forum (Krzyh00) od ktorego kupowalem oszukał mnie. to co ja mam teraz zrobic jesli chce to wsadzic na auto jak mozna zniwelowac to ze jest niewłaściwe et ? dystans tu raczej nic nie da bo chyba nie do tego sluzy ?? a opony maz 205 ??
na 7J proponuje 205/50
ps: ET tych felg jest za duże do B6
seryjnie B5 ma 6J więc jak 7J ma być za mało ?
Witam, zakupiłem felgi ori VW rozmiar 7J17 ET-54. JAKIE OPONY PROPONUJECIE ??
pytanie jak to bedzie wygladalo siedzialo na moim b6 , na zawiasie 1be ??
prosze pilnie o podpowiedzi (odpowiedz) gdyż zastanawiam się nad oponkami i czy w ogole dobrze to bedzie pasowało do mojego autka .