Treść opublikowana przez zaran72
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
poproszę o rozkodowanie : WVWZZZAUZGP11601 VSSZZZ5FZFR016881 TMBJH7NP7G7081284 WAUZZZF49GA073686 TMBJJ9NP07555488 WAUZZZF44HA086959 TMBJH7NP7G7022770 WWWZZZ3CZGP028158 z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam proszę o rozkodowanie: WVWZZZAUZFP529407 Z góry dziękuję .
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o rozkodowanie . WVWZZZ3CZFP404966 z góry dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie numeru VIN i informacje o wyposażeniu, kodu silnika itp. : WAUZZZ4G6GN033121 z góry dziękuję
-
sprawdzenie auta kraków
Witam szukam kogoś z okolic Krakowa, do kupienia Audi a4 B7 w Niepołomnicach, mam kawałek drogi a chciaął bym to dobrze sprwdzić przed zakupem jest może ktoś, kto może podlecieć za opłatą oczywiście i zoabczyć dla mnie to auto zmierzyć miernikiem podłączyć VCDS sprawdzić logi błędy a może jest ktoś kto robi takie usługi zarobkowo , lub jest może ktoś kto ma w niedalekiej okolicy wskazanego miejsca ^ warsztat godny sprawdzenia takiego auto ? dodam, że jest to wersja quattro i i nie wiem na co zwrócić uwagę. w razie co zostawiam kontakt 512 833 343 lub piszcie tu
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, mam zamiar wybrać się obejrzeć B7 w Krakowie (jadę z Legionowa) prosił bym o rozkodowanie. WAUZZZ8E76A194544
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeśli jest taka możliwość to również poproszę o rozkodowanie; WVWZZZ1KZ7M023457
-
Problem z bezpiecznikiem nr 29 audi a4 b6 cabrio 1.8T
Siemka , opisze sytuacje, może ktoś z was miał taka przypadłość : Audi a4 b6 cabior 1.8t 2004 rok. Pali bezpiecznik nr 29. błąd na kompie "brak komunikacji z ecu" zmieniony przekaźnik nr 219 i dalej upala. Odcięty kabel od komputera i puszczony nowy z bezpiecznika 29 do kompa i dalej upala... Czego gdzie dalej szukac?? Napięcie na bezpieczniku 29 16V Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Siemka potrzebuje na biegu kogoś z warszawy okolic kto ogarnia temat montażu relingów w przypadku kiedy ich wcześniej chyba nie było . Dziś zdjąłem listwy ochronne i ujrzałem 3 otwory natomiast jeden z nich jest w innym miejscu niż śruba przełożonego relingu. Relingi dostałem od sprzedającej mi samochód osoby . Mój numer telefonu 512 833 343 proszę o pilny kontakt, odpowiedz. Relingi ori audi mają komplet srób nakrętek i gum, relingi posiadaja 3 śruby . Wszystko wydaje się takie samo jak na foto story tylko te otwory to może jakieś odpływu a nie koniecznie otwory pod relingi . Proszę o pomoc
-
warszawa gdzie sprawdzą mi turbo ? ew. zmiana na coś mocniejszego
Siemka, szukam odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie "gdzie w okolicy warszawy szybko i fachowo ktoś określi stan mojej turbiny? '', która jest już zdemontowana chodzi mi o typową diagnozę czy wszystkie warsztaty, które zajmują się regeneracją od miejsca dokonają mi takiej usługi ew. jaki może być koszt takiej usługi ? Auto rozebrane a potrzebne bo na co dzień latam póki co na uszczelka przy turbo i egr był przedmuch i mechanik powiedział, że warto wykluczyć ew. usterkę turbiny przed ponownych jej złożeniem. Ew . na jakie turbo warto zmienić żeby lepiej się odpychać ? obecnie siedzi ori garrett gt1749vb. czy kkk od CAGA 143k (03L145702H) lepiej będzie dmuchać i da radę to jakoś bezproblemowo zamontować ?
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
jak ze spasowaniem tego węża ? ktoś to już praktykował ? dołączam sie do pytania co w przypadku zmiany trubo na tą z BRD lub z 2.0. tdi CR - czy wąż zostaje ten sam czy dokonuje się jakiejś zmiany . spierdziela mi powietrze z tej rury luźna jest i kupiłem narazie ten zielony oring zobaczymy czy uwikłam się z problemem uciekającego powietrza.
-
Dziwny dźwięk przy zmianie biegu
Siemka mam taki objaw od dwóch dni, że samochód przy zmianie biegów wydaje dziwny wcześniej nie zauważalny dźwięk. Dźwięk przypomina dźwięk zaworu upustowego blog off. [emoji12] auta jakoś nie traci na mocy zbiera się w miarę ok szczeze jest tylko taki efekt lekkiego laga przy zmianie biegu. Najbardziej zauważalne jest to przy zmianie z pierwszego na drugi bieg i drugiego na trzeci. Jest to nie regularne i nie występuje za każdym razem. Wydaje mi się ze to jakaś nieszczelnośc ale nie bardzo wiem gdzie i jak od czego zacząć sprawdzając przewody turbo itp. Ew gdzie dobrze to sprawdzić w okolicy warszawy. Wcześniej jeździłem do r performace ale tam trochę będę musiał czekać a chciał bym to szybko wyjaśnić. Dodam jeszcze ze auto nie ma buta na pierwszym biegu od kad je kupiłem czyli jakieś dwa miesiące. nie wiem czy te BPW tak mają ale rogal z r performance robił logi i powiedzial ze wszystko ok
-
Znaczenie ET Felgi
siemka oczekuje jakiejś fachowej pomocy odnosnie spasowania felg 8.0J x 18H2 ET31 do auta jakim jest audi a4 b7 avant . Dobrze to bedzie siedziałonic nie bedzie chaczyc wystawac itp ?
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
siemka ma ktoś dokładny numer tego płynu tak aby w serwisie wyeliminować ewentualność kupna czegoś innego ?? i ile dokładnie wchodzi do układu w b7 BPW 2.0 TDI ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ciekawe jak skuteczność amortyzatorow przy takiej sprężynie ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Siemka mam pytanie posiadam a4 b7 avant 2.0 tdi BPW z zawieszeniem 1BA i stoi jak koza co radzicie same sprezyny jak zmienie to cos da ? Kiedyś w b6 zmienialem z 1BA na 1BE ale caly komplet amorki i springi i troszke tylko usiadlo ale bylo ladniej i lepiej sie autko trzymalo . Chce żeby kolo ladnie wygladalo jal wleci 17 lub 18 ale zeby nie bylo za nisko i za sztywno co polecacie ?
-
Felgi 18 5x112 et35 z opona 225/45 czy i jak beda pasowac do b7 avant na zwyklym zawi
A skąd ta pewnosc ? Po czym to poznac i jak sprawdzic
-
Felgi 18 5x112 et35 z opona 225/45 czy i jak beda pasowac do b7 avant na zwyklym zawi
Co do samych felg to sa to chyba napewno ori ? Et jak bedzie pasowalo czy nie bedzie wystawac?
-
Felgi 18 5x112 et35 z opona 225/45 czy i jak beda pasowac do b7 avant na zwyklym zawi
Siemka pytanko do was o podpowiedź jak bedzie ze spasowaniem, komfortem i czy nic nie bedzie obcierac w a4 b7 avant na ori zawieszeniu z takimi felgami i oponami jak wyzej napisałem. W temacie dodaje zdjecie z oznaczeniami znajdujacymi sie od wewnwtrznej strony felgi . Same felgi wyglądają w ten sposob to jest oryginał audi ?
-
a4 b7 avant jak zdemontować prawy plastik z klapy bagażnika od wewnątrz
Witam, ma ktoś jakiś schemat jak i gdzie dokładnie zdjąć i gdzie się znajdują jakieś zatrzaski żeby zdemontować elementy plastikowe od wewnętrznej strony klapy w avancie ? dokładnie chodzi mi o prawą stronę , wydaje mi sie, że cieknie mi tam przewód, którym idzie płyn do spryskiwacza na tylną szybę .
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam kolejny raz niezawodnie "Dzik" kawał dobrej roboty )
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
siemka Dziku i jak tam moje zamwoionko czekam na odp w sprawie danych do przelewy itp. przeczytaj na priv wyslalem wiadomości *
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka, Dzik potrzebuje olej motul do swojej a4 b6 1.9 tdi AWX nie bardzo wiem jaki to ma byc konkretnie wczesniej lałem castrol edge 5w30 lub bw40 nie bardzo pamietam . doradź mi cos i poprosze o wycenę wraz z kompletem filtrow. i prosil bym o ceny wahaczy lemfordera . z gory dzieki
-
Znaczenie ET Felgi
ten zabieg powinien pomoc ? a ten kołnierz robi za rolę pierścienia centrującego ?? zachowane zostana wszystkie prawidlowosci zwiazane z prowadzeniem ?? nie bedzie wystawac felga ??
-
Znaczenie ET Felgi
autko to b6 zawias 1be, a moje ET wynosi 54 . A nie 35 ;/ . jak to zrobic zeby bylo dobrze??