Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tajesi1003

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tajesi1003

  1. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Wymien toprana na ori i wtedy zobaczymy
  2. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Motorpol.sklep.pl
  3. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Dokladnie tak. Kupilem nowy z toprana to o dupe rozbic nawet nie zakladalem.zamowilem ori i smiga nic sie nie dzieje
  4. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Tak wlasnie ten 035103245G kod silnika bfb. oczywiscie caly uklad mialem czysty , odma trójnik,przewody odpowietrzania.
  5. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    U mnie zasysalo , wymienilem zaworek wszystko wrocilo do normy. Spróbuj inny zaworek najlepiej oryginal.
  6. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    U mnie zasysalo , wymienilem zaworek wszystko wrocilo do normy. Spróbuj inny zaworek najlepiej oryginal.
  7. tajesi1003 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    U mnie zasysalo , wymienilem zaworek wszystko wrocilo do normy. Spróbuj inny zaworek najlepiej oryginal.
  8. tajesi1003 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    Zloguje jeszcze ale jest mozliwosc ze podczas logowania akurat sie nie zawiesi
  9. tajesi1003 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    Logowac tak jak zawsze 1500 do odciecia czy sonde wystarczy od zera do pewnego zakresu ??
  10. tajesi1003 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    Przy padnietej sondzie spalanie wzrasta gdzies ok 50% to chyba to sie wyklucza. Ale sprawdze czy blad wywala na pb.
  11. tajesi1003 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    A jakies objawy miales zwiazane z tym bledem??
  12. tajesi1003 opublikował(a) temat w 1.8T
    16517 - oxygen (lambda) sensor b1 s1 P0133-002-response too slow- intermitte Panowie sonda na wykonczeniu czy moze zla mieszanka gazu ?? Nie wywala na desce zadnego bledu , silnik chodzi bez zarzutu , no moze czasem na biegu jalowym obroty przyfaluja.
  13. 16517 - oxygen (lambda) sensor b1 s1 P0133-002-response too slow- intermitte Panowie sonda na wykonczeniu czy moze zla mieszanka gazu ?? Nie wywala na desce zadnego bledu , silnik chodzi bez zarzutu , no moze czasem na biegu jalowym obroty przyfaluja.
  14. Na Twoim miejscu martwil bym sie jak by bylo za niskie a tak to ciesz sie ze mam dobra pompe oleju i smok czysty :)
  15. Im wyzsza temp tym mniejsze cisnienie-norma ale 6bar to nie wiem czy tyle mial jak z salonu wyjezdzal:)
  16. Przy jakiej temp takie cisnienie??
  17. Po to zeby nie zapier... Z syfem po llukance 10tys na brudnym oleju
  18. W takiej sytuacji wydaje mi sie ze najlepszym wyjsciem zalac tanszym olejem 5w40 i po ok 4tys wymienic kolejny raz na lepszy np lm sht oczywiscie po plukance na samym poczatku
  19. Masz racje ale i tak wszystkie nie sciagnie, zobacz jak szybko olej zmienia kolor na ciemniejszy po uzyciu plukanki i zalaniu swiezego oleju
  20. Wiesz o tym ze jak jest duzo syfu w silniku to po plukance dopiero mozna zapchac smoka:)
  21. Skoro przebieg nie skrecony to dziwie sie ze ktos zalal 10w40. Zmieniaj na 5w40 . A jesli chodzi o plukanki to temat rzeka, ja osobiście nie czyscilem silnika w ten sposob. Smok u mnie czysciutki , cisnienie na pompie ok wiec nie kombinuje.
  22. Jaki masz przebieg auta??jakies widoczne wycieki??
  23. Ile Ci tego oleju bierze na 10tys ??
  24. 1 10w40?? Kto Ci taki zalal:/ zmieniaj na 5w40.Cofnij sie wczesniej i przekartkuj caly wątek zwiazany z olejami i zobacz kto jakie oleje zalewa temat rzeka.Ja osobiscie leje LM synthoil hight tech. 2 zmierz cisnienie oleju i wtedy zobaczysz czy trzeba czyscic smoka , wnioskujac ze wymieniales co 15tys i do tego 10w to zapewne trzeba. 3 jak sobie ustawisz za pomocą vaga zeby Ci pokazywal nastepna wymiane to tak tez bedzie a sam skad ma wiedziec ze np olej wymieniles??:) 4 na takich rzeczach nie oszczędzaj(filtron,knecht) oleju ,powietrza. 5 Czy taki jak w linku czy np lancuszkowy tez jest dobry.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.