-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jeśli dokladasz tylne szyby el. to z przodu zmieniasz tylko panel na taki z 4x el. szybami reszta bez zmian.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Czyli jak mam wiązki z b6 2002r to nie będą pasowały, czy da radę je jakoś dopasować?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Czy instalacja wewnętrzna drzwi (ta od słupka B do zamyka) w b7 różni się od b6? Bo gdzieś czytałam że ma o jeden kibelek więcej niż b6
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
A tak mi przyszło do głowy co musiał bym zrobić, jakie zmiany żeby podłączyć moduł pamięci z b7 do fotelu z c6?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dzięki za pomoc
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Co trzeba by było zrobić żeby działała pamięć na module z c6?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jak zwykłe, czyli jak? Zasilanie do foteli czy do modułu...
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Mam do kupienia w niezłych pieniądzach cały komplet skór z a6c6 w pełnej elektryce a fotel kierowcy z pamięcią dlatego zastanawiam się czy by to ruszylo w mojej b7?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Witam, czy możliwe jest podpiecie sterownika memo z a6c6 do a4b7? Może próbował ktoś. ..?
-
Recaro
Dzieki panowie za informacje i rady, zrobię jak kolega afroo radzi.
-
Recaro
Czy te z b6 tez są tak wygodne?
-
Recaro
A które są lepsze pełne skóry czy te z materiałem?
-
Recaro
Czyli są warte kupna czy nie, bo myślałem że będą bardziej komfortowe niż moje szmaciane s-liny
-
Recaro
Witam, mam możliwość zakupu kompletu recaro w dobrej cenie ale niestety dla mnie jest on nie podgrzewany. Zastanawiam się wiec czy można dołożyć maty grzewcze i jak bardzo jest to problenatyczne? Moze ktoś uzyskuje taki komplet bo ciekawy jestem czy naprawdę są takie wygodne?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Jeśli nie wyzwala błędu to warte zakupu