Treść opublikowana przez hafken
-
hafken a4/s4
Przy obecnych cenach paliw i skoku z7l na 11,5 przy gorszej dynamice, nie ma się co dziwić że "płaczę" . Nie chciałem auta w gazie ale chyba bedę musiał rozważyć tą opcje niestety, oraz następną sprzedania i kupienia tdi ale to już większe pieniądze oraz trafić zadbane auto z tym stażem ... Na razie jeżdżę jak jest
-
[B5 ABC] Moje A4
też mam chrypkę na ksenon ale u mnie w miescie by to nie przeszło na sygnale by mnie zatrzymali
-
hafken a4/s4
Przepustnica była już czyszczona oraz adoptowana, szczerze mówiąc gdyby w vectrze był komfort jazdy i parę detalów z a4 to bym się nie zastanawiał, silnik 1.8 16v był bardziej dynamiczny oraz ekonomiczny . Dziś właśnie tankuję pod korek i jadę w traskę. Gdyby ktoś miał na sprzedanie taką kierownice od s4 oraz lampy z kierunkami to proszę o info, u mnie na szrotach nie ma nic, jedynie allegro.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 07:40_________________________________________________aha, dzięki bardzo wszystkim za zainteresowanie i pomoc <bro>
-
hafken a4/s4
Maxcudo muszą być te xd taki charakter . Jeszcze raz obliczałem i przy lekkiej nodze w miescie spalanie wyniosło 11,5 przed tem ktoś inny autem stał 20min w korku i godzine chodziła u mechanika . We wtorek wymieniam przepustnice bo obroty mi lekko falują czy spalanie po wymianie może sie poprawić ?
-
hafken a4/s4
moze i prosciej ale zespolone jakos mi sie nie podobaja te to koszt okolo 600 zl
-
hafken a4/s4
No trudno, kiedyś miałem vectre b 1.8 16v i paliła mi 7l . ps u mnie paliwko po 5.34 [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:25_________________________________________________Aha może mi ktoś jeszcze powiedzieć co to za lampy ?
-
hafken a4/s4
czyli 10,5 l przy spokojnej ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________Znowu to samo, czy ja piszę że zakładam te graty od s line b5 ?
-
hafken a4/s4
ile za tą stówkę po mieście powinienem zrobić km mniej więcej przy lekkiej nodze ? bo mam nowy wynik.
-
hafken a4/s4
pisałem już że wymieniona sonda ale na używaną . Za msc zakładam lampy i kierunki od s-lina to te kierunki mogę puscic
-
hafken a4/s4
autko było podpinane pod dobrego kompa spalanie pokazywało od 5l do 8l . Ile pali ten silnik normalnie chyba nie więcej jak 10 przy lekkiej nodze. Mechanik nie mógł uwierzyć że auto z tym rocznikiem jest tak zachowane . Dzieki za rade, zbieram wszystkie . Może jeszcze zdjęcie silnika itp.
-
hafken a4/s4
nie moge znaleźć tego działu "uklad paliwowy"
-
hafken a4/s4
Grzesiek, też chciałbym wiedzieć
-
hafken a4/s4
Do tej pory siedziałem w bmw na audi dopiero sie poznaje. Mam nie mały problem bo za 100 zł robie około 100 km na benzynie Wymieniłem czujnik tem. położenia walka, sonde, termostat.
- hafken a4/s4
-
hafken a4/s4
w przyszłym msc zamawiam lampy/kierunki i kierownice od s-line, co do lamp to jasne. Tyłu raczej nie ruszam bo mi się podoba Co by tu jeszcze można zdziełać tak żeby było ze smakiem ?
-
[ALL B5] Podświetlenie przełączników.
Nie świecą mi bodajże 2 żarówki od podświetlenia konsoli środkowej, te górne od prawej strony nie wiem jak mam się do nich dostać, wymieniał ktoś już ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ! Nie dawno nabyłem audi a4b5, mam nadzieję że forum okażę się pomocne a i ja jeżeli będę mógł w czymś pomóc to chętnie pomoge. Pozdrawiam