Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hafken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hafken

  1. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przy obecnych cenach paliw i skoku z7l na 11,5 przy gorszej dynamice, nie ma się co dziwić że "płaczę" . Nie chciałem auta w gazie ale chyba bedę musiał rozważyć tą opcje niestety, oraz następną sprzedania i kupienia tdi ale to już większe pieniądze oraz trafić zadbane auto z tym stażem ... Na razie jeżdżę jak jest
  2. też mam chrypkę na ksenon ale u mnie w miescie by to nie przeszło na sygnale by mnie zatrzymali
  3. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przepustnica była już czyszczona oraz adoptowana, szczerze mówiąc gdyby w vectrze był komfort jazdy i parę detalów z a4 to bym się nie zastanawiał, silnik 1.8 16v był bardziej dynamiczny oraz ekonomiczny . Dziś właśnie tankuję pod korek i jadę w traskę. Gdyby ktoś miał na sprzedanie taką kierownice od s4 oraz lampy z kierunkami to proszę o info, u mnie na szrotach nie ma nic, jedynie allegro.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 07:40_________________________________________________aha, dzięki bardzo wszystkim za zainteresowanie i pomoc <bro>
  4. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Maxcudo muszą być te xd taki charakter . Jeszcze raz obliczałem i przy lekkiej nodze w miescie spalanie wyniosło 11,5 przed tem ktoś inny autem stał 20min w korku i godzine chodziła u mechanika . We wtorek wymieniam przepustnice bo obroty mi lekko falują czy spalanie po wymianie może sie poprawić ?
  5. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moze i prosciej ale zespolone jakos mi sie nie podobaja te to koszt okolo 600 zl
  6. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No trudno, kiedyś miałem vectre b 1.8 16v i paliła mi 7l . ps u mnie paliwko po 5.34 [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:25_________________________________________________Aha może mi ktoś jeszcze powiedzieć co to za lampy ?
  7. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    czyli 10,5 l przy spokojnej ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________Znowu to samo, czy ja piszę że zakładam te graty od s line b5 ?
  8. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ile za tą stówkę po mieście powinienem zrobić km mniej więcej przy lekkiej nodze ? bo mam nowy wynik.
  9. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pisałem już że wymieniona sonda ale na używaną . Za msc zakładam lampy i kierunki od s-lina to te kierunki mogę puscic
  10. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    autko było podpinane pod dobrego kompa spalanie pokazywało od 5l do 8l . Ile pali ten silnik normalnie chyba nie więcej jak 10 przy lekkiej nodze. Mechanik nie mógł uwierzyć że auto z tym rocznikiem jest tak zachowane . Dzieki za rade, zbieram wszystkie . Może jeszcze zdjęcie silnika itp.
  11. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie moge znaleźć tego działu "uklad paliwowy"
  12. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Grzesiek, też chciałbym wiedzieć
  13. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Do tej pory siedziałem w bmw na audi dopiero sie poznaje. Mam nie mały problem bo za 100 zł robie około 100 km na benzynie Wymieniłem czujnik tem. położenia walka, sonde, termostat.
  14. hafken odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a Ta ?
  15. hafken opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w przyszłym msc zamawiam lampy/kierunki i kierownice od s-line, co do lamp to jasne. Tyłu raczej nie ruszam bo mi się podoba Co by tu jeszcze można zdziełać tak żeby było ze smakiem ?
  16. Nie świecą mi bodajże 2 żarówki od podświetlenia konsoli środkowej, te górne od prawej strony nie wiem jak mam się do nich dostać, wymieniał ktoś już ?
  17. Witam ! Nie dawno nabyłem audi a4b5, mam nadzieję że forum okażę się pomocne a i ja jeżeli będę mógł w czymś pomóc to chętnie pomoge. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.