-
Prośba o analize logów
Przeplywke zamowiona, turbinka w przyslym tygodniu jakos tez do poprawy. Z dignoza nie dyskutuje, chcialem sie tylko troszke dowiedziec co to w logach widac i juz wiem wiecej. Dzieki
-
Prośba o analize logów
Przeladowuje co widac na dynamicznym 011. Na 011BS pracuje w przediale 0-100% czyli chyba N75 ok, prawda? Czy biorac pod uwage ze "sztanga" pracuje to czy mozna przyjac ze kierownice nie zapieczone?
-
Prośba o analize logów
dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie? przyklaodwoe z forum dotyczy silnika V6 TDI ty masz R4 widać po parametrach w logach że po programie [nie najwyższych lotów] Dzieki Zapomnialem dorzucic bledu: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1572 Software Coding: 00003 Work Shop Code: WSC 00400 Additional Info: WAUZZZ8E83A180065 AUZ6Z0B0263831 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent To cos zmienia w diagnozie? Pamietam za jak padla przeplywka to wyrzucalo jakis inny blad z nia zwiazany... Najpierw wymienic przeplywke i sprawdzic czy cos pomoglo czy tez wymiana i jakas regeneracja turbiny jednoczesnie?
-
Prośba o analize logów
dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie?
-
Prośba o analize logów
Witam, Samochód nie śmiga. Regularnie wyrzuca tryb awaryjny- bądź to jak ja dłużej jedzie powyżej 120 na 6 biegu lub powyżej 3800 obr/min. Niestety z tego powodu dynamiczne są jedynie do momentu gdy jeszcze nie wyrzuci błędu ~ 3700 obr/min. Przepływka była wymieniana jakies 2 lata temu, turbina czyszczona jakieś 1,5 roku. Na grupie 011BS u mnie jest dokładnie na odwrót niż w temacie [TDI] Diagnostyka (aktualizacja: 20 VIII 2012) - on - 0% , off 100% - to w ogóle możliwe czy ten odczyt zależny od rodzaju silnika? Poniżej komplet logów i szczera prośba o podpowiedz co nie tak BS: http://83.175.177.60:8080/logs/000_BS.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_BS.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/011_BS.jpg Statyczne: http://83.175.177.60:8080/logs/000_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/001_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/004_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/007_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/013_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/018_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/023_S.jpg Dynamiczne: http://83.175.177.60:8080/logs/000_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/001_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/004_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/008_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/010_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/011_D.jpg Dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
jotinho
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta