Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jotinho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przeplywke zamowiona, turbinka w przyslym tygodniu jakos tez do poprawy. Z dignoza nie dyskutuje, chcialem sie tylko troszke dowiedziec co to w logach widac i juz wiem wiecej. Dzieki
  2. Przeladowuje co widac na dynamicznym 011. Na 011BS pracuje w przediale 0-100% czyli chyba N75 ok, prawda? Czy biorac pod uwage ze "sztanga" pracuje to czy mozna przyjac ze kierownice nie zapieczone?
  3. dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie? przyklaodwoe z forum dotyczy silnika V6 TDI ty masz R4 widać po parametrach w logach że po programie [nie najwyższych lotów] Dzieki Zapomnialem dorzucic bledu: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1572 Software Coding: 00003 Work Shop Code: WSC 00400 Additional Info: WAUZZZ8E83A180065 AUZ6Z0B0263831 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent To cos zmienia w diagnozie? Pamietam za jak padla przeplywka to wyrzucalo jakis inny blad z nia zwiazany... Najpierw wymienic przeplywke i sprawdzic czy cos pomoglo czy tez wymiana i jakas regeneracja turbiny jednoczesnie?
  4. dzieki To zachownanie w 011BS to normalne ze odwrotnie sie zachowuje niz przykladowe z forum? Jak mozna spytac to skad wiadomo ze po programie?
  5. Witam, Samochód nie śmiga. Regularnie wyrzuca tryb awaryjny- bądź to jak ja dłużej jedzie powyżej 120 na 6 biegu lub powyżej 3800 obr/min. Niestety z tego powodu dynamiczne są jedynie do momentu gdy jeszcze nie wyrzuci błędu ~ 3700 obr/min. Przepływka była wymieniana jakies 2 lata temu, turbina czyszczona jakieś 1,5 roku. Na grupie 011BS u mnie jest dokładnie na odwrót niż w temacie [TDI] Diagnostyka (aktualizacja: 20 VIII 2012) - on - 0% , off 100% - to w ogóle możliwe czy ten odczyt zależny od rodzaju silnika? Poniżej komplet logów i szczera prośba o podpowiedz co nie tak BS: http://83.175.177.60:8080/logs/000_BS.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_BS.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/011_BS.jpg Statyczne: http://83.175.177.60:8080/logs/000_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/001_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/004_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/007_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/013_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/018_S.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/023_S.jpg Dynamiczne: http://83.175.177.60:8080/logs/000_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/001_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/003_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/004_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/008_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/010_D.jpg http://83.175.177.60:8080/logs/011_D.jpg Dzięki
  6. Witam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.