Treść opublikowana przez laguna
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
dzięki, czekam. No 280 to zacna cena, te za 399 widziałem , ale nigdzie wzmianki, że to produkt Hella Zadałem im pytanie a powiedz, bo już kilka osób pyta, świeca chyba zacnie, co?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
no chyba muszą świecić, to dzienne, więc... ale Krzyśka trzeba spytać poza tym naprawdę ufam firmie Hella, więc chyba kupię właśnie te i będę dopasowywał. Krzysiek - już nie sprawdzaj - obudowy od naszych halogenów na pewno nie pasują. napisz tylko jeszcze coś bliżej z tym rezaniem
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
a dzięki czekam na wieści od Krzycha i trzeba działać, ciekaw jestem ile kosztują nowe w salonie
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Kris - będę wdzięczny za fotki. Odnośnie obudów - chodziło o obudowę halogenu i ledów - ta część z szybką? czyli tak jak tam było pokazane - zdejmujesz obudowę (przednią część) naszego halogenu i wpinasz ją do ledów - z halogenu VW pasował, ale czy naszych A4? piny to najmniejszy pikuś cholera nigdzie nie mogę znaleźć tych lamp Hella
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Fahur - dzięki, takie przełożenie obudów byłoby najlepsze, ale nie sądzę, że będzie pasowała obudowa halogenu z B6 do tych LED Hella Krzychu - Ty nie kojarzysz? Może pamiętasz, czy byłoby to możliwe?, a jak nie to się pociacha - jak masz jakieś foty - byłoby super
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Hmm, zaczyna się ciekawie. a coś wiecej o tych przerobkach ?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
a reszta? okablowanie, puszka sterująca?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
teraz to już nic nie czaję, pisałeś o NSSC,, a masz zamontowane Skody. Jak możesz trochę jaśniej, będę wdzięczny Domyślam się, że tez Skoda pasują idealnie????? Jaka cena? Bo widzę, że Hella Rozumiem, że są to LEDy? choć nie kojarzę ledów w Skodach
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
dzięki, jak rozwiązałeś sprawę wypełnienia, podobnie jak Mario?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Krzychu - fajnie dzięki, bo mario niestety nie pamiętał, gdzie kupił, a lepiej brać sprawdzone produkty. nie zakłócają CB? nie parują? świecą ok? elektronikę mają w lampach, czy jest osobna puszka? jest funkcja, przyciemniania o 70% przy zapalaniu mijania? sorki za kupę pytań
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Kzrzysiek, ale co to jest NSSC?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
nie ma problemu, czekam na odpowiedź sprzedawcy tych ledów
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
grzes1150 - Ty mnie nie rozumiesz Widzę jak Mario ma zamontowane i wiem jak są montowane ori i powtarzam, miejsce w zderzaku jest prosto, a ty piszesz o szybce bądź o kratce (które są pod kątem) - ale świateł nie montujesz do kratek
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Mario, ja jeszcze parę dni poszukam, jakbyś gdzieś trafił coś co może być tym samym co masz, daj znaka - dzia
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
chorera innych teraz na allegro chyba nie ma, no cóż chyba zaryzykuję. Mario - bardzo dziękuję raz jeszcze
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Uważam, że nie jest dziwnym miejscem. Nikogo nie obrażam, lecz wyrażam swoją opinię, np. dla Ciebie wiochą może być to co mi się podoba! Temat nie dotyczy rozwodzenia się czy jest to dziwne miejsce czy nie, jak koniecznie chcesz nabijać sobie posty, załóż nowy szeroki temat i tam się proszę wykazuj - takie wpisy naprawdę nic nie wnoszą i przeszkadzają osobom, które go czytają, żeby dowiedzieć się konkretów zadanych w temacie i pierwszym poscie
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
bez przesady - to już mogę sam kupić looknij ten link, który podałem w 1 poście, tam są dobre zdjęcia, może po uchwytach, czy pudełku skojarzysz czy to te same a tuby już znalazłem, to chyba te RURA BASS REFLEX HD-22 TUNEL WYLOT FAKTURA (2744838270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ok, dzięki, a średnicę lamp pamiętasz? looknij ten link, który podałem w 1 poście, tam są dobre zdjęcia, może po uchwytach, czy pudełku skojarzysz czy to te same:kox:
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ok, prawie wszystko czaję, ale popytam: 1. jak są przyczepione do zderzaka - trzeba było mocno kombinować, żeby przyczepić i odpowiednio skierować?? 2. tubka od bas-reflexu - super sprawa, średnica 70mm? 3. gdzie je kupiłeś - jeżeli aukcja, możesz wskazać sprzedającego? to dość istotne, żeby kupić takie same - pasujące i nie zakłócające 4. nie parują? 5. jak oceniasz moc świecenia? Bardzo mi się podoba!
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Mario no super A coś bliżej? Dużo rezania? jak świecą? nie zakłócają CB? jak oszukałeś fis z ori halogenami? czy to oryginalne kratki? Gdzie kupione? Już się cieszę - wygląda zawodowo, a na tym mi zależy
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
O czym Ty mówisz, ślepy widzi, że to 4 ledy, a nie halogeny - dzięki za takie bujdy. Panowie, czy może odezwać się ktoś, kto to zrobił, podpowie co i jak, czy tylko będzie stos postów stylu, a ma kolega, a wygląda fajnie itd
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
na sporej glebie????? Boże Przypominam, nie chodzi o to - czy to fajnie wygląda, a o szczegóły SD-2 - nie myślałem, bo moim zdaniem wygląda to słabo a co do umiejscowienia kratek - miejsce, gdzie jest umieszczony halogen jest skierowane do przodu i w poziomie - zdejmowałeś kiedyś halogen????
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
gdyby tam cokolwiek było nie tak, wykazałoby to strojenie - oczywiście jak firma ma analizator, a nie zwykły reflektometr za 50zł
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
nie jest ciężko, tylko nie robi się takich rzeczy u papudrunów! Nie kupuje się przedłużaczy na allegro za 10 czy 20zł, bo sam kabel dobrej jakości kosztuje ok 4-5zł/m, do tego wtyki, beczka itd.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
szkoda, może ktoś inny tu się odezwie, bo temat tych ledów wydaje mi się być naprawdę ciekawy i przede wszystkim SUPER-ESTETYCZNY