Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. :hi: bry z wieczora[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:44_________________________________________________Ma ktoś taką opcje w fffisie? Lekarstwo na korki :polew: image upload
  2. Ale zderzaki i progi jeszcze ładniejsze....[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:07_________________________________________________A dobra gała nie jest zła [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 19:08_________________________________________________A skoro już dobry humor dopisuje.... Walentynki obiektywnie : ) http://59tube.com/pl/4349-Wymsknelo_mu_sie
  3. nie będę w Bukowinie swoją B6 a tak byś obejrzał sobie od razu , ale zapraszam tu w okolice Warszawki [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:38_________________________________________________ BUKOWINA 2011r oj działo się To doopa
  4. A pewnie Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to do Bukowiny na chwilę wpadnę- towarzysko. Może zebrał by ekipę i odwiedził pijaków Jak by co to Crisa odholujemy do domu:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:14_________________________________________________ Ja niestety nie mogłem... Niespodziewana wizyta znajomych..
  5. :polew: to trzeba mu załatwić koszulkę klubową
  6. Tymczasem w Bukowinie :polew: :polew: Tupu tup po śniegu
  7. ;( ;([br]Dopisany: 18 Luty 2012, 12:00_________________________________________________Mike. Doposażasz A3? Ładny gryyyl i listwy boczne http://moto.allegro.pl/pokrywa-oslona-silnika-audi-s3-00-03-1-8-turbo-v5-i2109886881.html http://moto.allegro.pl/listwa-boczna-blotnika-lewa-prawa-audi-s3-99-03-i2124765556.html
  8. Dokładnie. 4WD nie zastąpi myślenia... Kuzynka z chłopakiem pojechali do szpitala ale jest ok. Jemu trochę twarz szyba pocięła, ale nie dużo. A kolesiowi z Vitary oczywiście nic
  9. :hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:51_________________________________________________Ładnie ślisko było wczoraj.... Poniższe zdjęcie to Skodiczka chłopaka kuzynki.. Z boku wbiła się półośka z Vitary (kilka cm dalej i ... ), która na nich wpadła.... Koleś popier... jak debil i wyrzuciło go z zakrętu adult image hosting jego koło było gdzieś po drugiej stronie ulicy jpg image hosting
  10. http://img.myepicwall.com/i/2012/02/772057b7e89b584472586242d9810b05.gif?1328094272[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:16_________________________________________________[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:18_________________________________________________
  11. Masz dolny zestaw [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:11_________________________________________________lot vip
  12. Pomyślcie sobie że ja też.... Nawet na moją Kozę jest go za dużo... [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:44_________________________________________________
  13. Dobra jest ta strona :polew:
  14. Albo walnijmy sobie wszyscy jednakowe barwy klubowe [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:24_________________________________________________ :polew: http://59tube.com/pl/3480-Prawdziwi_Glupi_i_glupszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.