Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co z filmem ze spota??
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
---------- Post dopisany 30-03-2014 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 17:13 ---------- Więc wpadły 17 BBS RX 8' z oponą 205/50 z przodu i 225/45 z tyłu ---------- Post dopisany 31-03-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 22:17 ---------- W tle "kraina śliwowicy"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Doładnie tak jak Loko pisze. Ustawienia Edytuj sygnaturę, Tam wklejasz zdjęcie. Jak sobie dodatkowo Wciśniesz Ctrl+A zdjęcie zrobi się niebieskie, wciskasz ikonkę Link i tam wklejasz swój temat. Po kliknięciu w zdjęcie się otwiera. Mam nadzieję, że jasno to opisałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
RS4 na tvn Turbo
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś w Tylmanowej chyba ktoś nad Dunajec poszedł "moczyć kija" Pewnie powrót z Bukowiny- ktoś pewnie jechał w bagażniku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Audi A4 TDI Kamionka Mała
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil co masz na zderzaku??? Żółtaczka?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W Bukowinie pewnie już dudni
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No w 18 to już kozak A gdzieś widziałem temat większych o cal z tyłu ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Jak to jest zrobione Wypadek BMW w Johannesburgu - Joe Monster Sprawca stłuczki myślał, że mu się udało, ale... - Joe Monster
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Ładny czarnuch Co to w tle wielka krokwia?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Darecy widziany dziś na krzyżówce w Zabrzeży.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No właśnie nie bardzo...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś NH koło 14 na Klasztornej koło ronda widziany srebrny avant b5 na ramkach klubowych z oklejoną tylną szybą w reklamach. "Omrugany", pozdrowiony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cziki to ta? Audi A4 1.9tdi na części RS4, S4, gwint Orzesze Centrum na forum też gdzieś widziałem ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- Audi a4 Avant 1.9 Tdi 110ps Gwint Tęgoborze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Znajomy szuka 15. 195/65 na lato ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- Ryba, gdzie tak pędziłeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fotel, fotele audi a4 B6 s-line Nowy Sącz Audi A4 15200.00 PLN. Końskowola - otoMoto.pl
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kilka strzałów z kalkulatora ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Czekam na fotki i film robione troszkę lepszym sprzętem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki za spota. B6 jak i B5 robota konkret
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba łaknie wody, chyba będzie lało
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak ta chceta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak się nic nie popie......li to będę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
AUDI S4 330KM MTM Polski Salon bezwypadkowy (4059029782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Robert zapraszamy nawet w tą niedzielę Może by się jeszcze Ślepy pokazał z batalionów A tak nawiasem mówiąc to może już pora wyjść z podziemi??? Pogoda sprzyja więc MM? Dyrektorze proszę podjąć męską decyzję
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-aeb-niezapominajka-1-8t-@up-22-02-14-a-282226/
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Z przodu nie dawałem nic. A że felgi miały większy otwór centrujący to z dystansem nie było problemu