raczers86

• Ostatnia wizyta

O raczers86

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia raczers86

Reputacja

1. Witam, mam problem z pedałem hamulca podczas niskich temperatur atmosferycznych,mianowicie przy ok -10* nie mogę naciś hamulca. Pedał jest twardy i nie poddaje się ani minimetra. Gdy samochód postoi z 2h w ciepłym garaży pedał staje się miększy hamulec jest OK ale widać że pomału wraca do pozycji pierwotnej.Proszę o pomoc.
  2. Witam wszystkich klubowiczów Mam na imię Krzysztof od kilku miesięcy jestem posiadaczem b6 rok2001. Mam nadzieje że dzięki forum dowiem się jakie są zalety i wady tego modelu.Z przyjemnością będe chciał uczestniczyć w bielskich spotach A tak poza tym jestem od "slodki79" .Z góry dziękuje zaprzyjecie mnie do klubu pozdro