-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
Ok, dzięki. A statyczne jak?
-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
Czemu lipne? Ale da się coś odczytać? Mam teraz Windowsa 7 i VAG 3112, na którym zawsze śmigałem nie działa ;/ Robiłem na jakimś starszym. Z katalizatorem niedługo będę kombinował.
-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
Mam katalizator. Wrzucam świeże logi. Statyczne: Grupy normalnie: Log (0 - 014,018,023) Log (1 - 004,007,013) Log (2 - 000,001,003) Basic settings: Log (0 - 000) Log (1 - 011) Log (2 - 004) Log (3 - 003) Dynamiczne: Log (0 - 011) Log (1 - 004,008,010) Log (2 - 000,001,003)
-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
Aa źle zrozumiałem, wczesna godzina ;D Ok, ogarnę się z tym i dam znać.
-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
To jakie jeszcze logi mam wykonać? Zrobiłem wszystkie co były w instrukcji..
-
Prośba o ocenę logów - VW Passat 1.9 TDI AFN słabo przyspiesza
Witam Jakiś czas temu kupiłem Passata 1.9 Tdi AFN. Wszystko hula jak należy tylko wydaje mi się, że nie idzie tak jak powinien.. Słabo to wygląda. Silnik chodzi dobrze, nie kopci, spalanie w normie. Błędów brak. Wrzucam komplet logów, może dałoby się coś odczytać? Przy okazji prosiłbym o ogólną diagnostykę, autko mam od niedawna Statyczne: 1. grupy normalnie: Log (0 - 004,007,013) Log (1 - 000,001,003) Log (2 - 014,018,023) 2. Basic Settings: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 011) Dynamiczne: Log (0 - 001) Log (1 - 000) Log (2 - 004) Log (3 - 010) Log (4 - 003) Log (5 - 008) Log (6 - 011) Z góry dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie forumowiczów!
kinus1990
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta