Treść opublikowana przez Al@n
-
Parktronic A4 B5 Fl
da sie taki czyjnik nowy kupic ? jest jakas metoda na sprawdzenie bez vcdsa ?
-
Parktronic A4 B5 Fl
co moze byc u mnie nie tak ?
-
Parktronic A4 B5 Fl
czy wszystkie kable musza być podłączone czy wystarczy tylko masa i dwa zasilające ? podłączyłem dzisiaj na krótko i po zatłaczaniu jest dźwięk aktywacyjny i potem piszczy przez około 4 sekundy i się wyłącza jaka możne być tego przyczyna ? zmontował ktoś wszystko na gotowo ?
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
czekam Dziadku z niecierpliwością
-
Wzmacniacz a8 bose do B5?
sedan np nie ma suba i wyglada on plus/minus tak
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
pokaz foto skończonych boczków
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
kolega ma nie ori radio ma jakies SONY
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
w liczniku ale to na 100% nie przez niego te problemy bo licznik swieci i da sie regulowac swiatło
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
2 tygodnie temu kapitalka silnika wiec się nie zastanawiaj
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
tak climatronik swieci bardzo delikatnie, wszystko jak u ciebie
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
przełacznik swiateł ok bo podswietlenie licznika startuje
-
spalony bezpiecznik 40 A
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307603-brak-podswietlenia-srodkowej-konsoli/
-
spalony bezpiecznik 40 A
spoko ale sprawa pomału wydaje się nie łatwa
-
spalony bezpiecznik 40 A
no niestety u kolegi wszystkie te bezpieczniki były całe wiec problem został
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
- spalony bezpiecznik 40 A
zaraz bedziemy sprawdzac u kolegi czy tez ma spalony jak cos to podmienimy i dam znac jakie efekty- Brak podświetlenia środkowej konsoli
kolega ma ten sam problem i nie może sobie z tym poradzic- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
dawaj fote jak siadło- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
zwykłym sprayem z pobliskiego motoryzacyjnego, jest dość trwały kolor po czasie nie robi się matowy itp- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
ma ktoś sprawdzony środek do czyszczenia ? Ja mam Zestawik K&N i sporo syfu zeszło po 10 tys. Bierz koniecznie taki, zestawik żeby olej był w sprayu, bo ciężko zwykłą buteleczką dotrzeć wszędzie. możesz podać przykładowy link ?- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
robi się full jeszcze navi- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
będzie trzeba zamówić taki pakiet- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
ma ktoś sprawdzony środek do czyszczenia ?- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
co ile się go czyści ? - spalony bezpiecznik 40 A