Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pitbulx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I jak Kolego,poradziłeś sobie bo mam taki sam problem?
  2. Witam szanownych Kolegów. Dziś zabrałem się za wymiana przewodów zapłonowych.Może ktoś wie jak zabrać się za wyciągnięcie przewodów z cewki,miejsca tam tyle że ledwo palec wchodzi. Z góry Dzięki na odpowiedz Silnik 1.6 Ahl
  3. pitbulx opublikował(a) temat w 1.6
    Witam. W moim audi a4 b5 silnik 1.6 AHL.Rozwalił mi się plastik a ze tak sie pokruszył to teraz nie wiem jaki ma być .Mam teraz dwa te plastiki duży i mały i nie wiem który pasuje.A bagnet tez jakiś chyba po tuningu bo zamiast roczki jest przyspawany klucz który służy jako raczka,nie wiem czy nie przekłamuje poziomu oleju. Czy ktoś był by tak miły i podał by długość bagnetu i w jakiej odległości od końca znajduje się ta kulka która blokuje się w plastikowej obudowie. Z góry Dziękuję za odpowiedz
  4. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    Winowajcą okazał się przegub wewnętrzny. Dzięki Wszystkim za odpowiedzi.
  5. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    Najlepiej jak wykręcę całą półoś? Jak chcę wykręcić wewnętrzny przegub to czy muszę przód podnieść do góry żeby się olej nie wylał
  6. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    Tylko który?Ten od strony koła czy ten od skrzyni Półośka sie raczej nie ukręciła?
  7. pitbulx opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wszystkich. Cofając na skręcanych kołach coś zaczęło chrobotać,pojechałem dalej skręcając też chrobotało,chciałem pojechać do przodu i brak napędu.Zgasiłem silnik zerkam pod auto i nic nie widzę.Odpalam ponownie wbijam jedynkę na prostych kołach napędu nie ma ale nadal chrobota. I tu pytanie czy to któryś z przegubów czy może urwałem póloś. Dodam że jak podniosłem auto i ściągnąłem koło złapałem za półoś i nią kręcę kreci się z kołem nie kreci się z przegubem tym przy skrzyni,a jak kręcę tym przegubem przy skrzyni to tylko on się obraca. Z góry dziękuje na odpowiedz
  8. W moim przypadku nic nie dało walenie młotkiem.Męczyłem się dwa dni.Pomógł ściągacz ,parę minut i wyszedł.
  9. Ja w dodatku odkręciłem zbiornik płynu chłodniczego,w celu łatwiejszego dostępu.Wymiana łatwa i prosta.
  10. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w 1.6
    Dzieki
  11. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w 1.6
    Dzięki!!
  12. pitbulx opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Szanownych Kolegów!!! Co to za przewód i jak się nazywa? Z góry Dziękuje
  13. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w 1.6
    Dzięki
  14. pitbulx odpowiedział(a) na pitbulx temat w 1.6
    Dzięki
  15. pitbulx opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Szanownych kolegów Mam takie pytanie w którą strone odkręcic śruby napinacza paska wieloklinowego. Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.