Treść opublikowana przez pitbulx
-
1.6 AHL kolejność kabli zapłonowych
I jak Kolego,poradziłeś sobie bo mam taki sam problem?
-
Wymiana przewodów zapłomowych.Pomocy
Witam szanownych Kolegów. Dziś zabrałem się za wymiana przewodów zapłonowych.Może ktoś wie jak zabrać się za wyciągnięcie przewodów z cewki,miejsca tam tyle że ledwo palec wchodzi. Z góry Dzięki na odpowiedz Silnik 1.6 Ahl
-
Miarka oleju 1.6 AHL
Witam. W moim audi a4 b5 silnik 1.6 AHL.Rozwalił mi się plastik a ze tak sie pokruszył to teraz nie wiem jaki ma być .Mam teraz dwa te plastiki duży i mały i nie wiem który pasuje.A bagnet tez jakiś chyba po tuningu bo zamiast roczki jest przyspawany klucz który służy jako raczka,nie wiem czy nie przekłamuje poziomu oleju. Czy ktoś był by tak miły i podał by długość bagnetu i w jakiej odległości od końca znajduje się ta kulka która blokuje się w plastikowej obudowie. Z góry Dziękuję za odpowiedz
-
Brak napędu
Winowajcą okazał się przegub wewnętrzny. Dzięki Wszystkim za odpowiedzi.
-
Brak napędu
Najlepiej jak wykręcę całą półoś? Jak chcę wykręcić wewnętrzny przegub to czy muszę przód podnieść do góry żeby się olej nie wylał
-
Brak napędu
Tylko który?Ten od strony koła czy ten od skrzyni Półośka sie raczej nie ukręciła?
-
Brak napędu
Witam Wszystkich. Cofając na skręcanych kołach coś zaczęło chrobotać,pojechałem dalej skręcając też chrobotało,chciałem pojechać do przodu i brak napędu.Zgasiłem silnik zerkam pod auto i nic nie widzę.Odpalam ponownie wbijam jedynkę na prostych kołach napędu nie ma ale nadal chrobota. I tu pytanie czy to któryś z przegubów czy może urwałem póloś. Dodam że jak podniosłem auto i ściągnąłem koło złapałem za półoś i nią kręcę kreci się z kołem nie kreci się z przegubem tym przy skrzyni,a jak kręcę tym przegubem przy skrzyni to tylko on się obraca. Z góry dziękuje na odpowiedz
-
Wybijanie wahaczy dolnych z kolumny - sposób praktyczny.
W moim przypadku nic nie dało walenie młotkiem.Męczyłem się dwa dni.Pomógł ściągacz ,parę minut i wyszedł.
-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Ja w dodatku odkręciłem zbiornik płynu chłodniczego,w celu łatwiejszego dostępu.Wymiana łatwa i prosta.
- Co to za przewód???
- Co to za przewód???
-
Co to za przewód???
Witam Szanownych Kolegów!!! Co to za przewód i jak się nazywa? Z góry Dziękuje
- W która stronę odkrecic srube?
- W która stronę odkrecic srube?
-
W która stronę odkrecic srube?
Witam Szanownych kolegów Mam takie pytanie w którą strone odkręcic śruby napinacza paska wieloklinowego. Z góry dzięki
- Co to za przewód???
-
Co to za przewód???
A z czy ta usterka może sie wiazać? ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- I gdzie moge taki przewód kupić?
-
Co to za przewód???
Witam Szanownych Kolegów Mój pierwszy wątek i nie wiem czy w dobrej kategorii. Mam takie pytanie przy przepustnicy pękł mi jakis przewód,jak nazywa sie ten przewód. Z góry Dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam