Treść opublikowana przez E@@Y
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja Dostałem od Św. Mikołaja takie rzeczy :> : 1. Zegarek firmy Orient limited Edition 2. Navi Lark 50.6 HD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tylko podsunąłem pomysł wiadomo, że będzie to przerabiane żeby nie było plagiatu czy coś w tym stylu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mała Poprawka: Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co wy na to ? Logo Sekcji Kraków https://picasaweb.google.com/104141061189578497841/6Grudnia2011#5683007629079140258
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli masz jakiś plan, projekt to zawsze możesz przedstawić Własnie teraz wpadłem na taki pomysł. Jutro siądę do tego bo dzisiaj juz nie mam głowy do myślenia... ale napewno się nie zawiedziecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Co byście powiedzieli na Krakowskie Logo klubu a4... ? Kto jest a kto przeciw :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkim maniaków Mam nadzieje ze bedzie sie nam dobrze współpracowało Axe, E@@Y