-
Witam. Zmiana lamp polift do przedlifta.
tak kolego przednich:) to mowisz ze spokojnie bez problemu to zmieni?? bo mam po 100zł do kupienia:)
-
Witam. Zmiana lamp polift do przedlifta.
Koledzy mam pytanie mam do kupienia za bezcen lampy poliftowe ale od ANGLIKA... Czy warto kupić?? da rade je przestawić żeby świeciły prawidłowo??
-
[ALL B5] Koledzy CO TO JEST w bagażniku??????
Zestaw glosnomowiacy jakis tam mam głosnik pod nogami pasazera i wpięcie na telefon jutro porobie zdjec tego i wstawie
-
[ALL B5] Koledzy CO TO JEST w bagażniku??????
Kalbel ten jakby antenowy.. a włascicel poprzedni holender:P raz sie z nim przy kupnie widzilem:P
-
[ALL B5] Koledzy CO TO JEST w bagażniku??????
W moim autku po kupnie zastanawiałem się co to jest i do czego to służy?? Znajduje się to u góry bagażnika z prawej strony pod głośnikiem. Proszę o info:) Oto Fotki
-
[ALL B5] Problem z rdzą
Witam. Tez mam polifta i mi tylko na klapie wyszło po rogach tej blendy odkręciłem tą blendę zerwałem te bąbelki kupiłem ori 50ml lakieru (10) zł i pędzelkiem porobiłem delikatnie zaprawki. Efekt... hmm taki sobie. Lakier idealny ale znać do kąd był odprysk. coś będę musiał z tym jeszcze zrobić... jutro wstawię wam fotkę sami zobaczycie.
-
[ALL B5] Odprysk na klapie. Zaprawka zrobona. pytanie??
Koledzy wstawię jeszcze fotkę z Ta zaprawka ale możecie coś podsunąć??
-
[ALL B5] Moja Granatowa Laleczka A4-reczka:)
Kolego to Ciemny granat [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________Tylko sie zastanawiam czy ori radio czy jakies inne:)
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
tylko kolego nie moge znalezc nigdzie tych matowych
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
To moze naprawde zostawie te czerwone tylko ringi dorzuce:)
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
To koledzy podpowiedzcie ja sobie z tym poradzic:((?? bo biały licznik kozak wyglada:)
-
[ALL B5] Moja Granatowa Laleczka A4-reczka:)
Kolego będą ale muszę swoją laleczkę doprowadzić do czystości ;p jutro mam nadzieje:) [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 11:15_________________________________________________No i są zdjątka:P
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
Koledzy jeszcze jedno info mnie interesuje. Czy jak odlacze akumulator i bez kluczykow w stacyjce odłacze licznik furka mi odpali?? Nie bedzie zadnych błedów??
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
koledzy czy te ledy beda pasowac do licznika do mojej a4?? http://allegro.pl/diody-led-z-cokolem-do-licznikow-24v-dl-i1957208978.html
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
Koledzy ale jak mam wyjać licznik i czy nic sie nie stanie??