Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michall51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michall51

  1. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie też ori Bosch siedział i jednak nie kupowałem w ASO, gdyż też według mnie przesadzili z ceną i kupiłem u znajomego w sklepie również Bosch'a za mniej niż połowę tej kwoty tak jak mówisz Nawet nie wiedziałem, ze kolega @tomekhxc ma takie rzeczy na sprzedaż będę pamiętał na przyszłość
  2. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, czujnik G28 mam do wymiany Numery katalogowe są dobre? " 078-906-433-A" a4b7 1.8t bfb. z tego co wiem najlepiej kupić w ASO, ale ze do ASO mam daleko, na jakiej stronie www najlepiej kupić zeby mieć pewność, ze część pochodzi z ASO? szukam i szukam i nic nie moge znaleźć :/
  3. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja niedawno wymieniałem na SACHS kpl sprzęgło, tarcza docisk, łożysko oporowe. Mechanik stwierdził, ze dwumasa jest w stanie bdb i nie jest konieczna wymiana. Przebieg 268 k. Drgań żadnych nie ma, więc nie ma chyba sensu pchać sie w koszta
  4. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki napisałem
  5. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam czy są dostępne jakieś kody rabatowe do strony https://pro-choice.pl ? Szykuje mi sie serwis olejowy i chce tam kupić olej + filtry Pozdro
  6. Ja wymieniłem równieżna SWAG'a napinacz z solenoidem + łańcuch. Zrobione mam na tym zestawie już, a może dopiero 13 tyś . Na zimnym czy ciepłym jest cicho, po tygodniowym postoju jest max 1 sek grzechotania (tak cichego, ze z miejsca kierowcy przy otwartych drzwiach go praktycznie nie słychać, a dopiero gdy sie stanie przy otwartej klapie komory silnika) dodam, że po dłuższym postoju nie zawsze zaterkocze, także według mnie jak narazie jest wszystko okej no i oby zostało tak na wieki a gdy juz kiedyś nadejdzie taki moment ( oby nie ) to zakupię ori napinacz bez solenoidu z wiadomych względów u mnie na niskich obrotach jak i na wysokich brak terkotania.
  7. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki. Zamówione :)
  8. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ten link co ja wysłałem, czy ten co Ty? Autoryzowany dealer AUDI_WROCLAW - 99,9% czy audi_autorud - 100% bo w tym pierwszym jest opcja " smart " więc przesyłkę miałbym za free
  9. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiesz może jak ich sklep z częściami na Allegro sie nazywa? PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 5983733661 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (5983733661). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! czy to będzie sklep ASO według was, czy po prostu ktoś sobie tak nazwał? Do najbliższego ASO Audi mam 140 km, więc troche nie opłaca mi sie jechać po tą jedną część osobiście do salonu, a w dodatku korona panuje, więc nie mam pewności czy mnie tam wpuszczą Dlatego wolałbym zamówić Dziękuje za odpowiedzi Panowie
  10. ten jest bez " fazatora " - nie ma w nim solenoidu. Istnieją 2 typy, " z wtyczką " i " bez " kolega Ci wysłał " bez " tak jak chciałeś.
  11. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    i zamawiałeś z ASO czy allegro? Da się zamówić tą część z ASO żeby przyszła do domu? czy jak to wygląda?
  12. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siema. Pękło mi ori podszybie przy wyciąganiu, ponieważ jakiś " baran " wkleił je na klej... i musiałem wyłamać gdyż nie dało sie wyciągnąć w inny sposób. Kupował ktoś z allegro? warto to kupić, czy lepiej szykać jakiejś używki? Nowe Oryg Podszybie Rynienka Audi A4 B6 B7 !! 7593164922 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 95 zł - Nowe Oryg Podszybie Rynienka Audi A4 B6 B7 !! (7593164922). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Ewentaulnie to : PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 5983733661 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (5983733661). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  13. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witaj, jaką masz kamerę, podasz jakiś link do niej? Długo posiadasz? jak ją oceniasz? Szukam również takiej co ma wbudowaną baterię i tryb parkingowy. ja mam w schowku emulator zmieniarki która działa po zapłonie razem z radiem i w niej jest wejście USB także mógłbym tam sie wpiąc z kamerą Edit: Którędy będziesz puszczał kabel od kamery (która u Ciebie wisi obok lusterka wewnętrznego z tego co pamiętam) do schowka?
  14. michall51 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ile realnie przód pójdzie w dół po montażu tych talerzyków z b5?
  15. To żaden problem. Ja poszukuję tylko informacji, czy wtyczki będą pasowały p&p , oraz czy otwory montażowe są takie same / wymiary głośników haes i bose. Jak dla mnie ori Haes grają bardzo spoko, więc chce albo haes, ewentualnie bose jeżeli będą pasowały i tyle.
  16. Budżet nie ważny, chce po prostu ori 2 głośniki haes lub Bose, bo słyszałem, że nokia jednak słabo grają. Więc ponawiam pytanie, czy bose będą pasowały w ori mocowania w drzwi, bo aktualnie mam HAES, z tym że przód pasażer mi harczy, a tył za pasażerem nie gra wcale, zaczyna coś tam dopiero gdy membranę wcisnę, dlatego chcę wymienić
  17. Witam, posiadam w swoim aucie Audi a4 b7, zestaw ori nagłośnienia HAES. Czy jak kupię ori głośniki z b6 firmy nokia, to będą mi pasowały p&p do b7? Chodzi mi o wtyczki i rozmiary głośników. Oraz czy wszystkie 4 są takie same, czy np przód od tyłu się różni? No i jak wypada jakoś dźwięku porównując haes vs nokia? Pozdrawiam
  18. Witam. Przepraszam, że tutaj pytam ale nie chce zakładać nowego tematu, a nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi. Ile KM oraz NM wytrzymuje bezpiecznie ori sprzęgło z sachs'a w 1.8T BFB?
  19. Pisz do @soul87 , z tego co pamiętam on ma takie
  20. Witam. Dziś zostawiłem auto u mechanika na wymianę uszczelniacza wału. Powiedział, że za wyjęcie skrzyni bierze 500 zł. plus do tego Uszczelniacz. ( czy to jest normalna cena, Za taką usługę?) Gdy rozebrali okazało się, że tarcza sprzęgłowa już jest starta i dochodzi do nitów,... Więc od razu będzie wymienione z racji tego że skrzynia jest już wyjęta. do tego pójdzie oczywiście nowy docisk i łożysko oporowe. Jakiej firmy polecacie? Jakiej odradzacie? Jak to wygląda cenowo? Koszt takiego zestawu plus usługa? Powiedział, że dwumasa jest okej i nie trzeba jej wymieniać. Według was tak może być i można ją zostawić w spokoju? Pozdrawiam
  21. Witam Panowie. Poczytałem ostatnie strony tego tematu i doszedłem do wniosku, ze najlepiej kupić właśnie te które polecił @black4 , żeby nie waliło błędem i służyło długo. Wolę wydać te 100 zł i mieć spokój, niż co chwila 20-40 zł , bo sie przepalą. Tylko jeszcze jedno pytanie czy macie zdjęcia noc / dzień jak to świeci? Czy może ktoś poleca jakieś inne, które sie nie przypalają i służą długo? Pozdro
  22. można prosić od razu fotkę jak świeci? Też sie przymierzam do ledów na rejestrację i co najważniejsze, nie wali błędem? ;d
  23. Witam, zakupiłem ten emulator, o który pytałem wyżej " Zmieniarka cyfrowa WEFA WF 606" I mam pytanie, czy są tutaj użytkownicy tej oto zmieniarki? Wszystko działa pięknie, tylko mam pytanie odnośnie tworzenia Katalogów CD01, CD02, CD03, CD04, CD05, CD06 i na tym się kończy, bo gdy zrobię katalog CD07 i podłączam pendrive do zmieniarki, to juz go nie czyta, dochodzi do CD06 i gdy klikam dalej to zamiast CD07, to wraca do CD01 też tak macie? Ogólnie można wrzucać piosenki bez katalogów, ale jeżeli chcemy mieć posegregowane w jakis sposób to mozna zrobić właśnie te 6 katalogów, tylko pytanie czy u was tez do 6 czy jest jakis posob zeby CD07, CD08 utworzyć itd?
  24. Dzięki, ale może to sie rozpaść w jakiś sposób i coś uszkodzić? Spokojnie, juz jestem zapisany do mechanika w kolejkę wszystko będzie ogarnięte. A przy okazji zapewne wymienimy ten napinacz, bo strasznie mnie to denerwuje. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.