-
Błąd P0012 rząd 1 przestawienie wałka rozrządu
Ktoś coś?
-
Błąd P0012 rząd 1 przestawienie wałka rozrządu
- Błąd P0012 rząd 1 przestawienie wałka rozrządu
Witam. Pacjent 1.8t po wymianie głowicy, walków, rozrządu kompletnego gumowego przód. Metalowy tył - łańcuch napinacz jakieś 100 tys temu, założony swag z wtyczka. Po wymianie wyżej wymienionych wyskakuje błąd P0012, po usunięciu powraca. Zrobiłem 700 km, raz wyskoczył check ale po usunięciu błędów powraca błąd. Tu zaznaczam, że przed remontem błędu nie było. Samochód jeździ normalnie, nic kompletnie się nie dzieje. Zapala cicho nawet po dłuższym postoju, nie słychać żadnego grzechotania. Po 700 km było rozebrane wszystko sprawdzone oba rozrząd kilkanaście razy i są dobrze ustawione. Kanał 93 -.3 -4. Kanał 90/91 -0.1 / 0 na obrotach jalowych Przy bardzo małym obciążeniu i minimalnym dodawaniu gazu jest +17 / +19, a przy wciśnięciu gazu troszkę bardziej oraz przy wciśnięty gazie do podłogi wraca na - 1 /0,. Dodatkowo korekty długoterminowe w kanale 32 są na poziomie 2 i 6%. Od remontu jeżdżone tylko i wyłącznie na benzynie. Proszę o pomoc Załączam screeny żeby lepiej zobrazować problem. Pozdrawiammichall51 obserwuje zawartość Wymiana obudowy bagnetu oleju w A4 B7 1.8T , Błąd P0012 rząd 1 przestawienie wałka rozrządu , Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T i 5 innych- Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Też mi się tak wydaje, ale wolałem się upewnić jak jest u was 😁- Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Witam, jak głęboko macie wciśnięta fajkę w obudowę filtra oleju? Oraz tą zawleczkę która trzyma fajkę? Kupiłem z Gates i nie jestem pewien czy wystarczająco głęboko wcisnąłem fajkę ( głębiej nie mogę) i czy to zabezpieczenie będzie trzymało? Niby jak ręka pociągam do góry to fajka nie wyskakuje. Pozdro- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Sprężyna obniżająca VA 15,25 AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T Eibach F11-15-003-01-VA EIBACH.PL Sprężyna obniżająca VA 15,25 do AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T. Numer katalogowy F11-15-003-01-VA Czy to będą te sprężyny? Ktoś zamawiał ostatnio i wie które to dokładnie?- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witam. Chciałbym obniżyć przód w swojej b7, 1.8t, napęd na przód, butla 72l w bagażniku + koło zapasowe Zawieszenie 1BA Nowe, odboje, poduszki, Amory przód + tył KYB. Tył sprężyny kyb, od ziemi do rantu błotnika 650mm więc elegancko Akutalnie po wymianie sprężyn z przodu na MAGNUM... ( odradzam, chyba ze ktos chce off road) mam 720mm z przodu. Na przyszły mi podkładki pod sprężyny żeby troszkę podnieść w razie jak będzie za nisko tył. Na przód chciałbym eibach pro kit -30 mm ( czarne, czerwone ) ? Które wybrać? Przeczytałem kilka stron tematu, ale proszę o pomoc. Gdzie zamówić sprężyny i które dokładnie żeby przód usiadł? o te 30mm? Czytałem ze bez problemu -30 mm na seryjnym zawieszeniu mozna zrobić- sprężyny przód a4b7, prośba o pomoc
Witam. Pacjent audi a4 b7 1.8t, 2005r, zawieszenie BA, napęd na przód Czy ktoś jest w stanie pomóc dobrać mi sprężyny na przód? Wymienione zawieszenie przód, wraz z amortyzatorami i sprężynami, poduszkami, odbojami ( auto stoi bardzo wysoko przodem ) Amortyzatory KYB, spręzyny Magnum SA081MT ( w sklepie dobierali po nr vin mówili ze będą dobre... ) miały być kyb, ale nie było dostępnych od ręki, a samochód był mi pilnie potrzebny. Samochód po wymianie stoi bardzo wysoko przodem, jak jakis off road... mieści się 7 palców pomiędzy opona a błotnikiem, także porażka. Z tyłu założony komplet KYB i poszło delikatnie do góry, ale tyle co nic ( więc jest dobrze) , co widać na zdjęciach Czy ktoś jest w stanie doradzić jakie sprężyny kupić na przód aby, wyrównał się z tyłem? Dodaję zdjęcia, wygląda to tragicznie ;/ Pozdrawia- jak sprawdzić cisnienie jakie podaje pompa paliwa?
Rozumiem, że wstępnie. Tylko mi nie buduje nawet wstępnie. Przekręcam kluczyk na zapłon i nic się nie dzieje... nie podaje paliwa. Więc chyba coś jest nie tak? Dlatego zapytałem co mogło się zepsuć, skoro po przekręceniu kluczyka na zapłon nie ma żadnego ciśnienia. Test był zrobiony między przewodem gumowym, a metalowy który idzie do listwy wtryskowej. Wpięcie trójnika, na wyjściu z trójnika manometr. Przed filtrem nie był robiony. Natomiast czy to wiele zmieni? Skoro po przerkęceniu kluczyka nic się nie dzieje, żadnego dźwięku pompy czy też psiknięcia paliwa, ani żadnego wstępnego ciśnienia . Edit. " Po zapłonie koło 3,5 bara, po odpaleniu i przy każdym obciążeniu 4 bary" tak pisali w innym wątku,. Z tego wywnioskowałem ze poprzekręceniu kluczyka ma być 3.5 bara. A Kolega dev , napisał ze nic nie jest zepsute jak mam 0 po przekręcniu kluczyka. Więc o co chodzi?- jak sprawdzić cisnienie jakie podaje pompa paliwa?
twierdzisz, ze po przekręceniu zapłonu nie powinno być ciśnienia paliwa ?- jak sprawdzić cisnienie jakie podaje pompa paliwa?
- jak sprawdzić cisnienie jakie podaje pompa paliwa?
Witam. Po zapłonie mam 0 bar ciśnienia paliwa, a na zapalonym silniku 3.5-3.8 bara. Co może być zepsute, ze po zapłonie nie podaje ciśnienia? ;/- Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Namówiłeś mnie. Idę malować zwykłe gwoździe srebrne złotym spray, coby trochę grosza przyoszczędzić. Masz pożyczyć kątomierz oraz termometr? Zgadzam się z tym co piszesz dlatego zapytałem o "najładniejszy" drut system...- Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Siema . Jaka jest najlepsza alternatywa dla klejenia podsufitki klejem? Szpilki: duże łebki, małe łebki, wkręty tapicerskie? czy może jeszcze coś innego? Wiadomo, że oklejenie na nowo całej podsufitki to najlepsze rozwiązanie, ale pokażcie swoje podsufitki zrobione alternatywną metodą dla klejenia czyli szybko i ogólnodostępne metody typu szpilki, wbijane na prosto, a może pod skosem? Czy są jakieś specjalne szpilki do tego typu rzeczy? Foto mile widziane pozdro- Bagnet oleju do silnika A4 B6 1.8T BFB
Witam. Mój bagnet ma dokładnie tyle samo, co wyżej panowie pisali, natomiast nurtuje mnie długość rurki, lejka pomarańczowego w który wchodzi bagnet. Czy ktoś zna, lub jest w stanie zmierzyć całkowitą długość tej pomarańczowej rurki w którą wchodzi bagnet? Moja stara rurka ma 24.6mm. Wygląda na tandetny zamiennik, bagnet bardzo luźno wchodzi oraz wychodzi bez żadnych oporów. Gdy miałem nalane oleju na max stan to potrafi pluć właśnie przez bagnet oraz na łączeniu pomarańczowej rurki z metalową która wchodzi do miski, dlatego postanowiłem wymienić. Kupiłem nową po numerach z etki i od razu zauważyłem ze jest krótsza: 23.8 mm. Bagnet wchodzi ciasno w rurkę więc moim zdaniem to lepiej. Nigdzie nie mogę znaleźć prawidłowych wymiarów tej rurki. Po wymianie pokazuje troszkę więcej na bagnecie, o te 7-8 mm niż na starej. Wygląda na to, że kiedyś ktoś wymieniał i nie wiem czy założył za długą, czy ja kupiłem za krótką... niby wielkiej to roli nie gra, bo zawsze utrzymuje stan na bagnecie od połowy stanu do max. Tylko gdy miałem dłuższy lejek to mogłem mieć ponad stan i stąd plucie olejem, dodatkowo bardzo luźny bagnet w rurce. Z wymianą nie było problemu, stary lejek wyszedł do góry bez oporów, a nowy wskoczył ( klik) również bez większych oporów choociaż czytałem, ze należy wkładać w gorącą wodę, bo ciasno wchodzi. U mnie bez oporów ale było czuć kliknięcie. ps. nawet kolor starej rurki jest bardziej różowy w porównaniu do bagnetu, nowa rurka ma taki kolor jak bagnet czyli ładny pomarańcz. Wiem, ze kolor nie gra roli, ale taka ciekawostka sprzedawca mówił, ze to niby maxgear, koszt 7 zł. Pozdro - Błąd P0012 rząd 1 przestawienie wałka rozrządu