michall51

Ostatnie wizyty

82 wyświetleń profilu
    1. michall51

Halo, halo Spotkał się ktoś z błędem 17069? Pozostałe ze zdjęcia zostały ogarnięte
    2. michall51

Witam, można prosić o numer telefonu i dokłądny adres do monterów w Osmolicach? Edit. Zakład Pana Bartka Malca przeniesiony do Piotrowic ( wioska obok Osmolic ) info od użytkownika @toman .
    3. michall51

Witam, mam 3 błędy ( zdjęcie poniżej ) 1. 17069 ECM Power Relay COntrol Circuit - o co chodzi z tym błędem, gdzie szukać przyczyny, czy to coś poważnego? Szukałem i nic konkretnego nie znalazłem. Po usunięciu Vcds'em pojawia się znów. 2. 17947 to błąd od czujnika położenia pedału sprzęgła, jutro mam zamiar go wyjąć i zlutować tą blaszkę według poradnika z forum. 3. 16795 to coś z pompą powietrza wtórnego tak? Trzeba coś z tym robić czy mozna tak jeździć?
    4. Ok. Dziękuję za pomoc
    5. Ok. Ale rozumiem ze mozna tak jeździć? Nic się poważnego nie stanie, jedynie to po prostu ta pompa SAI moze przestać pracować?
    6. Powiesz mi gdzie znajduje się dokładnie przekaźnik lub wtyczka? Może banalne pytanie, ale jestem zielony w temacie tej pompy SAI
    7. Niech jeszcze inni się wypowiedzą co według nich moze wydawać taki dźwięk. Jak sprawdzić czy ten odgłos wydaje rzeczywiście pompa SAI? I jeżeli to ona to można z tym jeździć, czy cos może się stać? Co radzicie?
    8. Witam Panowie. Pacjent Audi A4 B7 1.8T BFB 2005r. Przebieg 252 k. Co według was wydaje taki dźwięk po uruchomieniu silnika ( filmik w złączniku ) po dłuższym postoju (około 3-5 godzin od ostatniej jazdy) mianowicie rano po całej nocy postoju tego dźwięku jak do tej pory nie było ani razu. Dźwięk pojawia się dopiero gdy pokonam obojętnie jaką odległość następnie samochód postoi (2-5 godzin) odpalam i wtedy jest ten dźwięk przez około 30-50 sekund, po czym ustaje. Rozrząd kompletny INA wymieniany 600 km temu, wszystkie rolki, paski, sprzęgło alternatora również, świece nowe. Wymieniony został też olej na Motul 5W-40 x-cess (filtr oleju, powietrza, paliwa) Poprzedni właściciel jeździł na castrolu 5w30. Dlatego też przed wymianą na Motula została zdjęta miska olejowa w celu czyszczenia, smok również został wyczyszczony (był w połowie zabity z tego co mówił mechanik) wyczyścił również wszystkie brudy, nagary pod pokrywą zaworów. Pozdrawiam 49-51 sek filmiku - wyraźnie słychać jak dźwięk ustaje VID_20190206_173904.mp4
    9. michall51

@black_edition Dzięki, za odpowiedź. Rozumiem, czyli pozostaje mi sie przyzwyczaić do tych lewych gałek
    10. michall51

Witam, po podłączeniu komputera do audi A4b7 1.8T bfb pokazuje następujący błąd. Co to może oznaczać? bo kompletnie sie na tym nie znam.
    11. michall51

Teraz rozumiem. Poczytałem trochę opinii na LPG-Forum i większość użytkowników poleca Pana AUTO-GAZ Adam Rogowski Snopków 56A21-002 Jastków, Lublin . Moje pytanie brzmi czy ktoś z tutaj obecnych na forum zakładał u niego instalację LPG w 1.8T bfb i podzieliłby sie opinią? Ponieważ mam 140 km do jego serwisu i chciałbym sie upewnić czy warto jechać. Drugie pytanie, czy jest jakiś warsztat godny polecenia ( bliżej mnie, czyli Zamość ) ?
    12. michall51

Ok, dzieki za odpowiedzi
    13. michall51

@przem8 a gdzie byś polecał w Lubelskim założyć LPG do 1.8T ?
    14. michall51

Witam jestem z woj. Lubelskiego, planuje założyć gaz do swojej a4b7 1.8T BFB 163 km. Przeczytałem cały temat i wywnioskowałem, ze najlepszy rozwiązaniem jest Auto Gaz Warsztatownia w Lublinie. Chciałbym więc zapytać czy nadal dobrze tam zakładają i stroją instalacje LPG w silnikach 1.8T ? Czy może polecacie jakis inny warsztat? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Auto Gaz Warsztatownia Wojciechowska 40 20-704 Lublin tel: 793161085 .
    15. michall51

Czyli pozostaje mi sie przyzwyczaić do tych " lewych obrotów gałek " ? Dziwne uczucie mnie ogarnia, gdy jadę i nagle chce szybko ściszyć, a w moim przypadku radio sie podgłasza no nic, może jakoś się przyzwyzaję. Dziękuje za odpowiedzi panowie. A jeszcze jedno pytanie, radio Concert 1 to jest z jedną gałką na środku panelu? bo ja mam z dwoma gałkami po pokach, czyli mam model CONCERT 2? Pytam, bo w instrukcji mam napisane tylko " concert "