Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
ja tam miałem 8,5' czyli 245 szerokości i przy 18' feldze na zawiasie BV -20
-
B8 TrOOOOp
tu masz info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert/ napisz też do wrc on będzie miał graty http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289080-pdc-parktronic-instalacje-montaz-wizualizacja/
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
czyli samego fis z mono na kolor nie można wymienić, z tego co pamiętam ma całkowicie inne wtyki...
-
B8 TrOOOOp
ja miałem na feldze ET30 podobnie tylko na 18' 245/40/10 i było dużo miejsca
-
B8 TrOOOOp
Potrzebujesz jeszcze przycisk pod konsole mmi, oraz 8 kanałowy sterownik Spolszczenie robił mi djdarek z Krakowa 250zl ale może poczekaj do stycznia 2015 wtedy wychodzą nowe mapy to można zrobic combo.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
2 zapalniki ( jeden główny, drugi do,rozrywania), powinno byc ok
-
B8 TrOOOOp
Artur to jesteś już drugi
-
B8 TrOOOOp
nie wiem kto Ci w PL ubezpieczy Anglika, a nawet gdyby to co te ubezpieczenie jest warte? musisz robić przeglądy techniczne tz: MOT i z tym jest problem, chociaż znam kilku którzy robią to przez telefon (bez auta na miejscu)
-
B8 TrOOOOp
na miejscu w UK, teraz organizuję ubezpieczenie, zniżki i inne zawiłe § związane z przesiadką na RHD żebyś wiedział że tak będzie przez tydzień
-
B8 TrOOOOp
tak - wRong Hand Drive
-
B8 TrOOOOp
szukam... to będzie etap II pierwsze auto dla żony - CRV 2011 już depozyt poszedł
-
B8 TrOOOOp
tak, na razie chce być SAM!
-
B8 TrOOOOp
do klubowicza w dobre ręce
-
B8 TrOOOOp
kliknął bym od razu ale... od dzisiaj jestem już dezerterem bez 4 szukam teraz jakiejś taniej A4Q do 10k aby nie wyjeb..li z klubu
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Robota jest prosta ale czasochłonna, jak kupujesz nagrzewnice to jest ona odrazu z okablowaniem do tych czujników, jedynie to czujnik jakości powietrza, oczym Grzegorz pisze ale go spinasz razem z czujnikiem temperatury, plus zasilanie. Dodatkowo to 2/4 kabelki do sterowania tylnej kratki.
-
B8 TrOOOOp
Z tego co pamietam, Damian tam są inne wtyki, inne podświetlanie matrycy, najprawdopodobniej fis czerwony jest sterowany z systemu zegarów. Mogę sie mylić. Ale sprawdź bez rezaczy świat poszedł by na psy
-
B8 TrOOOOp
Z tego co pamietam to nie mozna przełożyć samego fisa, jak już Ci sie uda ogarnąć to może byc jakas większa rzeźba.
-
B8 TrOOOOp
daj chłopaka postraszyć, przerywasz nam frajdę ... bez obrazy Krzysiek
-
B8 TrOOOOp
A nie możesz sobie przejściówki zrobić - wtedy bez lutowania kabli w siedzeniach się obejdzie.
-
B8 TrOOOOp
jak polutujesz dobrze, to wyślij aplikację do al-kaidy, ze kurs uzbrajania siedzeń przeszedłeś
-
B8 TrOOOOp
pamiętaj o tym aby rozładować swój potencjał dotykając się uziemienia i lutuj zawsze jeden przewód przy drugim odłączonym. to były stare czasy kiedy poduchy wybuchały same, teraz jest potrzebne o wiele większe napięcie aby wzbudzić zapalnik + odpowiednia częstotliwość ... ale ostrożności nigdy za wiele
-
B8 TrOOOOp
ka-ka-kasek na głowę, ołówek stolarski w zęby aby zacisnąć mocno i lutujesz
-
B8 TrOOOOp
ale panikujesz, dobrze podepnij i będzie OK rób to bez kluczyka w stacyjce!
-
B8 TrOOOOp
może wystarczy przełożyć piny? Ja też tak pierwszy raz robiłem - później to już jaja jak arbuzy wyrosły i lutowałem w kasku
-
B8 TrOOOOp
same kable można lutować transformatorową lutownicą, lecz kable podpięte pod naboje nie ryzykował bym... Lutownica podpięta pod zasilanie a zwłaszcza transformatorowa ma jakieś napięcie i bardzo duże natężenie na uzwojeniu wtórnym (tam gdzie jest grot), Przy rozgrzaniu czasami grot się przepala lub luzuje co powoduje otwarcie obwodu i przekazanie napięcia dalej. Gdy będziemy mieli pecha to poducha wyleci sama! Natomiast lutownica grotowa też ma elementy grzejne podłączone do 230V lekkie przebicie (które nie wyczujemy dotykając ręką) da podobny efekt jak w pkt. 1. można ją rozgrzać, odłączyć od zasilania i lutować normalnie jak w szkole