Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja tam miałem 8,5' czyli 245 szerokości i przy 18' feldze na zawiasie BV -20
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu masz info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert/ napisz też do wrc on będzie miał graty http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289080-pdc-parktronic-instalacje-montaz-wizualizacja/
  3. czyli samego fis z mono na kolor nie można wymienić, z tego co pamiętam ma całkowicie inne wtyki...
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja miałem na feldze ET30 podobnie tylko na 18' 245/40/10 i było dużo miejsca
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potrzebujesz jeszcze przycisk pod konsole mmi, oraz 8 kanałowy sterownik Spolszczenie robił mi djdarek z Krakowa 250zl ale może poczekaj do stycznia 2015 wtedy wychodzą nowe mapy to można zrobic combo.
  6. 2 zapalniki ( jeden główny, drugi do,rozrywania), powinno byc ok
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Artur to jesteś już drugi
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie wiem kto Ci w PL ubezpieczy Anglika, a nawet gdyby to co te ubezpieczenie jest warte? musisz robić przeglądy techniczne tz: MOT i z tym jest problem, chociaż znam kilku którzy robią to przez telefon (bez auta na miejscu)
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na miejscu w UK, teraz organizuję ubezpieczenie, zniżki i inne zawiłe § związane z przesiadką na RHD żebyś wiedział że tak będzie przez tydzień
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak - wRong Hand Drive
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szukam... to będzie etap II pierwsze auto dla żony - CRV 2011 już depozyt poszedł
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, na razie chce być SAM!
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do klubowicza w dobre ręce
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kliknął bym od razu ale... od dzisiaj jestem już dezerterem bez 4 szukam teraz jakiejś taniej A4Q do 10k aby nie wyjeb..li z klubu
  15. Robota jest prosta ale czasochłonna, jak kupujesz nagrzewnice to jest ona odrazu z okablowaniem do tych czujników, jedynie to czujnik jakości powietrza, oczym Grzegorz pisze ale go spinasz razem z czujnikiem temperatury, plus zasilanie. Dodatkowo to 2/4 kabelki do sterowania tylnej kratki.
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co pamietam, Damian tam są inne wtyki, inne podświetlanie matrycy, najprawdopodobniej fis czerwony jest sterowany z systemu zegarów. Mogę sie mylić. Ale sprawdź bez rezaczy świat poszedł by na psy
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co pamietam to nie mozna przełożyć samego fisa, jak już Ci sie uda ogarnąć to może byc jakas większa rzeźba.
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    daj chłopaka postraszyć, przerywasz nam frajdę ... bez obrazy Krzysiek
  19. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie możesz sobie przejściówki zrobić - wtedy bez lutowania kabli w siedzeniach się obejdzie.
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak polutujesz dobrze, to wyślij aplikację do al-kaidy, ze kurs uzbrajania siedzeń przeszedłeś
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pamiętaj o tym aby rozładować swój potencjał dotykając się uziemienia i lutuj zawsze jeden przewód przy drugim odłączonym. to były stare czasy kiedy poduchy wybuchały same, teraz jest potrzebne o wiele większe napięcie aby wzbudzić zapalnik + odpowiednia częstotliwość ... ale ostrożności nigdy za wiele
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ka-ka-kasek na głowę, ołówek stolarski w zęby aby zacisnąć mocno i lutujesz
  23. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale panikujesz, dobrze podepnij i będzie OK rób to bez kluczyka w stacyjce!
  24. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może wystarczy przełożyć piny? Ja też tak pierwszy raz robiłem - później to już jaja jak arbuzy wyrosły i lutowałem w kasku
  25. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    same kable można lutować transformatorową lutownicą, lecz kable podpięte pod naboje nie ryzykował bym... Lutownica podpięta pod zasilanie a zwłaszcza transformatorowa ma jakieś napięcie i bardzo duże natężenie na uzwojeniu wtórnym (tam gdzie jest grot), Przy rozgrzaniu czasami grot się przepala lub luzuje co powoduje otwarcie obwodu i przekazanie napięcia dalej. Gdy będziemy mieli pecha to poducha wyleci sama! Natomiast lutownica grotowa też ma elementy grzejne podłączone do 230V lekkie przebicie (które nie wyczujemy dotykając ręką) da podobny efekt jak w pkt. 1. można ją rozgrzać, odłączyć od zasilania i lutować normalnie jak w szkole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.