Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
do poduszek powinny być żółte standardowe wtyczki i pasujące przedlift - polift, rezystencja przewodów jest bardzo ważna i nawet zmiana przekroju kabla może powodować błąd na liczniku MIL ON. jak wszystko dobrze zrobisz nie będzie problemu, a jak już będziesz lutować to w żadnym wypadku lutownicą transformatorową, (gorącym powietrzem lub małą gazową)
-
B8 TrOOOOp
nie wymienisz, ma inny kształt i kostkę, a nawet gdy podłączysz zmienisz wtykę to i tak nie działa...
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Ojtam, ojtam, mało Ci rzeczy? Jak rozkręcisz nagrzewnice aby ją włożyć, powypadają Ci silniczki, wodziki i koła zębate to dopiero zobaczysz ile masz czesci do rezania...
-
B8 TrOOOOp
nabiłeś wczoraj 60 postów w technicznym?
-
wymiana lamp
full wypas to: 8K0907063P - obsługuje wszystko wraz z start/stop (eko mode) 8K0907063D - obsługuje wszystko bez start/stop (eko mode)
-
B8 TrOOOOp
no i wcięło kilka moich... Prezes na chwile przysnął i masz...
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Wystarczy Ci nagrzewnica 3 strefy z kpl wiązką, 2 czujniki, 3 elementy do nawiewu tył, kratka i pod tą kratkę okablowanie i 3 dni wolnego
-
wymiana lamp
Dzięki byciu. Tyle ludzi do mnie na PW pisało, a ja tej twojej rozpiski nie miałem bo korzystałem ze schematów audi. Teraz będzie troche spokoju
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Oj nie takie proste, cieżko jest włożyć nowa nagrzewnice na miejsce starej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Już z nim pisałem dzięki
-
B8 TrOOOOp
Jestem bardzo ciekawy jak udało Ci sie to zrobić, może masz jakiś zaczarowany jak mój, który działa bez problemu w przedliftem. Podaj z jaka literka masz hardware i software tego klimatronika
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem też przy starym zderzaku jak Janusz, jedna luźna była. Tylko która nie pamiętam?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zalogowałem się... Andrzej żyje tam jako "ALBINERO", tak mi się zdaje, zaraz go wywołam do tablicy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki Dominiq Czy teraz tam macie główne pogaduszki klubu na wyspach?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie potrzebuje sprawdzić jedno auto w Bradford Honda CR-V dla żony ktoś jest może z okolic? please
-
Lampy przod jak przyciemnić ?
Super! Jeszcze przydało by sie wrzucić 2 kolorowe diody aby kierunek był razem z dziennymi, lecz to juz większa zeźba
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Tak
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Adrian super wyszło!
-
Strefa Śmiechu
Nie wie czemu uciekała? Powinna być dumna z tego powodu. No chyba ze miała troche przyschnietego nasienia na włosach
-
B8 TrOOOOp
czasami tak bywa, że sprawdzając zielone menu coś tam zaznaczymy lub odhaczymy przez przypadek, przechodząc do następnego ekranu tak już zostaje
-
B8 TrOOOOp
ciężko powiedzieć co się stało, wróżka ze mnie marna spróbuj zrobić reset MMI
-
B8 TrOOOOp
grzebałeś coś w zielonym menu lub w module 08 VCDSem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
tym, bym się bardziej przejął 01844 - Control Module for Fresh Air Blower (J126) 014 - Defective - Nowicjusz - wątek powitalny