Jak w temacie:
Czy ktoś już wymieniał w B8 normalne lampy na ledy?
Czy potrzebny jest nowy moduł do kontroli świateł?
Komputer może wywalić błędy przy normalnej zamianie...
Jak i gdzie podłączyć spryskiwacze do świateł? (czy bez nich auto będzie "legalne" w naszym kochanym kraju)?
Czy potrzebuje pozycjonowania i czujników na wszystkich 4 osiach?
Czy ktoś ma mapy do modelu MMI 3G (bez HDD)?
Słyszałem, że trzeba aktualizować je przez specjalny kod z ASO. 4G0 060 884J lub nowszy na 2012 rok.
Mam DVD 4G0 919 884J i ta płyta nie chce się wgrać...
Jakieś sugestie?