Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dostał ktoś do b8 2.0 TDI ?
  2. to i ja zainwestuje w tjuning- narazie nie mam kasy na full... ale opcja jest http://allegro.pl/emblemat-znaczek-audi-quattro-a4-i2019318394.html
  3. teraz będę miał nocne koszmary za zdjęcie nr 2 powinien być ban lub kolegium!
  4. Dzisiaj ponad 350km po lokalnych drogach - Najgorzej było na Lubomierzu "tiry stały jakoś w poprzek) ale na mojej ośce nie było dużego problemu - tylko upewniłem się że ESP jest ON...
  5. Wczoraj 2 x odkopywałem się :> Dzisiaj tez jade na łopacie aż miło
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patent jest prosty: w jednym zaczepie są 3 piny, trzeba je odciąć i wspawać lub prze gwintować i przykręcić drugi. A4 b8 ma równy dach (relingi są równoległe), a Q5 jest szerszy przy przednich drzwiach - stąd ta różnica zamocowań...
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2. Dzieki, rozumiem że przerobiłeś ale nie polecasz takiej zabawy? potrzebna jest szlifierka kontowa aby obciąć końcówkę + zabawa w przeróbce zaczepu (tylko jednego). ja kupiłem bardzo tanio (120zł) nówke do q5 więc nawet sie nie zastanawiałem nad zakupem ori wyglądają lepiej jak inne after-market produkty. Marcin - pamiętaj, że nie tylko zaczep jest inny ale też szerokość dachu
  8. darecy odpowiedział(a) na B@rtek temat w Audi A4 B8
    WOW :> Dzięki Grześ! Jak bede gdzieś podłaczał VCDS to przepnę ten bajt
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2.
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda ze do b8 nie podejda... send from my zx-spectrum
  11. a to ? lqJDuZIcQ34
  12. Ale jaja jak otworzyłem ten post właśnie leciało chemical brooo... znak od Boga Audi czy co? lqJDuZIcQ34
  13. a nie znajdziesz czegoś z i5? sprawdzałeś na ebay'u?
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kiedyś chaciałem takiego goscia zgłosić na policję a, oni maja takie ogłoszenia w d*p...e! pierwsze pytanie czy pan został oszukany? ja na to, że nie. A aspirantka z milicji sie rozłaczyła gość jest do tej pory na allegro, mobile.de i innych dużych portalach, kręci dalej wałki, podszywa się pod firmy, robi pod siebie fałszywe strony... a milicja ma to gdzieś. "na pocieszenie!" tak jest też na Wyspach i w Niemczech...
  15. i jak za duża? za mała czy w sam raz?! Panie
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ściema :gwizdanie: na jego stronie jest więcej perełek http://autozentrumgiessen.otomoto.eu/
  17. Ja już mam jednego zbója (Maya - suczka lablador) codziennie trzeba na odkurzaczu jeździć po domu, więc dziekuje
  18. może licznik masz w milach?
  19. http://allegro.pl/zestaw-mmi-3g-audi-montaz-krakow-i2031320417.html http://allegro.pl/montaz-nawigacji-mmi-3g-do-audi-a4-a5-q5-i2026527664.html ale można też pewnie taniej plus sprzedaż swojego radia i modów... :gwizdanie:
  20. Wczoraj ku memu zdumieniu miałem przejechane na baku pod korek (55 l) 1130 km i jeszcze pokazywało 60km do końca paliwa Kraków, Nowy Sącz, Katowice i miejscowo po naszych Górach a spalanie według fis 5,6l/100km
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    możesz kupić sobie podstawkę dockujacą do iPhona, przykleić ją taśma dwustronną, gniazdo jest dosyć szerokie, stabilne i powinno trzymać. często te podstawki maja wyjście a/v i można to bez kombinacji podłączyć do MMI
  22. Pioterk - jesteś ze Szczawy? Ja teraz rezyduje w Zbludzy
  23. Do której jesteście na spocie? Mam zajecia do 18 w niedziele, czy będziecie jeszcze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.