Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja wożę ja w półce gdzie jest akumulator ale przydała by się w jakimś bardziej dostępnym miejscu...
  2. szkoda ja wyciągnąłem tą małą półkę z tyłu i faktycznie nie ma kanału, chyba aby przeprowadzić z kanałów z pod foteli i zrobić prowizoryczny nawiew bez kontroli temperatury. Grzesiu widziałeś może gdzieś panel z wtyczka 230v?
  3. ja mam klimę z jedna gałką i ogień w fotelach
  4. a co do klimatronika komfort jest potrzebne? fotele mam podgrzewane... może sterownik nie bedzie potrzebny tylko sam panel i kodowanie?
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki ---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:53 ---------- co do tego tematu potrzeba? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230130-Kratki-nawiewu-w-tunelu
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak było fabrycznie myśle, że jeden do telefonu, może drugi do voice control lub dla pasażera MMI 3G - low normalne audio
  7. jak zamontować taką kratkę w tunelu? Czy potrzeba poprowadzić przez cały kanał rurę z powietrzem, czy już jest i wystarczy tylko założyć 8K0819203?
  8. termin jest ważny, cena będzie po niżej 1000 indywidualny termin czy całą bandą będziecie jechać? jak data mi przypasuje to ja też się dopiszę...
  9. mapka się piecze w imacu Ja też szukam jakiejś fajnej felgi na lato
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu masz lampkę http://imageshack.us/photo/my-images/651/20120327113217.jpg/ tu masz kabelki do mic: http://imageshack.us/photo/my-images/100/20120327113247.jpg/
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gregski jaka fotke chcesz: ogólną czy wtyczek i połączeń?
  12. ohm, a jak kredu je chipował, na hamowni czy allegro
  13. mi rysuje pomarańczową kule już przy 1200 a 2000 mam czerwony balon na fisie zmień bieg... 2.0 tdi a co do spalania to masz racje... rewelka. jak jade za jakimś kapeluszem np: z N. Targu do Krakowa to czasami mam 3,8-4.4 /100km moje poprzednie auto kopciło 2 razy więcej jaki masz MMI mapy?
  14. Kolorek super, masz silnik auto-start stop? jak chcesz jakieś mampy do MMI 3G to mogę ci podpowiedzieć na priv...
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=cctKN1ZuG1U poliftowe z germańskiej perspektywy
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu jest mała zmianka o tym systemie ale z podglądem http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?130445-Anyone-got-Park-Assist-Front-Facing-Parking-Camera a z innej beczki distronic http://allegro.pl/kamera-distronic-audi-a4-8k0-2008-2011r-i2183469650.html
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a do czego ona jest? wydaje mi się, że do "front park assist" wyswietla na MMI obraz z górnej perspektywy.... czy sie mylę...
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i co bedziesz miał 2 kamerki jedna pod drugą?
  19. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak będziesz miał chwilke to Grzesiu pomyśl nad tym... http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-lusterko-wewn-kamera-8k0-09-12-i2212735145.html
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/distronik-radar-tempomat-audi-a4-8k0-a5-i2169179709.html radarek
  21. O 9:00 wypad? send from my zx-spectrum
  22. Dajcie znać o której w niedziele i skąd to może sie podczepię... send from my zx-spectrum
  23. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ukleknij lub połóż się pod tyłem auta... Zobacz czy masz dyfer - napęd na tylną oś. Jak masz kanał pusty to znaczy że nie na cztery łośky... send from my zx-spectrum
  24. a weź ją, weź: pani dr psychoterapeuta cały zlot popsuje
  25. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja muszę jakieś letnie fele kupić... najlepiej z oponkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.