Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
ja wożę ja w półce gdzie jest akumulator ale przydała by się w jakimś bardziej dostępnym miejscu...
-
Kratki nawiewu w tunelu
szkoda ja wyciągnąłem tą małą półkę z tyłu i faktycznie nie ma kanału, chyba aby przeprowadzić z kanałów z pod foteli i zrobić prowizoryczny nawiew bez kontroli temperatury. Grzesiu widziałeś może gdzieś panel z wtyczka 230v?
-
Podgrzewanie przednich foteli
ja mam klimę z jedna gałką i ogień w fotelach
-
Kratki nawiewu w tunelu
a co do klimatronika komfort jest potrzebne? fotele mam podgrzewane... może sterownik nie bedzie potrzebny tylko sam panel i kodowanie?
-
B8 TrOOOOp
dzieki ---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:53 ---------- co do tego tematu potrzeba? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230130-Kratki-nawiewu-w-tunelu
-
B8 TrOOOOp
Tak było fabrycznie myśle, że jeden do telefonu, może drugi do voice control lub dla pasażera MMI 3G - low normalne audio
-
Kratki nawiewu w tunelu
jak zamontować taką kratkę w tunelu? Czy potrzeba poprowadzić przez cały kanał rurę z powietrzem, czy już jest i wystarczy tylko założyć 8K0819203?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
termin jest ważny, cena będzie po niżej 1000 indywidualny termin czy całą bandą będziecie jechać? jak data mi przypasuje to ja też się dopiszę...
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
mapka się piecze w imacu Ja też szukam jakiejś fajnej felgi na lato
-
B8 TrOOOOp
tu masz lampkę http://imageshack.us/photo/my-images/651/20120327113217.jpg/ tu masz kabelki do mic: http://imageshack.us/photo/my-images/100/20120327113247.jpg/
-
B8 TrOOOOp
gregski jaka fotke chcesz: ogólną czy wtyczek i połączeń?
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
ohm, a jak kredu je chipował, na hamowni czy allegro
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
mi rysuje pomarańczową kule już przy 1200 a 2000 mam czerwony balon na fisie zmień bieg... 2.0 tdi a co do spalania to masz racje... rewelka. jak jade za jakimś kapeluszem np: z N. Targu do Krakowa to czasami mam 3,8-4.4 /100km moje poprzednie auto kopciło 2 razy więcej jaki masz MMI mapy?
-
[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)
Kolorek super, masz silnik auto-start stop? jak chcesz jakieś mampy do MMI 3G to mogę ci podpowiedzieć na priv...
-
B8 TrOOOOp
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=cctKN1ZuG1U poliftowe z germańskiej perspektywy
-
B8 TrOOOOp
tu jest mała zmianka o tym systemie ale z podglądem http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?130445-Anyone-got-Park-Assist-Front-Facing-Parking-Camera a z innej beczki distronic http://allegro.pl/kamera-distronic-audi-a4-8k0-2008-2011r-i2183469650.html
-
B8 TrOOOOp
a do czego ona jest? wydaje mi się, że do "front park assist" wyswietla na MMI obraz z górnej perspektywy.... czy sie mylę...
-
B8 TrOOOOp
i co bedziesz miał 2 kamerki jedna pod drugą?
-
B8 TrOOOOp
jak będziesz miał chwilke to Grzesiu pomyśl nad tym... http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-lusterko-wewn-kamera-8k0-09-12-i2212735145.html
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/distronik-radar-tempomat-audi-a4-8k0-a5-i2169179709.html radarek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O 9:00 wypad? send from my zx-spectrum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dajcie znać o której w niedziele i skąd to może sie podczepię... send from my zx-spectrum
-
B8 TrOOOOp
Ukleknij lub połóż się pod tyłem auta... Zobacz czy masz dyfer - napęd na tylną oś. Jak masz kanał pusty to znaczy że nie na cztery łośky... send from my zx-spectrum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a weź ją, weź: pani dr psychoterapeuta cały zlot popsuje
-
B8 TrOOOOp
ja muszę jakieś letnie fele kupić... najlepiej z oponkami