Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Mam 235/40 ale standard sprężyny I wygląda jak w spodniach od komunii
  2. hmmmm przeboleje to
  3. teraz napięcia nie sprawdzę bo nie ma -2, -5C' do podświetlenia klamek trzeba zmienić klamki czy tylko dołożyć lampki?
  4. ...ale myślę że zasilanie, można podciągnąć pod nogi z lampki podsufitki - jak już bedę ciągną kabelek do czujnika deszczu, a w klamce też jest miejsce na jakąś słaba diodę LED, a światełko jest w przełącznikach tylko potrzebuje lampeczek i wtyczek, a resztę sam wyrezam
  5. Grześ możesz mi sprawdzić moduł - door controler, nr 8K0 959 793 J, czy mam funkcje grzania lusterek? maty są podłączone, ale na VCDS 10.6 nie moge zmienić bajta nr 4, a widać jak by było załączone już fabrycznie na ON
  6. dzieki CE mam 8K0 907 063M
  7. ---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:15 ---------- buty 18' już na aucie charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie) i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ? zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?
  8. jestem gotowy zrobić ten mod też ale, nie wiem jaki mam Moduł Elektryki Bordnetzsteuergeraet i czy obsługuje Pakiet QQ1? czy mogę mieć 8Q1 - czy to inny moduł ?
  9. lepiej nie pisz takich postów na forum bo jeszcze Ci ona to przeczyta i będziesz miał szlaban do sypialni...
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma to jak siekierka i młotek
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dlatego też myśle o 235/50 R18 a koza to już jest jeszcze z tyłu ujdzie ale przód jest jak w d... ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:04 ---------- tu masz w zawijaku: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230480-Monta%BF-i-Dzia%B3anie-wewn%EAtrznego-lusterka-FOTOCHROM
  12. Fejk. jest to osiągalne, sam jechałem 91km/h w tunelu na rowerze - oczywiście z górki i w latach młodości i kondycji przerzutek brakowało i myślałem, że kolanami zęby powybijam...
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    buty 18' już na aucie charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie) i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ? zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szkoda... Może uda ci sie taniej gdzieś zalatwić :banghead: send from my zx-spectrum
  15. jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji
  16. ale... szkoda że kremowe, jednak czerń ma swoją klasę
  17. Mi Aligator powiedział, że na 95% mam modele po 2010 maja blokadę już bardzo często trochę cena mnie onieśmiela
  18. Proszę, Grześ przyklej temat w dziale zrób to sam.
  19. gregski, masz u siebie EDC17 z blokadą antytuningową?
  20. przychodzi coś do głowy co jeszcze można dołożyć z modów, z komfortu, jak będzie tyle plastików ściągnięte...
  21. w takim układzie ja pewnie też nie mam Grześ wyślij mi cenkę na Priv ...a dziurki można gorąca igłą spróbować lub jakimś wiertełkiem 0.7-0.5 mm
  22. a miałeś jakieś głośniczki w swoim jak zmieniałeś na B&O?
  23. to może warto pociągnąć kilka kabelków extra, jak będzie inne rezanko w przyszłości...
  24. super to wszystko co potrzebuje + kodowanie
  25. perfect tak się zastanawiam aby nie polecieć lewą strona od modułu komfortu, skoro słupek i podsufitka z lewej będzie już opuszczona. tylko którędy przelecieć kabelkiem przez, bagażnik: tyłem czy pod matą i blisko siedzeń?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.