Treść opublikowana przez darecy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam 235/40 ale standard sprężyny I wygląda jak w spodniach od komunii
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
hmmmm przeboleje to
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
teraz napięcia nie sprawdzę bo nie ma -2, -5C' do podświetlenia klamek trzeba zmienić klamki czy tylko dołożyć lampki?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
...ale myślę że zasilanie, można podciągnąć pod nogi z lampki podsufitki - jak już bedę ciągną kabelek do czujnika deszczu, a w klamce też jest miejsce na jakąś słaba diodę LED, a światełko jest w przełącznikach tylko potrzebuje lampeczek i wtyczek, a resztę sam wyrezam
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Grześ możesz mi sprawdzić moduł - door controler, nr 8K0 959 793 J, czy mam funkcje grzania lusterek? maty są podłączone, ale na VCDS 10.6 nie moge zmienić bajta nr 4, a widać jak by było załączone już fabrycznie na ON
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
dzieki CE mam 8K0 907 063M
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:15 ---------- buty 18' już na aucie charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie) i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ? zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
jestem gotowy zrobić ten mod też ale, nie wiem jaki mam Moduł Elektryki Bordnetzsteuergeraet i czy obsługuje Pakiet QQ1? czy mogę mieć 8Q1 - czy to inny moduł ?
-
Grupowy chiptuning Katowice?
lepiej nie pisz takich postów na forum bo jeszcze Ci ona to przeczyta i będziesz miał szlaban do sypialni...
-
B8 TrOOOOp
nie ma to jak siekierka i młotek
-
B8 TrOOOOp
dlatego też myśle o 235/50 R18 a koza to już jest jeszcze z tyłu ujdzie ale przód jest jak w d... ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:04 ---------- tu masz w zawijaku: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230480-Monta%BF-i-Dzia%B3anie-wewn%EAtrznego-lusterka-FOTOCHROM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fejk. jest to osiągalne, sam jechałem 91km/h w tunelu na rowerze - oczywiście z górki i w latach młodości i kondycji przerzutek brakowało i myślałem, że kolanami zęby powybijam...
-
B8 TrOOOOp
buty 18' już na aucie charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie) i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ? zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie?
-
B8 TrOOOOp
Szkoda... Może uda ci sie taniej gdzieś zalatwić :banghead: send from my zx-spectrum
-
Grupowy chiptuning Katowice?
jeszcze muszę przekonać "ministry of finance (żonę)", że wirus to podstawa egzystencji
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale... szkoda że kremowe, jednak czerń ma swoją klasę
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Mi Aligator powiedział, że na 95% mam modele po 2010 maja blokadę już bardzo często trochę cena mnie onieśmiela
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
Proszę, Grześ przyklej temat w dziale zrób to sam.
-
Grupowy chiptuning Katowice?
gregski, masz u siebie EDC17 z blokadą antytuningową?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
przychodzi coś do głowy co jeszcze można dołożyć z modów, z komfortu, jak będzie tyle plastików ściągnięte...
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
w takim układzie ja pewnie też nie mam Grześ wyślij mi cenkę na Priv ...a dziurki można gorąca igłą spróbować lub jakimś wiertełkiem 0.7-0.5 mm
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
a miałeś jakieś głośniczki w swoim jak zmieniałeś na B&O?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
to może warto pociągnąć kilka kabelków extra, jak będzie inne rezanko w przyszłości...
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
super to wszystko co potrzebuje + kodowanie
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
perfect tak się zastanawiam aby nie polecieć lewą strona od modułu komfortu, skoro słupek i podsufitka z lewej będzie już opuszczona. tylko którędy przelecieć kabelkiem przez, bagażnik: tyłem czy pod matą i blisko siedzeń?