Treść opublikowana przez darecy
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
patrzyłem, rozmawiałem też 650 + 250 założenie (mieli miesiąc temu za 554zł za - 30/35 ale spóźniłem się) na razie sobie odpuszczę bo hamownia i wirusik jest ważniejszy ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 21:25 ---------- założyłem fele 18 z 245/40 mniej buja budą i już nie wygląda tak jak na szczudłach... ale te zawiaski mogły by ze 2-3centy pójść w dół...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
a ja mam CE 8K0 907 063M i musiałem ominąć kodowania pod nogi pociągnąłem światełko z podsufitki - też się gasi po odpaleniu zapłonu. w kubkach x3 i podłokietniku też x3 mam czerwone led 12V 67% rozproszenia światła w oprawkach pociągnięte od światła zapalniczki - regulacja jasności poprzez pokrętło jasności koło włącznika świateł jak wkładam butelkę z wodą to efekt jest super zostało podświetlenie półek drzwi i klamek białymi ledami
-
Audi A4 B8 sedan
Auto pali tyle samo. Po za tym masz wieksza ochrone na flele i wielkosc prawie identyczna jaka producent zaleca. sent from my ajfone using one button
-
Audi A4 B8 sedan
ja mam 1BA i zmieniłem na 18' fele z 245/40 oponkami - bujania jest o wiele mniej ale sam się zastanawiam nad sprężyna o 30/35mm. Problem jest taki że mieszkam w górach i jak przysypie puchem, to za pług będę robił
-
Zmiana MMI3G na MMI3G+ model2012 w A4 2009
Moze byc ciekawy temat?! Jak by zmienic tylko jednostke sterujaca, same przyciski w kierze, panel sterujacy moze podejdzie od 3g czy 2g. Jestem ciekawy kosztow tych gratow i jak to kodowac? vcds nie bedzie mial jeszcze coding przez rok... sent from my ajfone using one button
-
Audi A4 B8 sedan
- B8 TrOOOOp
Wlasnie tak, ori czy lewatywa z chin ma problemy z najnowszymi modulami... Ja bym sie nie pchał ze screnami i adaptacja kanalów kazdy modul moze miec inne kodowanie hex. Ja tak mialem w sterowniku drzwi 42 Masz tam jakies wewnetrzne zielone menu jak w 2,3G? sent from my ajfone using one button- B8 TrOOOOp
Gregski, jaki masz kabelek? Mi np: 11.2 11.3 nie czytają long coding helper w sterowniku 5F- Audi A4 B8 sedan
Super autko Fotki ze środka prosimy.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
pamiętać trzeba aby silikon (budowlany) nie stykał sie z metalem tylko z plastikiem, bo będzie korodował, można zastosować specjalny silikon samochodowy... ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- pamiętać trzeba aby silikon (budowlany) nie stykał sie z metalem tylko z plastikiem, bo będzie korodował, można zastosować specjalny silikon samochodowy...- [A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
jaki masz tu silnik CAGC?- Zguba w środkowym kanale nawiewu
zamieść w dziale zrób to sam: tytuł: jak wrzucić telefon do klimy... 6 godzin później- Grupowy chiptuning Katowice?
po kolejnej rozmowie z aligatorem, stwierdzam że, to cena stoi na przeszkodzie aby zrobić grupówkę. jest zarobiony i terminy na koniec maja dopiero. Wiec nie opyla się mu dawać każdemy 25% zniżki... ja się umawiam indywidualnie, nie wiem jeszcze czy do dynosoftu:whistling:- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Daj znać o co chcesz zapytać to Ci pomoge. Jak masz na oku jakiegoś dobrego kodera na audizone t mozemy umowic sie z nim na skype i dogadamy sprawę. Na forum to zleci pol roku zanim poskladasz info do kupy. sent from my ajfone using one button- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jaki koszt może byc na PW- Upgrade System Audi Infotainment w B8
Moduł na alledrogo http://http://allegro.pl/audi-a4-b8-modul-bluetooth-8t0862336c-i2284988074.html Zacznij kolego zbierać taniej graty tu i tam, może wyjdzie kilka stowek taniej.- Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Alledrogo Kupie narazie opony 245/40/18 to mi podniesie opuści przestrzen nad kołem ze 2 centy w stosunku do tego co mam teraz 225/40 i tył 235/40. A sprężyny sobie przez kilka miesięcy opuszczę. Kolejny Wydatek wirus w dynosofcie lub comsporcie- Tylne swiatla przeciwmgielne
co było problemem? z tego co pamiętam to w LEDach w światłach cofania i przeciwmgielnych są zwykłe żarówki... pewnie zmieniłeś je na żarówki led i może tu był problemo- Tylne swiatla przeciwmgielne
a masz dalej błąd na fisie?- Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
tak, i brak do b8 jak na razie- Tylne swiatla przeciwmgielne
poszedłem Ci to sprawdzić i świecą dwie tylne:eusathink:- Grupowy chiptuning Katowice?
I Jak masz 100-200zl taniej to tak, nie ma sensu, ja w cenniku mam 2200zl, a z grupą 25% taniej To Robi różnice!- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
super- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak ledy już Świcą- [ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
spróbuje jeszcze na sofcie 11.3 może coś podpowie na którym kanale jest ta zamiana bitów w zielonym mmi 3G jest ... ale tylko info "rain sensor" ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- CE chyba go widzi ale ma problemy z łącznością ... http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01520.html kody błędu - nic tam ciekawego nie ma Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb Part No SW: 8K0 907 063 M HW: 8K0 907 063 M Component: BCM1 1.0 H25 0380 Revision: 08025001 Serial number: 00000000369466 Coding: 690040B1003400000001000300005F5F001C060804000101000000 Shop #: WSC 06325 000 00000 VCID: 397D29D70B99 Subsystem 1 - Part No SW: 8K1 955 119 A HW: 8T1 955 119 Component: WWS 151009 H06 0070 Coding: 00FD11 Subsystem 2 - Part No SW: 8K0 955 559 HW: 8K0 955 559 Component: RLS H04 0002 Coding: 0A5028 Subsystem 3 - Part No SW: 8K0 941 531 C HW: 8K0 941 531 C Component: E1 - LDS H07 0070 1 Fault Found: 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 004 - No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 251 Mileage: 57816 km Time Indication: 0 Date: 2012.04.20 Time: 22:56:00 ---------- Post dopisany 21-04-2012 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 23:50 ---------- OK wystarczyło sie popytać tu i tam, i mam. - B8 TrOOOOp