Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. patrzyłem, rozmawiałem też 650 + 250 założenie (mieli miesiąc temu za 554zł za - 30/35 ale spóźniłem się) na razie sobie odpuszczę bo hamownia i wirusik jest ważniejszy ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 21:25 ---------- założyłem fele 18 z 245/40 mniej buja budą i już nie wygląda tak jak na szczudłach... ale te zawiaski mogły by ze 2-3centy pójść w dół...
  2. a ja mam CE 8K0 907 063M i musiałem ominąć kodowania pod nogi pociągnąłem światełko z podsufitki - też się gasi po odpaleniu zapłonu. w kubkach x3 i podłokietniku też x3 mam czerwone led 12V 67% rozproszenia światła w oprawkach pociągnięte od światła zapalniczki - regulacja jasności poprzez pokrętło jasności koło włącznika świateł jak wkładam butelkę z wodą to efekt jest super zostało podświetlenie półek drzwi i klamek białymi ledami
  3. Auto pali tyle samo. Po za tym masz wieksza ochrone na flele i wielkosc prawie identyczna jaka producent zaleca. sent from my ajfone using one button
  4. ja mam 1BA i zmieniłem na 18' fele z 245/40 oponkami - bujania jest o wiele mniej ale sam się zastanawiam nad sprężyna o 30/35mm. Problem jest taki że mieszkam w górach i jak przysypie puchem, to za pług będę robił
  5. Moze byc ciekawy temat?! Jak by zmienic tylko jednostke sterujaca, same przyciski w kierze, panel sterujacy moze podejdzie od 3g czy 2g. Jestem ciekawy kosztow tych gratow i jak to kodowac? vcds nie bedzie mial jeszcze coding przez rok... sent from my ajfone using one button
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wlasnie tak, ori czy lewatywa z chin ma problemy z najnowszymi modulami... Ja bym sie nie pchał ze screnami i adaptacja kanalów kazdy modul moze miec inne kodowanie hex. Ja tak mialem w sterowniku drzwi 42 Masz tam jakies wewnetrzne zielone menu jak w 2,3G? sent from my ajfone using one button
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gregski, jaki masz kabelek? Mi np: 11.2 11.3 nie czytają long coding helper w sterowniku 5F
  8. Super autko Fotki ze środka prosimy.
  9. pamiętać trzeba aby silikon (budowlany) nie stykał sie z metalem tylko z plastikiem, bo będzie korodował, można zastosować specjalny silikon samochodowy... ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- pamiętać trzeba aby silikon (budowlany) nie stykał sie z metalem tylko z plastikiem, bo będzie korodował, można zastosować specjalny silikon samochodowy...
  10. jaki masz tu silnik CAGC?
  11. zamieść w dziale zrób to sam: tytuł: jak wrzucić telefon do klimy... 6 godzin później
  12. po kolejnej rozmowie z aligatorem, stwierdzam że, to cena stoi na przeszkodzie aby zrobić grupówkę. jest zarobiony i terminy na koniec maja dopiero. Wiec nie opyla się mu dawać każdemy 25% zniżki... ja się umawiam indywidualnie, nie wiem jeszcze czy do dynosoftu:whistling:
  13. Daj znać o co chcesz zapytać to Ci pomoge. Jak masz na oku jakiegoś dobrego kodera na audizone t mozemy umowic sie z nim na skype i dogadamy sprawę. Na forum to zleci pol roku zanim poskladasz info do kupy. sent from my ajfone using one button
  14. Moduł na alledrogo http://http://allegro.pl/audi-a4-b8-modul-bluetooth-8t0862336c-i2284988074.html Zacznij kolego zbierać taniej graty tu i tam, może wyjdzie kilka stowek taniej.
  15. Alledrogo Kupie narazie opony 245/40/18 to mi podniesie opuści przestrzen nad kołem ze 2 centy w stosunku do tego co mam teraz 225/40 i tył 235/40. A sprężyny sobie przez kilka miesięcy opuszczę. Kolejny Wydatek wirus w dynosofcie lub comsporcie
  16. co było problemem? z tego co pamiętam to w LEDach w światłach cofania i przeciwmgielnych są zwykłe żarówki... pewnie zmieniłeś je na żarówki led i może tu był problemo
  17. a masz dalej błąd na fisie?
  18. tak, i brak do b8 jak na razie
  19. poszedłem Ci to sprawdzić i świecą dwie tylne:eusathink:
  20. I Jak masz 100-200zl taniej to tak, nie ma sensu, ja w cenniku mam 2200zl, a z grupą 25% taniej To Robi różnice!
  21. spróbuje jeszcze na sofcie 11.3 może coś podpowie na którym kanale jest ta zamiana bitów w zielonym mmi 3G jest ... ale tylko info "rain sensor" ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- CE chyba go widzi ale ma problemy z łącznością ... http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01520.html kody błędu - nic tam ciekawego nie ma Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb Part No SW: 8K0 907 063 M HW: 8K0 907 063 M Component: BCM1 1.0 H25 0380 Revision: 08025001 Serial number: 00000000369466 Coding: 690040B1003400000001000300005F5F001C060804000101000000 Shop #: WSC 06325 000 00000 VCID: 397D29D70B99 Subsystem 1 - Part No SW: 8K1 955 119 A HW: 8T1 955 119 Component: WWS 151009 H06 0070 Coding: 00FD11 Subsystem 2 - Part No SW: 8K0 955 559 HW: 8K0 955 559 Component: RLS H04 0002 Coding: 0A5028 Subsystem 3 - Part No SW: 8K0 941 531 C HW: 8K0 941 531 C Component: E1 - LDS H07 0070 1 Fault Found: 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 004 - No Signal/Communication - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 251 Mileage: 57816 km Time Indication: 0 Date: 2012.04.20 Time: 22:56:00 ---------- Post dopisany 21-04-2012 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 23:50 ---------- OK wystarczyło sie popytać tu i tam, i mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.