Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, kable o przekroju 1,5mm (gruby) to zasilane i masa brązowy kabeleki 0.35mm (cienkie) to czujnik temperatury i sygnał do maty grzejnej
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy w zielonej masz 4 kabelki czy 3?
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    żółta - air bag czarna - napinacze i czujniki pasów zielona - ogrzewanie i wentylacja czerwona - zasilanie i podświetlenie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-kanapy-pelna-elektryka-257992/
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podeszła Ci woda pod silikon, przymarzło i odstało - może uda się jeszcze go uratować? (nowa poduszka silikonowa)
  5. Tak mam wcześniej miałem kanapy zabudowane i prostokątnych wycięć nie było więc nawet nie wiedziałem że mocowania mam teraz przydało by się to plastikami obrobić bo wygląda na niedokończoną robotę... Zamówiłeś już klimatronik?
  6. Grześ ile płaciłeś za 4 x isofix też mam dziury w swoich a w komplecie nie było możesz podać mi nr tych plastików?
  7. było usiąść na mojej masce czy dachu i poczekać
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko, do coupe S5 A5 RS5 SLINE FOTELE SKÓRZANE SKÓRA ELEKTRYKA (2946241099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Cuber tu masz ten sensor i opis jak to zrobić: Coming home feature on non-light sensor models
  10. @misiekcafe tak jak pisałem wcześniej jeżeli Ci CE nie obsługuje pakietu oświetlenie, nie jest to koniec świata i kosztowna wymiana modułów. Mój CE też nie obsługuje, ale drzwi mają pakiet oświetlenia klamki i lampek (koszt lampek pinów i kabelków lub boczków) podświetlenie foteli, schowków w tunelu, przestrzeni nóg pasażera i kierowcy zrobiłem sobie z podsufitki (bez regulacji z MMI) ale z regulacją przez pokrętełko iluminacji koło włącznika świateł nie wyrezałem jeszcze tylko oświetlenia nawiewu kratek wentylacyjnych
  11. W miejscu po apteczce ma tablet pc i podłączył wideo pod monitor mmi
  12. ja napisałem do niego 2 tyg temu aby mi pomógł z kodowaniem ale brak odbioru z jego strony http://www.facebook.com/audiretrofits.aris mam tylko jego pdf z instrukcją jak by Cię interesował to Ci podeślę
  13. mocowanie pod fotelami sterownika powinieneś mieć z okablowaniem foteli pod pamięć będzie trochę przędzenia: Memory seats | Audi Forum jestem ciekawy jak podepniesz AirBags i czy są jakieś dodatkowe sensory?
  14. brak poduszek, elektryki i po jakimś grubasie - tak wymoszczone
  15. powinno być 4 czerwone i 4 białe (tylne drzwi też mają białe podświetlenie)
  16. super stołki! brakuje tylko wentylatorków i masażu 12V dioda i oprawka do schowków pewnie pójdzie?
  17. Trzeba rozróżnic QQ1 od standardowego podświetlenia klamek i drzwi, który może być w twoim sterowniku. W QQ1 można sterować ambient light z poziomu MMI... (Ja też pozytywnie się zdziwiłem jak podłączyłem, zakodowałem i działa, po mimo tego że na różnych forach opisywali że nie będzie działać) ja mam 8K0 959 793 J przód i 8K0 959 795 C tył i podświetlenie działa, myślę że podstawą jest tu moduł centralnej elektryki.
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem ile w tym prawdy jest, ale nie powinno sie ładować aku pezposrednio, tylko przez wyznaczone miejsca przez producenta.
  19. może to coś pomoże:
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma na 100% chyba a6 i wzwyż tą funkcje mają (coś mi się obiło o uszy na innych forach)
  21. a co masz z szybą? tak mi się wydaje że czujnik wilgotności jest w korpusie lustra...
  22. Cuber nagrzewnica kosztuje 2-300 zł i jest bez CP jak jedyny problem to trzeba pół auta rozkręcić aby do niej się zabrać jak będzie cieplej to może za to się zabiorę gdzie jeździsz na nartach?
  23. Mozna przerobic jednostrefowy aby wspoldzialal z 2 strefowym wystarczy kilka sensorow dolozyc w kanalach. Na razie wali 12 bledow ale mozna obnizyc do 2-3 dokladajac czujniki. Wtedy klimatronik wyglada jak 2/3 strefowy a jest tak na prawde jedno. Ale tak naprawde chodzi o obsluge foteli dlatego go zmieniam. tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.