Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Timac, Ja bym wybrał się do kolegi Grzesia WRCLAGUNA - przynajmniej jak coś pójdzie nie tak przy wymianie z Modułem Elektryki to będzie wiadomo A jeżeli zmiena razem z lampami i kodowaniem to cenka jest dobra. Tylko ta przesyłka zastanawia
  2. darecy odpowiedział(a) na darecy temat w Audi A4 B8
    Dzieki Łukasz, etka poszła spać wraz z nowym windowsem Pytałem i okazało sie ze są to zamieniki - zdziwieni sie jak wlazlem pod moją i okazało sie ze z jednej strony jest S a z drógiej Q
  3. Aku w b8 masz w bagazniku. - na mase, a + z zacisku przy szybie.
  4. darecy opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    jaka jest różnica po miedzy półosiami: 8K0407271Q, a 8K0407271S ???
  5. a który waszym zdaniem jest lepszy: Varta (taki jest oryginalnie montowany), Bosch czy polska Centra? Ja myślę nad vartą lecz ta która jest w moim audi tylko 2 lata - padła niestety dowiedziałem się że musze mieć akumulator z technologią AGM np: VARTA 95Ah 850A Start-Stop Plus G14 koszt 2x większy około 900 + koszt wysyłki
  6. ja za kila dni też bedę smigał przez "polską stolicę custom audi"... może zawitam na małą kawę i rezanko
  7. Dzieki Grześ, Widziałem tez na innych forach takich jak audizine jak się wypowiadałeś z innymi w tej kwestii, gdzie znalazłem i tą wypowiedz: Czy trzymałeś prostownik na klemach z przodu jak zmieniałeś aku, czy skasowałeś później błędy przy nowym kodzie BEM?
  8. Kolego Rpalka (bez urazy) nie ma tam nic o B8 ze start stop system, 760-800A, czytałem tego posta już wcześniej. :naughty Chodzi mi o głównie o opinie po miedzy Bosch a Varta oraz kodowanie w VCDS
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pada mi akumulator i potrzebuje waszej opinii http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/akumulator-b8-243477/#post2991663
  10. Pada mi akumulator zastanawiam się nad: BOSCH S4 95 Ah 800 A 12 V VARTA BLUE DYNAMIC 12V 95Ah 800A oba są w podobnej cenie +- 400 zł maja pasujace wymiary: dł: 353mm, szer: 175mm, h.: 190mm i prawą biegunowość Gdzieś na forum zachodnim czytałem że trzeba wpisać kod przez VCDS do modułu. Czy jest jakaś specjalna procedura wymiany baterii? Zastanawiam się też nad podłączeniem prostownika do samochodu i wymianę aby nie było przerwy w zasilaniu... Jakieś inne sugestie, sklepy z akumulatorkami i uwagi?
  11. ja mam swoją od b8 bez led od półtora roku i miotam się też czy w, ale jak pomyślę 2000 - 2500 plus kodowanie - plus tył i kodowanie kiedyś jak będę miał zbędne 5000 to zrobię paski i wąsy też
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś mi zżera akumulator jak auto stoi? auto 2010 więc bateria nie powinna być już do wymiany. Jak sprawdzić czy alternator ładuje - napięcie powinno być większe 14.6V jak silnik pracuje - z tego co pamiętam, a jak sprawdzić zużycie bateryjki?
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do czego jest ten interface? czy tylko do ipoda i wyświetla utwory na lcd? czy ma jeszcze inne funkcje np: video?
  14. A jak poradziłes sobie z kalibracją?
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu:
  16. Dzięki Grzesiu Czyli Lewa Strona i Prawa: Podświetlenie klamki, schowka: Pytanie: tam jest LED 12V czy 2 Volto-wy Złącze 32-pinowe T32J pin 3 kabel czerwono/brązowy Podświetlenie drzwi (czerwona i biała żarówka): pin 16 kabel żółto/brązowy połączony do dwóch lampek Jeszcze drzwi nie rozbierałem, więc myślę że będzie tam wtyka bez pinów (3 i 16), jak tak to jakie numery do zamówienia tych pinów?
  17. Grześ, masz gdzieś rozpiskę sterownika drzwi: jak podpiąć białe i czerwone lampki, które zapalają sie przy otwartych drzwiach? Jeszcze pytanie: Jaka jest różnica kontroli jasności poprzez MMI, a mały potencjometr koło włącznika świateł? Czy ambience lighting na MMI funkcjonuje tylko pod nogi i klamki, czy zarządza całym oświetleniem wnętrza, a pokrętło koło włącznika świateł tylko dubluje funkcje?
  18. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    [/color] Tak zapytam: sadzac po wygladzie to adaptery mozna wykonac chyba samemu, ale kwestia czy sa dostepne czesci złącza np. ASO tylko kwestia jaki symbol, tretytki czy jak tam kto nazywa do złącz, przewody to chyba nie problem tylko kwestia długosci tego który idzie do Centralnej Elekktryki a poza tym to scheamcik samego kabla:naughty: lutownica i do dzieła cena jest duża w kufatecu bo koszt przesyłki, myślę że piny ze starej wtyczki będą pasować do nowej, czyli koszt 2x wtyczki gołych + 4 piny extra z ASO + kabelek
  19. Adam8888 miałeś blokadę antytuningowa w swoim silniku?
  20. Darecy te diody to są takie zwykle z elektronicznego czy jakies lepsiejsze?? Dawałeś jakiś rezystor?? Pytam bo kombinuje coś do podswietlenia klamek, te Twoje dają fajny efekt ale do klamek świeca za mocno myślałem o ori diodach tych do podświetlenia kratek nawiewów , ale w sumie można je zastąpić, pewnie za ułamek ceny.. Diody 12V czyli bez rezystora. świeca bardzo przyjemnie nie za mocno. Kupiłem je w sklepie elektronicznym internetowym. Za 1.50zl szt. Samo napięcie nie ma wpływu na moc tylko kombinacja prądu i napięcia. W analogi masz żarówki 12V o mocy 100W i żarówki 230V o mocy 1W Ja dam te ledy lub białe pod klamki i do schowkow drzwi. Pamiętaj że światło jest mocniejsze jak jest odbite od jasnej powierzchni. A w klatkach i w kieszeniach jest ciemno jak w d...
  21. a tak wygląda led 12V mat 67% rozproszenia światła w oprawce:
  22. jak na śląsku to tylko dynosoft http://www.dynosoft.pl/
  23. moje wygląda tak :
  24. Nie jest uszkodzony dziala i :-) wystarczylo przekodowac coming leaving home ... sent from my ajfone using one button ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 17:16 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?234312-Zak%B3adanie-czujnika-deszczu-%B6wiat%B3a-i-uruchamianie-modu%B3u-coming-leaving-home

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.