Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAH] Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model year: 2009

Sales type: 8K5 0RC

Engine code: CAHA

Transmission code: JST

Axle drive: 6S

Interion trim code: GD

Roof color: Q4

Exterior color / Paint code: Q4 / Y7G

W standardzie:

- el. szyby

- el. lusterka

- trzy-strefowy klimatronic

- asystent parkowania

- system otwierania i zamykania klapy bagażnika na przycisk

- komputer pokładowy

- tempomat

- MMI 2G High

- NAVI kolor

- wbudowany zestaw głośnomówiący bluetooth

- czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu

Mody:

- na początek zabezpieczenia pojazdu

- felgi 18"

- softmod: aktywacja menu diagnostycznego mmi

- softmod: spolszczenie menu (downgrade 5.5.7.0 -> 5.1.5.0) no i powrót do 5570

- softmod: aktywowanie menu poziomu akumulatora (nie wiem czy działa - zawsze wskazuje 100%)

- instalacja modułu AMI do obsługi urządzeń Apple

- softmod: doświetlanie zakrętów światłami przeciwmgłowymi

spacer.gif6dcf3aa6-3689-9849.jpg

Opublikowano

a gdzie fotki? :decayed:

Opublikowano
- dwustrefowy klimatronic

nie ma czegos takiego w B8 sa albo 3 albo 1 strefa.

Opublikowano

no jak nie ma... regulacja temperatury dla pasażera i kierowcy oddzielnie...tak samo jak w B7

Opublikowano

to dokładnie siedziałem w B8 które miało panel taki jak ty pokazujesz na 3 strefowej... ale nie miało regulacji z tyłu.

Opublikowano

to ktoś musiał dłubać bo fabrycznie w takiej konfiguracji nie wychodziło.

Opublikowano

nie wykluczone, nie było to nowe auto a używane z salonu, ale nie wyklucozne że w takim razie jakiś ulepik to był...

Opublikowano

kasuje posta zeby OT nie robic.Kolega pochwilil sie samochodem , swoja facjata i znikna a samochodu dalej nikt nie widzial :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro wystawię zdjęcia skoro się domagają

Opublikowano
  • Autor

Lepiej się pochwalcie kto ma ramki z a4-klub.pl do sprzedania - najlepiej z wrocka

Opublikowano

najlepiej poszukać w gadżetach :wink:

Opublikowano
  • Autor

aa56dbabaa14bf2bm.jpg 425286927de98b52m.jpg 9a8f18f545724d96m.jpg dd333a805c5d6371m.jpg

bd607b9f93f4f572m.jpg 2de6a33445e8439fm.jpg 8d85b7aba4ab2839m.jpg 81d6625154a81559m.jpg

Opublikowano

więc Ty kolego masz 3 strefową klimatyzację, nie dwu :wink: szkoda, że nie ma bi-xenonów i ledów :kwasny:

Opublikowano

3 strefy jak nic - a furka fajna - w środku bym zmienił kierownicę - ciekawe jakie fotele są bo nie widać - a na zewnątrz felgi i światła przynajmniej z przodu :decayed:

gratki :decayed:

Opublikowano

fotele chyba zwykle , ale fajnie ze 3 strefy , zmieniaraczka tez widze jest wyswietlac kolor wiec wcale nie taki golas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W niemieckim komisie lepszego w tej cenie nie było.

Jeżeli chodzi o fotele to materiałowe - można by powiedzieć zwykłe.

Trzecia strefa to trochę pic, bo można tylko sterować siłą i kierunkiem nawiewu - jeżeli to trzy-strefowa klima to ok (poprawiam).

Mody jeszcze przede mną - dzięki za wszelkie sugestie.

Opublikowano
Jeżeli chodzi o fotele to materiałowe - można by powiedzieć zwykłe.

chodzilo raczej ze zwykle a nie sportowe

Opublikowano

fajna furka :D ale ja bym nie wytrzymał aby nie przerobić na przednie ledy :D

Opublikowano

ladny karavan :), a jaki ma przebieg to cacko??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.