Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-xenon-reflektory-nowe-oryginal-i2255495010.html nowe lampki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie
-
B8 TrOOOOp
Ale w ten sposob zaplacilby 23% vat w Polsce, a nie 19% w Niemczech Wiec pare % w plecy. Natomiast zgadzam sie, ze lepiej samemu cos sciagnac - wtedy wieksza pewnosc. @KOval81: tez mialem dylemat czy brac A4, czy A6, bo cenowo 3.0tdi wychodzily podobnie (z racji wiekszego podazu A6). Jednak nie potrzebuje az tak duzego auta. Dodatkowo w miescie duzo latwiej zaparkowac A4, no i auto troszke zwinniejsze od A6 przy tym samym silniku. ja rok temu też miałem dylemat a4 czy a6 i powiem, że dobrze wybrałem chociaż brakuje mi trochę space'u ale zwinność i ekonomia spalania nie do porównania
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
rezanko - sound great Grześ prosze sprawdz mi cene 23,24 na allegro gdzieś widziałem kratki za 100 zeta http://allegro.pl/8k0819023e-audi-a4-b8-kratki-nawiewu-tyl-i2243956735.html http://allegro.pl/kratka-nawiewu-tyl-8k0819203e-audi-a4-a5-q5-i2272794749.html- B8 TrOOOOp
to, żeby zrobić psełdo nawiew z tyłu trzeba kupić elementy: 23,24,25 bo rozumiem, że nr 18 każdy ma bo idzie nawiew pod siedzenia (może jest tam jakaś zaślepka )- B8 TrOOOOp
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
transformers are back (only available in bikes)- B8 TrOOOOp
ja bym sie pokusił o same lampy do swojej ubogiej b8 a co z ochroną komponentu do sterownika świateł? i jeszcze coś takiego http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?182589-Lista-na-samopoziom-chce-kto%B6-jeszcze-mog%EA-zrobic-II-tur%EA aby przeglądy przechodziły- B8 TrOOOOp
wiem przeczytałem jego wątek kilka razy i znam prawie na pamięć co miał, ma i co ma zrobić ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Będę to komuś robił Przy tym SWAPIE najdroższe to są lampy uzywki od 2000-2600 PLN plus Wtyki , piny , okablowanie , jakieś 160-250 PLN a co z czujnikami na kołach i spryskami zakładasz cały komplet czy tylko knoty i kabelki do CE z kufatecu ?- B8 TrOOOOp
ile ci Grześ wyszło po kosztach z gratami używkami?- B8 TrOOOOp
czujnik jest pod lusterkiem, jak masz go, to klima włącza sama nawiew okno które zaparuje, jak masz to jest pod lusterkiem wewnętrznym w podstawie- B8 TrOOOOp
a po za tym, jak Ci bardzo pyli w Łodzi czy Berlinie możesz sobie zainstalować 2 filter - od zewnętrznej strony pod maską, blisko wycieraczek po prawej stronie (pasażera) jest miejsce na 2 filter- B8 TrOOOOp
tak, nachylisz sie i wyciągniesz osłonową matę piankową, tam masz dostęp do filtra- B8 TrOOOOp
pod schowkiem - standardowo - w nogach pasażera- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
już lepiej się zastanów kolego nad zrobieniem przedniego lifta z nowymi lampkami a cena nie będzie się tak różnić dramatycznie- B8 TrOOOOp
Ja bym na 18''założył 245/40 a na 18' wejdą 245? bo to chyba rozmiar bardziej pasujacy na 8,5 lub 9 cali fele- Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ja tak zrobiłem i działa...- Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Grześ, możesz sprawdzic ile taka dioda kosztuje w aso?- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A ledowe nie są 12v ?- Obniżenie ze standardowego zawieszenia
daj znać jak kupisz bo ja też przymierzam się do obniżenia zawiaska... taka sam sytuacja u mnie: 1BA na 18' 235/40 i KOZA meeeee- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
jak podłączysz po przełączniku będzie gasło powoli, będzie się aktywować po otwarciu drzwi i bedzie sie zapalać, gdy zapalisz lampkę- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
jak pomyślane: Onyx - definitywnie facet i myśli jak zerżnąć tego kurczaczka o dźwięcznym imieniu Scuderia- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to aby kupić takie taborety; to trzeba nieźle się nakombinować i dodatkowo słono zabulić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
darecy kiedy zawitasz na spota i się pochwalisz swoją B8:naughty: A ja w końcu odpalę PS3 po kilku miesiącach i pogram w Uncharted 3:decayed: Już obiecuje sobie od miesięcy aby przytupać na spotka w Krak. Auto juz ma około roku u mnie A nie byłem na żadnym spociku w Krakowie. Na razie nie mam pieniążka aby go posadzić mysle że ze 3- 3,5 cm dobrze by było. A ps3 to dobry pomysł sam zaraz odpale dawno zapomnianą konsole - B8 TrOOOOp