Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-xenon-reflektory-nowe-oryginal-i2255495010.html nowe lampki
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale w ten sposob zaplacilby 23% vat w Polsce, a nie 19% w Niemczech Wiec pare % w plecy. Natomiast zgadzam sie, ze lepiej samemu cos sciagnac - wtedy wieksza pewnosc. @KOval81: tez mialem dylemat czy brac A4, czy A6, bo cenowo 3.0tdi wychodzily podobnie (z racji wiekszego podazu A6). Jednak nie potrzebuje az tak duzego auta. Dodatkowo w miescie duzo latwiej zaparkowac A4, no i auto troszke zwinniejsze od A6 przy tym samym silniku. ja rok temu też miałem dylemat a4 czy a6 i powiem, że dobrze wybrałem chociaż brakuje mi trochę space'u ale zwinność i ekonomia spalania nie do porównania
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    rezanko - sound great Grześ prosze sprawdz mi cene 23,24 na allegro gdzieś widziałem kratki za 100 zeta http://allegro.pl/8k0819023e-audi-a4-b8-kratki-nawiewu-tyl-i2243956735.html http://allegro.pl/kratka-nawiewu-tyl-8k0819203e-audi-a4-a5-q5-i2272794749.html
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to, żeby zrobić psełdo nawiew z tyłu trzeba kupić elementy: 23,24,25 bo rozumiem, że nr 18 każdy ma bo idzie nawiew pod siedzenia (może jest tam jakaś zaślepka )
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie podpuszczaj
  7. transformers are back (only available in bikes)
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja bym sie pokusił o same lampy do swojej ubogiej b8 a co z ochroną komponentu do sterownika świateł? i jeszcze coś takiego http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?182589-Lista-na-samopoziom-chce-kto%B6-jeszcze-mog%EA-zrobic-II-tur%EA aby przeglądy przechodziły
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wiem przeczytałem jego wątek kilka razy i znam prawie na pamięć co miał, ma i co ma zrobić ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Będę to komuś robił Przy tym SWAPIE najdroższe to są lampy uzywki od 2000-2600 PLN plus Wtyki , piny , okablowanie , jakieś 160-250 PLN a co z czujnikami na kołach i spryskami zakładasz cały komplet czy tylko knoty i kabelki do CE z kufatecu ?
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ile ci Grześ wyszło po kosztach z gratami używkami?
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czujnik jest pod lusterkiem, jak masz go, to klima włącza sama nawiew okno które zaparuje, jak masz to jest pod lusterkiem wewnętrznym w podstawie
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a po za tym, jak Ci bardzo pyli w Łodzi czy Berlinie możesz sobie zainstalować 2 filter - od zewnętrznej strony pod maską, blisko wycieraczek po prawej stronie (pasażera) jest miejsce na 2 filter
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, nachylisz sie i wyciągniesz osłonową matę piankową, tam masz dostęp do filtra
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pod schowkiem - standardowo - w nogach pasażera
  15. już lepiej się zastanów kolego nad zrobieniem przedniego lifta z nowymi lampkami a cena nie będzie się tak różnić dramatycznie
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym na 18''założył 245/40 a na 18' wejdą 245? bo to chyba rozmiar bardziej pasujacy na 8,5 lub 9 cali fele
  17. Grześ, możesz sprawdzic ile taka dioda kosztuje w aso?
  18. A ledowe nie są 12v ?
  19. daj znać jak kupisz bo ja też przymierzam się do obniżenia zawiaska... taka sam sytuacja u mnie: 1BA na 18' 235/40 i KOZA meeeee
  20. jak podłączysz po przełączniku będzie gasło powoli, będzie się aktywować po otwarciu drzwi i bedzie sie zapalać, gdy zapalisz lampkę
  21. jak pomyślane: Onyx - definitywnie facet i myśli jak zerżnąć tego kurczaczka o dźwięcznym imieniu Scuderia
  22. to aby kupić takie taborety; to trzeba nieźle się nakombinować i dodatkowo słono zabulić
  23. darecy kiedy zawitasz na spota i się pochwalisz swoją B8:naughty: A ja w końcu odpalę PS3 po kilku miesiącach i pogram w Uncharted 3:decayed: Już obiecuje sobie od miesięcy aby przytupać na spotka w Krak. Auto juz ma około roku u mnie A nie byłem na żadnym spociku w Krakowie. Na razie nie mam pieniążka aby go posadzić mysle że ze 3- 3,5 cm dobrze by było. A ps3 to dobry pomysł sam zaraz odpale dawno zapomnianą konsole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.