Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. OK wszystkie graty doszły więc zabieram się do podłączenia czujnika: 8K0 955 559. podpinam się do: Modułu Elektryki wtyka 16 PIN brazowa PIN 2 - proszę o potwierdzenie która to? uwaga NIE SUGEROWAĆ SIĘ ZAZNACZONĄ WTYCZKA NA ZDJĘCIU. (nie miałem innego)
  2. tak myślałem, ale ja bym założył zwrotnicę np: http://allegro.pl/zwrotnice-zwrotnica-glosnikowa-glosnikowe-twet-i2210301289.html lub http://allegro.pl/zwr0104-zwrotnica-glosnikowa-fx-18a-zestaw-i2208504217.html
  3. ok pin3 leci do komfortu do pin14 - z tyłu (po progu, słupku i do lustra) czy muszę pin6 też podłączać? jeżeli tak to gdzie? do wyłącznika oświetlenia?
  4. Grześ, kilka pytań: Czy nie powinno się tu zastosować zwrotnicy głośnikowej do lepszego podziału pasma? Mógłbyś podać mi parametry (ile Ohm, Wat i wymiary) głośniczka wysoko-tonowego B&O (jak bym nie znalazł ori w dobrej cenie założę jakiś suplement)
  5. Grześ, muszę ciągnąć kabelek od komfortu z bagażnika czy będzie gdzieś możliwość podłączenia z przodu np: pod kierownicą?
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko zagazować tego esemesa
  7. darecy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    daj jakieś foty jak wyszło, bo ja mam ten sam dylemat.
  8. ja poszedłem na kompromis i zamiast nowych i audi do audi kupiłem rial 18' razem z oponkami niedrogo... (w razie czego jak nie będą mi pasować aby z nich się szybko wypiąć)
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dobrze że nie piszą: "sprzedam koło np: do samochodu"
  10. EDC17 przez złącze diagnostyczne 5 i więcej cyl 2000zł EDC17 z blokadą antytuningową 2200zł z upustem 25% muszę dowiedzieć co mam pod klapą...
  11. a ja chyba nie zmienię i dojadę je do końca aby się starły do końca
  12. właśnie zadzwoniłem i okazuje się że mogę mieć w CAGC blokadę anty-tuningową
  13. darecy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Marcellus - kupiłeś je czy czym innym przyciemniłeś
  14. Kolego masz może jakieś fotki jak to wygląda na twoim aucie? też chce coś kupić ale tyle tego jest na allegro...
  15. Jak bedziecie się pytać to proszę wspomnijcie o EDC 17
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :slina:
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Makki - piszesz o tych oponkach na którym jest epic - cleaning?! jak tak to mi nawet bardziej się podoba jak jest wiecej gumy a obniżałeś trochę do tego profilu? ---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:43 ---------- Myślę, że wygląda jak starszy model s-line 2005-8 ale są to fele niemieckie firmy rial model como http://rial.de/_rial/index.php/en/como-5-hole wejdź na wheel configurator i zobacz jak będą leżec na naszym A4 ---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 19:58 ---------- Jeszcze jedno: chyba muszę kupić dłuższe śruby najlepiej z jakimś chromowanym lub ładnym łepkiem, mam na oryginałach tylko 27mm gwintu a przydało by się z 32-35mm, co i gdzie nie drogo polecacie? Jaki jest M i skok gwintu?
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na razie przykręciłem na próbę wiem, że zawias musi iść w dół... opony 235/40/18 ale nie wiem czy nie kupić 235/45-50 aby były trochę wyższe - co myślicie?
  19. muszę tak przykręcić aby mi też zimówki wchodziły bez problemu a szczerze to nie wiem jak te zawiasy obniża
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przymiarka
  21. po obejrzeniu tych zdjęć i filmu poszedłem z czerwoną twarzą, drugi raz umyć "moim zdaniem czyste auto" graty Makki
  22. Tak ale made in germany, firmy rial i z drugiej ręki. Na take nowe ze stajni audi musiałbym nerke sprzedać... send from my zx-spectrum
  23. ET35 a na starych miałem ET50 - powinna być OK...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.