Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. zobaczymy jak ET będzie wyglądać mam nadzieje, że dystanse mnie ominą
  2. na spocie już ubiorę nowe buty zobaczymy na razie czekam na pierścienie centrujące...
  3. a, takie fele sobie zapodałem
  4. kredens od mustanga 1967? chyba jednak nie
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak mi przyjdą pierścienie centrujące i je założę to dam Ci znać ile brakuje, jak w ogóle będą potrzebne
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ile mil i ile za?
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzisiaj felunek przyjechał kurierem 18" jeszcze COOO kapsle, pierścienie centrujące i buty gotowe. jestem ciekawy jak będzie po zmianę ET z 50 na 35 jak coś jeszcze to dystanse i długie szpilki.
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gregski, a próbowałeś już podłączyć radyjko do swojego auta? Jak tak, to co wyświetla na fisie lub mmi display?
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Weź od gościa dane, fakturę czy paragon może też certyfikat że od niego kupiłeś, wydrukuj z allegro że to radio kupiłeś, dowód przesyłki i dowód wpłaty. Wtedy wal do ASO. Jak będą robić problemy to Ciebie proceder ominie, a namiary na sprzedawcę będą mieli od Ciebie.
  10. błotniki są takie same- słyszałem, reszta tak jak napisałeś jederekx - nie wiem czy sterowniki swiateł będą podchodzić
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gregski chyba razem przejedziemy się na wirusa
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy
  13. 1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q 4. pralinen A4 B6 AWX 5. piotrekf3ke - A4 B6 AVF ( termin na po świętach ) 6. gregski - A4 B8 3.0 CAPA 7. darecy - A4 B8 2.0 CAGC jak uzbiera się nas garstka to proszę aby aligator potwierdził cenę przy EDC 17
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    faktycznie gdzieś widziałem te symphony... nie chcesz zbudować sobie 2 lub 3G może było trochę drożej ale miałbyś fajnego moda. Masz kolorowy ekran czy czerwony?
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bardzo mi sie u Cubra spodobala ta listwa, ryjek nabral szlachetnosci.. jak z nia jest? od S4 czy od S-line? i jeszcze: czy w radio symphony rowniez zapisuje komunikaty drogowe do pamieci jak Concert? Bo nie ma guzika INFO na panelu... http://img689.imageshack.us/img689/2743/pa220014.jpg tu masz inny symphony od Q5 z info: http://allegro.pl/radio-symphony-cd-8r1035195a-audi-q5-i2182501928.html
  16. No i weź tu kup taniej... I tak musisz dopłacić w ASO send from my zx-spectrum
  17. Trzeba się spytać jaka cena jest pod sterownik EDC 17 Czy w tej cenie zrobią program przy grupówce . Właśnie, Proponuje zrobić listę osób z danymi audi i modelu silnika. dopiero okaże się jaka będzie cena
  18. czarna ani malunku nie potrzeba jestem ciekawy ile w sumie by wyszło kasy po sprzedaży starych gratów? lampki przednie ktoś już sprzedawał na allegro też nówki, a cena nie była taka mega
  19. a jak jest ze spalaniem? teraz mam super eko auto i jak je podkręcę to boje się, że moje eko przerodzi się w sako
  20. Jetta GTI Czerwona 1998 Honda NTV 650 2 razy licznik przekręcony Ford Escort Gia 1999 Ford Mondeo Gia kombi 1999 BMW R1100R nówka - tylko 2 kółka ale 250 000 km przejechałem i żyję Land Rover FreeLander 2000 Opel Combo nówka 2001 CinkoCienko 3 miesiace 2004 - pomyłka Jeep Cherokee 2005 Off Road tylko po lasach i górach Chevrolet Captiva 7 siedzeń auto 2008 nówka Honda Civic UFO 2009 Audi A4 B8 Avant 2011
  21. Fajny modzik i prosty Lap timer: do ilu okrążeń łapie czas? Pewnie do 99
  22. to już wolę kupić przetwornice za 200-300 do 2000W i ja w bagażniku wozić BTW http://moto.allegro.pl/przetwornica-samochodowa-220v-gniazdko-audi-i2201885306.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.