Treść opublikowana przez darecy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobaczymy jak ET będzie wyglądać mam nadzieje, że dystanse mnie ominą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
łosiemnaście calów
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na spocie już ubiorę nowe buty zobaczymy na razie czekam na pierścienie centrujące...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a, takie fele sobie zapodałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kredens od mustanga 1967? chyba jednak nie
-
B8 TrOOOOp
jak mi przyjdą pierścienie centrujące i je założę to dam Ci znać ile brakuje, jak w ogóle będą potrzebne
-
B8 TrOOOOp
a ile mil i ile za?
-
B8 TrOOOOp
dzisiaj felunek przyjechał kurierem 18" jeszcze COOO kapsle, pierścienie centrujące i buty gotowe. jestem ciekawy jak będzie po zmianę ET z 50 na 35 jak coś jeszcze to dystanse i długie szpilki.
-
B8 TrOOOOp
Gregski, a próbowałeś już podłączyć radyjko do swojego auta? Jak tak, to co wyświetla na fisie lub mmi display?
-
B8 TrOOOOp
Weź od gościa dane, fakturę czy paragon może też certyfikat że od niego kupiłeś, wydrukuj z allegro że to radio kupiłeś, dowód przesyłki i dowód wpłaty. Wtedy wal do ASO. Jak będą robić problemy to Ciebie proceder ominie, a namiary na sprzedawcę będą mieli od Ciebie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
błotniki są takie same- słyszałem, reszta tak jak napisałeś jederekx - nie wiem czy sterowniki swiateł będą podchodzić
-
B8 TrOOOOp
gregski chyba razem przejedziemy się na wirusa
-
B8 TrOOOOp
TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy
-
Grupowy chiptuning Katowice?
1. Pretor A4 B6 AVF 2. domialex - A6 C5 AWT (pod warunkiem że będzie to możliwe po świętach) 3. turzol A4 B6 AVF Q 4. pralinen A4 B6 AWX 5. piotrekf3ke - A4 B6 AVF ( termin na po świętach ) 6. gregski - A4 B8 3.0 CAPA 7. darecy - A4 B8 2.0 CAGC jak uzbiera się nas garstka to proszę aby aligator potwierdził cenę przy EDC 17
-
B8 TrOOOOp
faktycznie gdzieś widziałem te symphony... nie chcesz zbudować sobie 2 lub 3G może było trochę drożej ale miałbyś fajnego moda. Masz kolorowy ekran czy czerwony?
-
B8 TrOOOOp
bardzo mi sie u Cubra spodobala ta listwa, ryjek nabral szlachetnosci.. jak z nia jest? od S4 czy od S-line? i jeszcze: czy w radio symphony rowniez zapisuje komunikaty drogowe do pamieci jak Concert? Bo nie ma guzika INFO na panelu... http://img689.imageshack.us/img689/2743/pa220014.jpg tu masz inny symphony od Q5 z info: http://allegro.pl/radio-symphony-cd-8r1035195a-audi-q5-i2182501928.html
-
Podgrzewanie przednich foteli
No i weź tu kup taniej... I tak musisz dopłacić w ASO send from my zx-spectrum
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a za ile puścisz swój przód
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Trzeba się spytać jaka cena jest pod sterownik EDC 17 Czy w tej cenie zrobią program przy grupówce . Właśnie, Proponuje zrobić listę osób z danymi audi i modelu silnika. dopiero okaże się jaka będzie cena
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
czarna ani malunku nie potrzeba jestem ciekawy ile w sumie by wyszło kasy po sprzedaży starych gratów? lampki przednie ktoś już sprzedawał na allegro też nówki, a cena nie była taka mega
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
i zaraz się zacznie
-
Grupowy chiptuning Katowice?
a jak jest ze spalaniem? teraz mam super eko auto i jak je podkręcę to boje się, że moje eko przerodzi się w sako
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Jetta GTI Czerwona 1998 Honda NTV 650 2 razy licznik przekręcony Ford Escort Gia 1999 Ford Mondeo Gia kombi 1999 BMW R1100R nówka - tylko 2 kółka ale 250 000 km przejechałem i żyję Land Rover FreeLander 2000 Opel Combo nówka 2001 CinkoCienko 3 miesiace 2004 - pomyłka Jeep Cherokee 2005 Off Road tylko po lasach i górach Chevrolet Captiva 7 siedzeń auto 2008 nówka Honda Civic UFO 2009 Audi A4 B8 Avant 2011
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Fajny modzik i prosty Lap timer: do ilu okrążeń łapie czas? Pewnie do 99
-
Kratki nawiewu w tunelu
to już wolę kupić przetwornice za 200-300 do 2000W i ja w bagażniku wozić BTW http://moto.allegro.pl/przetwornica-samochodowa-220v-gniazdko-audi-i2201885306.html