Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie przednich foteli


proximpuh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz na pewno zmienic klimatronik pod grzane fotele :wink: Jaki masz KOMFORT czy Basic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie potrzeba schematy jakieś ci :wink: Poszukam to wkleje tu, no i sprawa kodowania w MCE i pewnie w MMI jeszcze .

Miedzy czasie sprawdz numer kostki tej lużnej z fotela . Postaram się znalezc wszystkie piny i wtyki w ETCE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dięki serdeczne Grzegorz, będę czekał, a jak zrobię to postaram się zdokumentować i wrzucę na forum:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematy podłączenia :wink: oraz gotowe wiązki w KUFATECU

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1261_c284_Kabelsatz-Sitzheizung---Audi.html

Pamiętac tez nalezy ze jednak nasz Modiuł Elektryki musi tez obslugiwać grzane fotele .

Ogrzewanie_siedzen_B8.png

Ogrzewanie_siedzen_B8_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam klimę z jedna gałką i ogień w fotelach :eusathink:

i ja tak mam. klima basic i grzanie w sportowych krzeselkach.

nie lubie natomiast tego sterowania grzaniem z ekranu.. widze, ze w polifcie poprawili i zamiast 6 stopni grzania (przesada) sa 3 i to dostepne z 'guzika' z diodami led wiec latwiej sie obsluguje..

ciekawe czy panele klimy sa zamienne z polifta z przedliftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weź tu kup taniej... I tak musisz dopłacić w ASO :thumbdown:

send from my zx-spectrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

W tych nowych fotelach masz elektrykę do przesuwania ich?

U siebie mam zwykłe a chciałem z pełną elektryką i nie wiem czy trzeba rezac jakieś moduły do przesuwania elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jak w temacie, wymieniłem w swojej Audiczce materiałowe fotele na skóry z S4 i chciałem uruchomić podgrzewanie. Może ktoś z kolegów przerabiał już ten temat i podzieli się swoimi doświadczeniami, co potrzeba (na pewno sterownik), schematy podłączenia itp.:a4fan:

Z góry dziękuję i pozdrawiam:hi:

W tych nowych fotelach masz elektrykę do przesuwania ich?

U siebie mam zwykłe a chciałem z pełną elektryką i nie wiem czy trzeba rezac jakieś moduły do przesuwania elektrycznego.

Tak, mam elektrykę, jeśli masz w starych fotelach elektrycznie wypychaną poduszkę lędźwiową to nie ma problemu, wystarczy tylko zwiększyć bezpiecznik i będzie działać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
prośba o potwierdzenie w zielonym wtyku BCM (j519) PIN 3 trzeba podciągnąć do bezpiecznika nr 5 w uchwycie bezpieczników C ?

PIN1 (+) fotel kierowcy
PIN6 (+) fotel pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...