Treść opublikowana przez darecy
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
a gdyby założyć same żarówki led... oczywiście te które maja odpowiedią ilość wat aby bus-can działał koszt będzie nie większy jak 10-30zł a efekt ten sam. Ktoś to już próbował?
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
może jakoś wejdą, tu się utnie, tu się przytnie...
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
5F też brak long coding helper zaraz wkleje
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
zobaczę ten sterowniczek później (5F czyli jaki?), dzięki ...podłączyłem też lampki pod nogi razem z lampką sufitową, sterowanie jest super, no i gasną po woli się włączy auto...
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
Po świętach popstrykam fotki, ty oczywiście dodasz swoje mistrzowskie rysuneczki, damy opis i screeny z VCDSu ---------- Post dopisany 20-04-2012 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 16:01 ---------- Ok zrobiłem wszystko jak w schematach i nie działa ustawiłem w kodowaniach w CE rain/light sensor on i d*pa... jest jeszcze gdzieś jakiś kod do zmiany? PS fotki wkleję później
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
Na tak szeroką felgę montuje się opony od 235 do 255. Ja bym brał 235, tak długo jak mój samochód nie ma więcej niż 300 KM. też tak myślę, że 235, jest ich więcej i tańsze są... ale te 245 daje dodatkową osłonę rantu felgi przy dojazdach do krawężnika, @santa cruz 300 kucy - marzenie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki, tyle środków czyszczących w jednym zamówieniu, że cała moja gmina by się umyła - razem z autami Ja myje jakimś szamponem i czyszczę jakąś pastą, którą pan Gienek polecił w sklepie, a efektu jak nie było, tak nie ma Mógłbyś przygotować jakieś absolutne minimum produktów, co i do czego każdy, kto lubi czyste auto musi mieć? np : szampon, pasta, szyby, felgi, silnik, tapicerka, deska, plastiki, odświeżacz do audi i do ust... please
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike poszlo na pw sent from my ajfone using one button
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Dzisiaj dzwonilem i cenki maja takie same jak dyno. Na grupowke nie liczmy. :-( dobrze mi sie z gosciem gadalo i widac poszanowanie dla klienta... sent from my ajfone using one button
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
Mysle o sprezynkach ejbachach :-) sent from my ajfone using one button
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
Bartek pod klamki nie dodajesz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ile bierze za jedna felge - średnio?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ten srebrny jest super- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
do lane assist używałeś: VAS 6430/4 – tablicy do kalibracji układu pomocy w utrzymaniu pasa ruchu czy byłeś w ASO?- Grupowy chiptuning Katowice?
http://www.compsport.pl/kontakt jutro do nich zadzwonię i przepiszemy grupę na Kraków, zobaczymy czy dadzą upusty i poproszę o cennik- Grupowy chiptuning Katowice?
nie wiedziałem ile program na mój silnik kosztuje, do puki nie zadzwoniłem do Aligatora, on mi uświadomił że będzie to 100% drożej jak przypuszczałem, OK myślę dozbieram kasiory, mam czas do 27 kwietnia... a tu d*pa nie chodzi tu o ludzi na forum, a o słowność firmy, jak by było do 16/04 to na pewno wszyscy by się pozapisywali - tyle- B8 TrOOOOp
- Grupowy chiptuning Katowice?
dajcie jakieś info i namiary do CompSport i z kim tam najlepiej rozmawiać ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bierz, ja bym tez się zamienił za swego sgs2 na itelefona galaxy trochę mi już się znudził- Grupowy chiptuning Katowice?
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
@Kantek1 nie wiem jaki miałeś ale u mnie smigał bez problemu, tylko przy modach z MMI 3G brakowało long coding helper, jak dostałem dzisiaj kabelek z 11.2 softem jest moduł i sterownk, którego szukałem- Grupowy chiptuning Katowice?
widzę, że coś pierdnęło i grupa ruszyła się od nowa 4red - też chce podkręcić swoje auto na co najmniej 170 kucy ale jeszcze kilka dni do namysłu zostało- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
sprzedam vcds v10.6 info na priv- Grupowy chiptuning Katowice?
Jak będzie 1440 z upustem to ja też śmigam na virusa, na razie czekam... i sprawdzam swój silnik - B8 TrOOOOp