Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. a gdyby założyć same żarówki led... oczywiście te które maja odpowiedią ilość wat aby bus-can działał koszt będzie nie większy jak 10-30zł a efekt ten sam. Ktoś to już próbował?
  2. może jakoś wejdą, tu się utnie, tu się przytnie...
  3. 5F też brak long coding helper zaraz wkleje
  4. zobaczę ten sterowniczek później (5F czyli jaki?), dzięki ...podłączyłem też lampki pod nogi razem z lampką sufitową, sterowanie jest super, no i gasną po woli się włączy auto...
  5. Po świętach popstrykam fotki, ty oczywiście dodasz swoje mistrzowskie rysuneczki, damy opis i screeny z VCDSu ---------- Post dopisany 20-04-2012 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2012 at 16:01 ---------- Ok zrobiłem wszystko jak w schematach i nie działa ustawiłem w kodowaniach w CE rain/light sensor on i d*pa... jest jeszcze gdzieś jakiś kod do zmiany? PS fotki wkleję później
  6. Na tak szeroką felgę montuje się opony od 235 do 255. Ja bym brał 235, tak długo jak mój samochód nie ma więcej niż 300 KM. też tak myślę, że 235, jest ich więcej i tańsze są... ale te 245 daje dodatkową osłonę rantu felgi przy dojazdach do krawężnika, @santa cruz 300 kucy - marzenie
  7. Makki, tyle środków czyszczących w jednym zamówieniu, że cała moja gmina by się umyła - razem z autami Ja myje jakimś szamponem i czyszczę jakąś pastą, którą pan Gienek polecił w sklepie, a efektu jak nie było, tak nie ma Mógłbyś przygotować jakieś absolutne minimum produktów, co i do czego każdy, kto lubi czyste auto musi mieć? np : szampon, pasta, szyby, felgi, silnik, tapicerka, deska, plastiki, odświeżacz do audi i do ust... please
  8. Mike poszlo na pw sent from my ajfone using one button
  9. Dzisiaj dzwonilem i cenki maja takie same jak dyno. Na grupowke nie liczmy. :-( dobrze mi sie z gosciem gadalo i widac poszanowanie dla klienta... sent from my ajfone using one button
  10. Mysle o sprezynkach ejbachach :-) sent from my ajfone using one button
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bartek pod klamki nie dodajesz?
  12. A ile bierze za jedna felge - średnio?
  13. do lane assist używałeś: VAS 6430/4 – tablicy do kalibracji układu pomocy w utrzymaniu pasa ruchu czy byłeś w ASO?
  14. http://www.compsport.pl/kontakt jutro do nich zadzwonię i przepiszemy grupę na Kraków, zobaczymy czy dadzą upusty i poproszę o cennik
  15. nie wiedziałem ile program na mój silnik kosztuje, do puki nie zadzwoniłem do Aligatora, on mi uświadomił że będzie to 100% drożej jak przypuszczałem, OK myślę dozbieram kasiory, mam czas do 27 kwietnia... a tu d*pa nie chodzi tu o ludzi na forum, a o słowność firmy, jak by było do 16/04 to na pewno wszyscy by się pozapisywali - tyle
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie podpuszczaj
  17. dajcie jakieś info i namiary do CompSport i z kim tam najlepiej rozmawiać ?
  18. bierz, ja bym tez się zamienił za swego sgs2 na itelefona galaxy trochę mi już się znudził
  19. @Kantek1 nie wiem jaki miałeś ale u mnie smigał bez problemu, tylko przy modach z MMI 3G brakowało long coding helper, jak dostałem dzisiaj kabelek z 11.2 softem jest moduł i sterownk, którego szukałem
  20. widzę, że coś pierdnęło i grupa ruszyła się od nowa 4red - też chce podkręcić swoje auto na co najmniej 170 kucy ale jeszcze kilka dni do namysłu zostało
  21. sprzedam vcds v10.6 info na priv
  22. Jak będzie 1440 z upustem to ja też śmigam na virusa, na razie czekam... i sprawdzam swój silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.